reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

ale mnie dzisiaj lekarz załamał :( mówi ze jeszcze dwa cykle mnie moze na CLO potrzymac a potem juz skierowanie do kliniki leczenia niepłodnosci :( progesteron mam na tragicznym poziomie, maz plemników w ostatnim badaniu nie miał wcale a dodatkowo moje jajniki bez CLO w ogóle nie jajeczkują. Ehh chyba pomyślę nad adopcją...

Klinika leczenia nieplodnosci nie taka straszna ja od jakiegos czasu tam sie lecze i wlasnie tam mi po raz pierwszy zapisali clo i powiedzieli,ze to odemnie zalezy jak dlugo bede to chciala brac, oni poprostu tam kieruja jak sie starsz powyzej roku i nic nie wychodzi takie przepisy maja.
 
reklama
Biorę dupasthon na zmianę z luteina od ponad roku a poziom progesteronu nadal bardzo niski :( pociesza mnie to że inni też długo się starają niemniej jednak mój gin powiedział że ja bez clo nie zajde a na CLO za długo mnie trzymać nie moze.... Więc to nie jest takie zwykłe nie trafianie jak u większości starających. Oby tylko wynik męża wyszedł kolejny raz poprawny... W przeciwnym razie nie będę dłużej żyć wiecznymi złudnymi nadziejami tylko zaczniemy starania o adopcję. Ja już jestem wykończona psychicznie z tego powodu i obawiam się że za długo tak nie pociagne...

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
Witacie Dziewczyny! Z tego co wiem Duphaston -tonsztuvzny progesteron wiec w badaniach "nie wychodzi" choć "działa". My też staraliśmy się z mężem o pierwsze dziecko 2 lata i juz lekarze namawiali nas na in vitro choć teoretycznie byliśmy obydwoje płodni ...o drugie staraliśmy się 1.5 roku i tez juz miałam chwile załamania poniewaz był to już ostatni dzwonek na ciążę. ...Udało się w październiku 2017. Po 2 m.na Duphaston ie właśnie. Trzymam za Was kciuki Dziewczyny bo wiem jak to jest co miesiąc czekać na cud który nie następuje. ...
 
Witajcie laseczki!
Chwilke mnie nie bylo, nie wiem czy was nadrobie ;)
Bylismy na kilka dni w ferie w szkockich gorach na nartach, bylo super: narty,sanki, baseny, restauracje - zyc, nie umierac, ale jak zawsze co dobre to szybko sie konczy ;) ale powiem wam,ze bardzo duzo mi to dalo na moja zjechana staraniami psychike, pierwszy raz od dawna udalo mi sie nie myslec i wyluzowac, polecam :)
@kari21 a jak tam u Ciebie sytuacja?
 
Biorę dupasthon na zmianę z luteina od ponad roku a poziom progesteronu nadal bardzo niski :( pociesza mnie to że inni też długo się starają niemniej jednak mój gin powiedział że ja bez clo nie zajde a na CLO za długo mnie trzymać nie moze.... Więc to nie jest takie zwykłe nie trafianie jak u większości starających. Oby tylko wynik męża wyszedł kolejny raz poprawny... W przeciwnym razie nie będę dłużej żyć wiecznymi złudnymi nadziejami tylko zaczniemy starania o adopcję. Ja już jestem wykończona psychicznie z tego powodu i obawiam się że za długo tak nie pociagne...

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom

Współczuje ale wierze, ze i Wam sie uda spełnić marzenia o dziecku[emoji8] mnie niestety czas goni bo mam już 40 lat chociaż gin ostatnio pocieszył mnie, ze mam młode jajniki choć mogłam ostatnio miewać cykle bezowulacyjne a do tego muszę zbić to tsh...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witacie Dziewczyny! Z tego co wiem Duphaston -tonsztuvzny progesteron wiec w badaniach "nie wychodzi" choć"działa". My też staraliśmy się z mężem o pierwsze dziecko 2 lata i juz lekarze namawiali nas na in vitro choć teoretycznie byliśmy obydwoje płodni ...o drugie staraliśmy się 1.5 roku i tez juz miałam chwile załamaniaponiewaz był to już ostatni dzwonek na ciążę. ...Udało się w październiku 2017. Po 2 m.na Duphaston ie właśnie. Trzymam za Was kciuki Dziewczyny bo wiem jak to jest comiesiąc czekać na cud który nienastępuje. ...
 
Współczuje ale wierze, ze i Wam sie uda spełnić marzenia o dziecku[emoji8] mnie niestety czas goni bo mam już 40 lat chociaż gin ostatnio pocieszył mnie, ze mam młode jajniki choć mogłam ostatnio miewać cykle bezowulacyjne a do tego muszę zbić to tsh...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
No niestety chyba tak jest ,ze im starsza to gorzej mi tez w tym roku 37 stuknie :( ale kochana wygladasz bardzo mlodo wiec sie nie martw ;)
 
Witacie Dziewczyny! Z tego co wiem Duphaston -tonsztuvzny progesteron wiec w badaniach "nie wychodzi" choć"działa". My też staraliśmy się z mężem o pierwsze dziecko 2 lata i juz lekarze namawiali nas na in vitro choć teoretycznie byliśmy obydwoje płodni ...o drugie staraliśmy się 1.5 roku i tez juz miałam chwile załamaniaponiewaz był to już ostatni dzwonek na ciążę. ...Udało się w październiku 2017. Po 2 m.na Duphaston ie właśnie. Trzymam za Was kciuki Dziewczyny bo wiem jak to jest comiesiąc czekać na cud który nienastępuje. ...
Serio? Czyli ile bym się go nie najadła to normy nie podwyższy?

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Współczuje ale wierze, ze i Wam sie uda spełnić marzenia o dziecku[emoji8] mnie niestety czas goni bo mam już 40 lat chociaż gin ostatnio pocieszył mnie, ze mam młode jajniki choć mogłam ostatnio miewać cykle bezowulacyjne a do tego muszę zbić to tsh...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Właśnie... A mogło być tak że gdy ty miałaś owulację to akurat mąż kiepskie nasienie. I tak w koło Macieju! Z clo to przynajmniej pewność że jest owulacja.

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Serio? Czyli ile bym się go nie najadła to normy nie podwyższy?

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
Kurcze jeżeli faktycznie tak jest to czemu mój gin tak dzisiaj spanikował gdy zobaczył wynik progesteronu??... Przepisał mi dupasthon x 2 przez 13 dni i jednocześnie luteinę x 2 przez 13 dni.

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry