reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

A mnie dziś jajniki kują o_O bardziej prawy ale lewy też o_O No i dziś 5 dzień @ i chyba ostatni, skrócił mi się,bo zawsze miałam 6 a czasami nawet 7 dni, i @ była lekka nie tak jak w poprzednich cyklach że na początku to masakra bywała :hmm:
 
reklama
Mnie też kłuje prawie codziennie, zaraz z lewej raz z prawej strony podbrzusza. Nie wiem czy to normalne, czy powinno kłuć tylko z jednej strony.
 
Ostatnia edycja:
To mnie tez czasami cos zakluje, prawa lewa prswa lewa hehe raz mpcniej ze aż muszę siedzieć, a czasami prawie niezauważalnie.

f2wlk6nllyt56xuu.png

201702250929.png
 
Dzien dobry dzien dobry. Ja juz w pracy, niewyspana maksylanie. Byle do 15 ;)
Powiedzcie mi jak to jest z tym pecherzykiem graffa bo zapomnialam lekarza dopytac- on rosnie srednio 2mm na dobe? I jaka wielkosc powinien osiagnać zeby pęknąć? Moze ktoraz zadawala lekarzowi takie pytania? :p bo jesli wg danych z neta rosnie 2mm na dobe i peka jak ma ok 20mm, to wg moich skomplikowanych :D obliczeb powinnam miec owu ok niedzieli i to by sie pokrywalo z aplikacja. Świruje nananaaa :)
 
Dzien dobry dzien dobry. Ja juz w pracy, niewyspana maksylanie. Byle do 15 ;)
Powiedzcie mi jak to jest z tym pecherzykiem graffa bo zapomnialam lekarza dopytac- on rosnie srednio 2mm na dobe? I jaka wielkosc powinien osiagnać zeby pęknąć? Moze ktoraz zadawala lekarzowi takie pytania? [emoji14] bo jesli wg danych z neta rosnie 2mm na dobe i peka jak ma ok 20mm, to wg moich skomplikowanych :D obliczeb powinnam miec owu ok niedzieli i to by sie pokrywalo z aplikacja. Świruje nananaaa :)
Spoko Kochana nie Ty jedna świrujesz... Ja od dziś liczę do testowania [emoji23] oczywiście znając mnie nie wytrzymam do terminu @ tylko wcześniej zatestuje :/

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzien dobry dzien dobry. Ja juz w pracy, niewyspana maksylanie. Byle do 15 ;)
Powiedzcie mi jak to jest z tym pecherzykiem graffa bo zapomnialam lekarza dopytac- on rosnie srednio 2mm na dobe? I jaka wielkosc powinien osiagnać zeby pęknąć? Moze ktoraz zadawala lekarzowi takie pytania? [emoji14] bo jesli wg danych z neta rosnie 2mm na dobe i peka jak ma ok 20mm, to wg moich skomplikowanych :D obliczeb powinnam miec owu ok niedzieli i to by sie pokrywalo z aplikacja. Świruje nananaaa :)
I nawet nie wiem ile rośnie, kiedy pęka :o kurde nigdy mi to do niczego nie było potrzebne :(

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Spoko Kochana nie Ty jedna świrujesz... Ja od dziś liczę do testowania [emoji23] oczywiście znając mnie nie wytrzymam do terminu @ tylko wcześniej zatestuje :/

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
To chyba jest nas więcej takich świrujących :p Nie ma nic złego we wcześniejszym testowaniu :) Ważne, żeby się nie załamywać jak test nie wyjdzie. A jak a nóż wyjdzie wcześniej to będzie można się wcześniej cieszyć :)
 
To chyba jest nas więcej takich świrujących [emoji14] Nie ma nic złego we wcześniejszym testowaniu :) Ważne, żeby się nie załamywać jak test nie wyjdzie. A jak a nóż wyjdzie wcześniej to będzie można się wcześniej cieszyć :)
Test najszybciej 10 dni po owu nie ?

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry