reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Jeszcze nieeee.... Wczoraj chyba owu była [emoji23][emoji23][emoji23] w niedzielę test lh pozytywny [emoji14] więc jeszcze duuuuzoooo czasu.... Będą mi się te dni ciągnęly :D

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Ha to nie doczytałam :p Nio ten czas oczekiwania do testowania strasznie się dłuży :)
 
reklama
Dziękuję kochana :*
Idę dziś powtórzyć betę, ciekawe jaka wyjdzie :)
Na pewno pięknie urośnie:)
Kiedy mówicie rodzinie/znajomym/w pracy? Ciekawi mnie jak rodzice zareagują, bo chyba miałaś pewne obawy z tym związane?

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziś w moim miasteczku o 7.53 rozległ się hejnał. Wyobrażam sobie taką iście barejowską scenę, jak urzędnik przy codziennym bajerowaniu koleżanek przy ekspresie do kawy, oparł się łokciem o magnetofon. :D

18dc, ok. 4dpo. Witam się w tę wesołą środę. :)
 
U mnie mama wie że się staramy.
Kiedyś z nią rozmawiałam i był temat że myślimy dopiero za jakiś rok, półtora jak już przejdę na wysoki ZUS, ale mama doradziła mi żebyśmy wcześniej zaczęli :) że raz że to nie tak hop siup, a dwa że Aleks już spory chłopczyk i fajny ma teraz wiek. Im większa różnica tym potem może być większy problem z zazdrością.
Więc myślę że u mnie zadowoleni by byli bo Aleks urodził się w imieniny mojego taty, a teraz jakby się udało to byłaby szansa na poród w urodziny mojego taty :)
Teściowa też byłaby szczeliwa, bo starczy syn już ma trójkę, a Damian jeszcze nie ma (swojego biologicznego oczywiście, bo wszyscy mojego Aleksa traktują na równi z dziećmi szwagra).

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Na pewno pięknie urośnie:)
Kiedy mówicie rodzinie/znajomym/w pracy? Ciekawi mnie jak rodzice zareagują, bo chyba miałaś pewne obawy z tym związane?

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Nio mam obawy, bo krótko jesteśmy z M razem, chociaż mam nadzieję, że będzie ok bo rodzice go lubią a biorąc pod uwagę moje wcześniejsze przejścia w małżeństwie to teraz widzą, że jestem szczęśliwa :) No i dochodzi też wiek, w lipcu skończyłam 30 lat. Niby to nie jest późny wiek na ciążę ale takie odkładanie tego cały czas też nie jest dobre więc mimo wszystko mam nadzieję, że się ucieszą po pierwszym szoku :p Więc rodzicom powiemy 26.11 w 50te urodziny mamy :) Pewnie będzie też siostra z siostrzenicą, może też moja babcia, więc od razu one też się dowiedzą :) A w pracy to mam zamiar zacząć od dyrektora, żeby zapytać o możliwość przedłużenia umowy i chciałabym mieć to jak najszybciej za sobą bo mnie ta rozmowa stresuje. Planowałam to załatwić po urodzinach mamy ale chyba pójdę już po wizycie u lekarza bo to czekanie mnie dobija. A kierowniczce i koleżankom z działu powiem już po urodzinach mamy, w ostatnim tygodniu listopada :)
 
Nio mam obawy, bo krótko jesteśmy z M razem, chociaż mam nadzieję, że będzie ok bo rodzice go lubią a biorąc pod uwagę moje wcześniejsze przejścia w małżeństwie to teraz widzą, że jestem szczęśliwa :) No i dochodzi też wiek, w lipcu skończyłam 30 lat. Niby to nie jest późny wiek na ciążę ale takie odkładanie tego cały czas też nie jest dobre więc mimo wszystko mam nadzieję, że się ucieszą po pierwszym szoku [emoji14] Więc rodzicom powiemy 26.11 w 50te urodziny mamy :) Pewnie będzie też siostra z siostrzenicą, może też moja babcia, więc od razu one też się dowiedzą :) A w pracy to mam zamiar zacząć od dyrektora, żeby zapytać o możliwość przedłużenia umowy i chciałabym mieć to jak najszybciej za sobą bo mnie ta rozmowa stresuje. Planowałam to załatwić po urodzinach mamy ale chyba pójdę już po wizycie u lekarza bo to czekanie mnie dobija. A kierowniczce i koleżankom z działu powiem już po urodzinach mamy, w ostatnim tygodniu listopada :)
Będzie dobrze. My z Damianem też nie jesteśmy długo razem. 10 października minęły nam dwa lata. Ale oboje jesteśmy po przejściach i wiemy czego chcemy ;)
Więc Oleńko stażem związku bym się najmniej przejmowała :*

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Będzie dobrze. My z Damianem też nie jesteśmy długo razem. 10 października minęły nam dwa lata. Ale oboje jesteśmy po przejściach i wiemy czego chcemy ;)
Więc Oleńko stażem związku bym się najmniej przejmowała :*

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Właśnie jakoś tym się mało przejmuję, ważne co się czuje do drugiej osoby :) Mam tylko nadzieję, że z tą pracą dobrze się wszystko skończy.
 
reklama
Będzie dobrze. My z Damianem też nie jesteśmy długo razem. 10 października minęły nam dwa lata. Ale oboje jesteśmy po przejściach i wiemy czego chcemy ;)
Więc Oleńko stażem związku bym się najmniej przejmowała :*

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
No pewnie! Najważniejsze, że się kochacie [emoji173] moja siostra też bardzo szybko zaszła w ciążę, 20l, po roku znajomości. Też to był szok bo siostra nigdy nie była prorodzinna:p zawsze myślałam, że będę szybciej mama niż ciocia.
A teraz? Siostra 27l. i 2ka cudownych dzieciaków (7i2 lata)a my z mężem znamy się już 10 lat, od 8.5 lat w związku, w małżeństwie dopiero troche ponad rok i 1wsze dziecko w drodze.
Trochę żałuję, że tak późno no ale..
Obydwoje wybraliśmy studia chcąc pracować w wymarzonym zawodzie, więc coś za coś. Też od 18tki wspieram finansowo moja mame, która zarabia śmieszne pieniądze i sama nie da rady się utrzymać a na ślub musiałam sobie sama zarobić z żenującej, nauczycielskiej pierwszej pensji (wiecie, że przez pierwszy rok zarabiałam 1998 zł BRUTTO?) takie niestety są tabelki dla młodych nauczycieli:) no ale, jakoś dałam radę:) na ślub uzbierałam, mamie pomagam, mam cudownego męża.. na szczęście udalo się szybko zajść w ciążę i teraz nic tylko się cieszyć i modlić żeby wszystko było dobrze..:) może jeszcze zdążę urodzić 2ke nastepnych, bo mój chciałby 3ke właśnie:p

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry