reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Na szczęście już za mną. Szału nie było, publiki nie porwałam [emoji23]. Początek słaby, końcówka jeszcze ujdzie!

Normalnie po takim dniu upiłabym się winem a dzisiaj tylko kefirem [emoji16]. Dodam, że popijam ten kefirek po śledziku z chilli.

Zara idę wymoczyć się w wannie.

A myślałam, ze będzie jak na filmach. Owacje na stojąco. Wzruszenie itp No ale ważne, ze już masz z głowy! To miłego moczenia tyłeczka :)
 
reklama
Ja zaraz ide na kolacje urodzinowa ze znajomymi a po powrocie jeszcze chlopa zgwalce[emoji3] sluz juz kremowy ale dla swietego spokoju jeszcze podzialamy no i Biedronka wjechala mi na ambicje prokreacyjna[emoji23][emoji23][emoji23]

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom

Czyli co, taki czalendż?! Ok, to ja tez w to wchodzę [emoji6][emoji6]
 
Witam my od czerwca się staraliśmy praktycznie w dzień w dzień dwa miesiące odpuściliśmy w grudniu powiedziałam odbieramy inną taktykę co drugi dzień i o tej samej porze przeważnie o 24 było a dodam że nawet lekarz mi doradzał tak bo powiedział że muszą plemniki nabrać mocy a jak w dzień w dzień to są słabe.Wrzucam podgląd może się przyda miesiąc udany teraz tylko czekam aby było dobrze bo niestety po poronieniu 2 pustych jestem 2016 i 2017 miałam być październikowa.Dodam że do 26dc kochaliśmy co dwa dni
1515778866-8f0621eb53369221-aaaaaa.jpeg


Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam my od czerwca się staraliśmy praktycznie w dzień w dzień dwa miesiące odpuściliśmy w grudniu powiedziałam odbieramy inną taktykę co drugi dzień i o tej samej porze przeważnie o 24 było a dodam że nawet lekarz mi doradzał tak bo powiedział że muszą plemniki nabrać mocy a jak w dzień w dzień to są słabe.Wrzucam podgląd może się przyda miesiąc udany teraz tylko czekam aby było dobrze bo niestety po poronieniu 2 pustych jestem 2016 i 2017 miałam być październikowa.Dodam że do 26dc kochaliśmy co dwa dni
1515778866-8f0621eb53369221-aaaaaa.jpeg


Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom

No przykro mi, ze poroniłaś [emoji22]
No a jeśli chodzi o te plemniory, to my to wszytsko wiemy ale ostatnio testujemy metodę na @Beenka czyli na ilość a nie na jakość. skoro wszystkie inne metody zawodzą to trzeba spróbować wszystkiego ;)
 
Ja zaraz ide na kolacje urodzinowa ze znajomymi a po powrocie jeszcze chlopa zgwalce[emoji3] sluz juz kremowy ale dla swietego spokoju jeszcze podzialamy no i Biedronka wjechala mi na ambicje prokreacyjna[emoji23][emoji23][emoji23]

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
Nosz kur** nie chciałam :)
 
reklama
Do góry