reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

@Paraplu No to jak teraz nie dasz piersi to jak będziesz karmić to przez co najmniej pół roku tez nie ruszy :p Ja jak karmiłam to mówiłam, ze cycki są tylko synka Borysa i nikogo innego ;) Do 9 miesiąca to o rozmiar, dwa powiększy Ci sie biust :)
 
reklama
No ja to miałam cyce jak donice i pamietam ze 24grudnia mialam okres, działaliśmy od 1stycznia a ja 9ego juz tu marudzilam na forum ze cyce jak bombowce i bolą niesamowicie heh pierwsza i szybka oznaka ciąży a 17ego już testy pozytyw.
 
@1985natalia2 To Wam szybko poszło ;) We wrześniu poród?? Czy juz cieszysz się swoim maleństwem?
Zastanawiam się kiedy test wskaże poprawny wynik. Ja to tylko czuje się śpiąco ,kręci mi się w głowie i czuje mdłości :( Dzis z małym spałam od 9 do 11.30:)Mam nadzieje, ze sobie nie wkręcam na banie .
 
Hej hej

Clover moja córka 3 latka właśnie skończyła. Ja niby @ mam jutro ale dzisiaj nie wytrzymalam i zrobiłam test. Oczywiście negatyw. Czuję że dupa będzie.
A swoją drogą mała różnica wieku fajna. Ja chciałam maksymalnie 3 lata ale mężu się zdecydować nie mógł.
Sylwqa no brzusio malutki hehe. Też bym nie powiedziała że to już połowa. Ja miałam taki jak szłam na scan w 12 tygodniu hehe.
Paraplu no cóż musi to przecierpiec haha. Telepac nie wolno i koniec.

Ja cyce w ciazy też miałam mega. I podczas karmienia. Normalnie mam małe b a wtedy ogromne d. Czułam się jak po operacji plastycznej.

A ja mam dzisiaj jakieś załamanie. Boję się że będą tym razem problemy przez tą moją endometrioze. Za pierwszym razem byłam po operacji i wszystko było wyczyszczone, a lekarz i tak się obawiał. Teraz już 4 lata minęły od operacji i pewnie mam tam w środku znowu niezły Meksyk. Zdolowałam się przez to. Szczególnie że to 3 cykl staran. Z pierwszą ciąża tak wyszło i liczyłam że teraz będzie podobnie, a myślę że będzie wielka duuuupa.

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@1985natalia2 To Wam szybko poszło ;) We wrześniu poród?? Czy juz cieszysz się swoim maleństwem?
Zastanawiam się kiedy test wskaże poprawny wynik. Ja to tylko czuje się śpiąco ,kręci mi się w głowie i czuje mdłości :( Dzis z małym spałam od 9 do 11.30:)Mam nadzieje, ze sobie nie wkręcam na banie .
Ja juz właśnie nad drugim będę pracować heh z pierwszym wszystko szybko poszło i ciąża i poród. Marzy mi się trójka chłopaków.
 
@limonka8721
Jak to się mówi póki nie ma @ jest nadzieja ;) czytałam, ze test można robić minimalnie w dzień spodziewanej @ bądź później. U mnie to już 2 dzień bez @:), a ja twardo się 3mam by nie robić jeszcze testu. Pamietam swój pierwszy test i moje rozczarowanie wole dowiedzieć się, ze nie wyszło @ niż testem z jedna kreseczka .
Śmieje się, bo mam aplikacje kalendarzyk i czerwiec to był cały w przytulankach wiec nie ma opcji zeby nam nie wyszło :p
Bo jak nie ja to kto? Czytałam przed druga próba jak ułatwić zajście wiec robiłam wszystkie bzdury jakie napisali i nawet mój mąż łyka kwas foliowy, bo czytałam, ze im tez to pomaga

.
@sylwqa ja tez miałam taki w 12 tygodniu , teraz startuje z większa waga wiec aż się
Boje. Te telepanie słyszałam, ze jest Ok na koniec ciąży, bo przyspiesza poród .

@limonka8721 3mam kciuki żebyś nie było @
 
Ja juz właśnie nad drugim będę pracować heh z pierwszym wszystko szybko poszło i ciąża i poród. Marzy mi się trójka chłopaków.
@1985natalia2 To Twój synuś rocznik 2016? Trójka chłopców to taka rodzinka Pl:)
Ja bardzo chciałam mieć pierwszego chłopca i mam, a teraz to mi obojętnie może być drugi chłopiec, bo mam jedno imię, a może być dziewczynka na która mam mnóstwo imion. Kiedy zaczynacie staranie??
 
reklama
@1985natalia2 To Twój synuś rocznik 2016? Trójka chłopców to taka rodzinka Pl:)
Ja bardzo chciałam mieć pierwszego chłopca i mam, a teraz to mi obojętnie może być drugi chłopiec, bo mam jedno imię, a może być dziewczynka na która mam mnóstwo imion. Kiedy zaczynacie staranie??
Mój synuś 2015. Czekam az mieszkanie sie sprzeda ale póki co nikt się nie odzywa. Chce to ogarnąć żeby nie stresować się w ciąży. Już się nie zabezpieczamy ale i nie staramy za bardzo. Raczej wojenna ścieżka ale ja i tak muszę 3cykle odczekać po antykoncepcji. W weekend ma być @. A na sierpień planuje wypad nad morze więc może na wyjeździe zaskoczy
 
Do góry