reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Mója kolacja [emoji23] za kolejnością jak na zdjęciach [emoji23] sorbet malinowy, potem frytki z keczupem i na koniec kisiel [emoji23] kuwa po całym dniu baa.. praktycznie tygodniu niejedzenia taka wyżerka [emoji7]
Mąż się ze mnie śmieje [emoji23]
1515777515-dd2d338f44b0077f-aaaaaa.jpeg
1515777518-fb9da950cf1c0d53-aaaaaa.jpeg
1515777522-b05e6b3af1fe55b8-aaaaaa.jpeg


ckai9jcgk10emd23.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png

Hahah u mnie też były frytki grane wczoraj i dziś jedyna rzecz po której mnie nie mdli [emoji23]




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kurde alescie mi smska narobily.. ja dzisiaj naleśniki z dzemem ale ciasto wyszło za jajeczno-slone i upieklam do końca na jutro zostawię to zrobie na słono
Poratowalam sie kremem z białych warzyw i lodami:p

9ewnqqmzi7le71mi.png
 
Kurde alescie mi smska narobily.. ja dzisiaj naleśniki z dzemem ale ciasto wyszło za jajeczno-slone i upieklam do końca na jutro zostawię to zrobie na słono
Poratowalam sie kremem z białych warzyw i lodami:p

9ewnqqmzi7le71mi.png
Ja męża molestuje o gofrownice [emoji23]
A wczoraj smażył naleśniki :D z dżemem jabłkowym mojej mamy [emoji23] tzn ja robię ciasto na naleśniki, a stary smaży [emoji23]

ckai9jcgk10emd23.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
A w ogóle to @Beenka jak Twoje przemówienie? :)

Na szczęście już za mną. Szału nie było, publiki nie porwałam [emoji23]. Początek słaby, końcówka jeszcze ujdzie!

Normalnie po takim dniu upiłabym się winem a dzisiaj tylko kefirem [emoji16]. Dodam, że popijam ten kefirek po śledziku z chilli.

Zara idę wymoczyć się w wannie.
 
reklama
Ja zaraz ide na kolacje urodzinowa ze znajomymi a po powrocie jeszcze chlopa zgwalce[emoji3] sluz juz kremowy ale dla swietego spokoju jeszcze podzialamy no i Biedronka wjechala mi na ambicje prokreacyjna[emoji23][emoji23][emoji23]

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry