reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

@Biedronka0506 wczoraj nic nie wykupcyłam ale dzisiaj tak! Masz tu obiecaną fotkę, mam nadzieje ze pomoże nam maratonować [emoji16]
1515770393-f29791198834971a-aaaaaa.jpeg

Chyba stary na mnie poleci co? ;)

Aaaaaaaaa bosko ! Chce byc Twoim mężem ! [emoji173][emoji173][emoji173] dzis zaczynasz przedstawienie ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Aaaaaaaaa bosko ! Chce byc Twoim mężem ! [emoji173][emoji173][emoji173] dzis zaczynasz przedstawienie ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Nie, dopiero się szykuje do maratonu :) w poniedziałek @ i później zaplanowałam sobie ze będziemy się grzmocić od 9tego gdzieś do 16stego dc i dlatego się szykuje bo inaczej nie podołamy aż tyle dni pod rząd [emoji16] ogólnie rzecz biorąc jeszcze z 10 dni :)
 
Nie, dopiero się szykuje do maratonu :) w poniedziałek @ i później zaplanowałam sobie ze będziemy się grzmocić od 9tego gdzieś do 16stego dc i dlatego się szykuje bo inaczej nie podołamy aż tyle dni pod rząd [emoji16] ogólnie rzecz biorąc jeszcze z 10 dni :)

A maz juz sie psychicznie nastawia ? U nas 6 dni pod rząd nie ma opcji never forever [emoji13] !
Ostatnio było 3 dni pod rząd i juz mi chłopa szkoda było [emoji13]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
A maz juz sie psychicznie nastawia ? U nas 6 dni pod rząd nie ma opcji never forever [emoji13] !
Ostatnio było 3 dni pod rząd i juz mi chłopa szkoda było [emoji13]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

No ogólnie ja tez to cienko widzę. U nas tez 3 dni pod rząd i później to już rzeźba. Dlatego się szykuje i po 3 dniach wyciągnę asa z rękawa ;)
 
Ten seks na zawołanie wtedy kiedy owula powiem Wam jest dla mnie straszny . Tzn fajnie jest zawsze ale wole spontanicznie znienacka a nie dawaj stary bo jajoooooo czeka ! [emoji23][emoji23]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Dla mnie tez. Raz, drugi, trzeci jeszcze bym zniosła ale u nas już tak ponad rok i to właśnie jest w tym wszytskim najgorsze. Ale co zrobić? Trzeba walczyć! :)
 
No ogólnie ja tez to cienko widzę. U nas tez 3 dni pod rząd i później to już rzeźba. Dlatego się szykuje i po 3 dniach wyciągnę asa z rękawa ;)

Aaaaaaa czyli czerwień na podtrzymanie temperatury po 3 dniach ? :)) nooooo kochana to cała Polska bedzie wtedy z Wami [emoji13]
A testy owu robisz ? Czy wiesz dokładnie kiedy masz owulke ?



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aaaaaaa czyli czerwień na podtrzymanie temperatury po 3 dniach ? :)) nooooo kochana to cała Polska bedzie wtedy z Wami [emoji13]
A testy owu robisz ? Czy wiesz dokładnie kiedy masz owulke ?



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Oj będzie się działo, będzie! [emoji14]
A z testami to nie wiem. Ogólnie prawie zawsze mam owu w 13dc. Nieraz się przesunie na 11 lub 12dc. Czyli wiem dokładnie kiedy ale ze lubię testy ovu (bo to jedyne gdzie mi wychodzą dwie kreski;)) to pewnie potestuje dla pewności [emoji16]
 
reklama
Do góry