reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Elodia co tam? Jak tam?


Hejka środowo! Dziś pospalam do 7 masakra! Wczoraj nie mogłam spać. Normalnie szok. Jeszcze tydz dwa temu padałam o 20 ;p

Napisane na Redmi Note 3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej, 34dc, 12dpo. Idę na rekord. Okresu brak ale już po prostu chodzę po ścianach...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Zatestuj może? 34 dc to już sporo i powinien wyjść test. Ja zaraz też będę chodzić po ścianach z tych nerwów co Tobie i Elodii wyjdzie :-D
 
Hej dziewczyny :) mnie od wczoraj ćmi jajnik. Wczoraj pulsował do nogi i śluz jak białko jaja ;) podsumowanie aktualnego cyklu: zgodnie z kalendarzykiem wczoraj owulacja. Test owu pozytywny w niedzielę.
Dziś zaczynam odliczać dni do testowania ;) planowany termin @ 21 listopada :)

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Elodia co tam? Jak tam?


Hejka środowo! Dziś pospalam do 7 masakra! Wczoraj nie mogłam spać. Normalnie szok. Jeszcze tydz dwa temu padałam o 20 ;p

Napisane na Redmi Note 3 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja też tak ostatnio padam :p

Dziewczyny możecie coś polecić na ból gardła? Jakoś dziwnie mnie boli, od razu za migdałkami i zaczęło tak nagle wczoraj wieczorem i boli przy połykaniu.
 
Ja też tak ostatnio padam [emoji14]

Dziewczyny możecie coś polecić na ból gardła? Jakoś dziwnie mnie boli, od razu za migdałkami i zaczęło tak nagle wczoraj wieczorem i boli przy połykaniu.
Argentin T można w ciąży ;)ale może Daga coś jeszcze poleci nasz farmaceutyczny spec :*

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry