reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Gotujesz jak rosół warzywa które tam chcesz - w kwadraciki i dawaj, pietruszka seler kalafior ziemniak no co tam masz.
Doprawiasz miksujesz i gotowe:D grzaneczki do tego i gitara

Wersja dla leniwcow; Link do: Zupa krem z białych warzyw - wyjątkowy smak i kolor | Proste Historie

Przetestowane to i to.
Obydwa pycha :)

9ewnqqmzi7le71mi.png
Mój też nic nie wie o forum, bo by powiedział, że mi padło na mózg haha No i leże teraz z telefonem i Was podczytuje. A on mnie pyta, co Ty tam robisz, no to nie skłamałam, tylko mówię przeglądam przepis na krem z białych warzyw haha
 
reklama
Mój też nic nie wie o forum, bo by powiedział, że mi padło na mózg haha No i leże teraz z telefonem i Was podczytuje. A on mnie pyta, co Ty tam robisz, no to nie skłamałam, tylko mówię przeglądam przepis na krem z białych warzyw haha

Hahahaha mistrz !
Mój nic nie mówi , patrzy na mnie błagalnym wzrokiem i kiedys tylko spytał czy wysyłamy sobie zdjecia plamienia przy zagnieżdżaniu i przy początkach okresu [emoji23][emoji23][emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mój też nic nie wie o forum, bo by powiedział, że mi padło na mózg haha No i leże teraz z telefonem i Was podczytuje. A on mnie pyta, co Ty tam robisz, no to nie skłamałam, tylko mówię przeglądam przepis na krem z białych warzyw haha

Ania jesteś mój rocznik . Ja z września [emoji5]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi ta opcja na zawołanie nie wychodziła :) najlepiej było na spontanie :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
No na pewno, ale mnie pół nocy w domu nie ma. Wracam na 2 a działamy rano zanim mąż wyjdzie jak bąbla na autobus do przedszkola wystawie. Na spotkanie to w tygodniu też się zdarza ale nie zawsze wtedy kiedy mam owu.

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
 
[emoji23] w sumie mogłybyśmy [emoji6][emoji23]

Kutwaaaaa z ciekawości wpisałam w wujka Google PLAMIENIE .
Wiem , ze to co zobaczyłam juz sie nie odzobaczy ale kuuuuutwa robić zdjęcie wkładki i wrzucać do sieci pod ocenę innych [emoji31][emoji15][emoji51]
Chyba ide wsadzić głowę do lodówki


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry