reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Witam staraczki :)
Miałam się odezwać i wysłać wam zdjęcie usg, ale niestety nie otrzymałam takowego :(
Dopiero teraz w piątek będę miała polowkowe, więc wtedy już na pewno będzie.
Dzidzia strasznie się rusza, waży 323g.
Moj m już mógł poczuć pierwsze ruchy :)
Wysyłam wam mój mały brzuch :)
W czwartek zacznę 22 tyg.
@Paraplu gratuluję tego małego cudu. Cieszę się, że wszystko w porządku :)
Zobaczysz jak ten czas szybko leci. Zanim się obejrzysz już będziesz w połowie :D
@Spark jak brzuszek? Rośnie?
 

Załączniki

  • _20170621_200323.JPG
    _20170621_200323.JPG
    784,4 KB · Wyświetleń: 96
reklama
Cześć pegas, pamiętam Cię :)
A Twój facet też chce wrócić do starań ?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Hej Spark [emoji4]

Tak, mój facet cały czas chce. To ja miałam blokadę przez przeszło pół roku. Potrzebowałam ochłonąć od tych prób i przeżyć poszpitalnych. Teraz już bardziej na luzie. Nigdzie się nie śpieszy...

Napisane na HTC One_E8 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Clover88 hehe ja jestem strasznie niecierpliwa [emoji28] a mi sie marzyl wlasnie termin na wczesna wiosne, zeby miec czas na dojscie do siebie i ogarniecie nowej sytuacji a zeby z kwietniu i maju juz swobodnie smigac na spacerki :)

Tak, teraz jestem w ciazy, w 7 tygodniu. Termin na 20 lutego :)

@sylwqa90 jejku jaki malusi [emoji7]z zyciu bym nie powiedziala, ze to juz polowka ciazy [emoji33]
Dziekuje. Mam nadzieje, ze tym razem bedzie juz dobrze :)




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Paraplu To super masz termin do zimy malutki/malutka będzie odchowana/odchowany :)Mój teraz jak ma 10 miesięcy to już jest lajcik. I te upały przejdziesz z małym brzuszkiem, ja rodziłam w sierpniu wiec upały przeszłam z dużym balastem Wiosenne spacerki z taka mała dzidzia to sama przyjemność. A jeśli chodzi o poród to przy naturalnym dojdziesz do siebie bardzo szybko, ja po CC już po tygodniu byłam sprawna :)
OJak się czujesz?
 
@Paraplu To super masz termin do zimy malutki/malutka będzie odchowana/odchowany :)Mój teraz jak ma 10 miesięcy to już jest lajcik. I te upały przejdziesz z małym brzuszkiem, ja rodziłam w sierpniu wiec upały przeszłam z dużym balastem Wiosenne spacerki z taka mała dzidzia to sama przyjemność. A jeśli chodzi o poród to przy naturalnym dojdziesz do siebie bardzo szybko, ja po CC już po tygodniu byłam sprawna :)
OJak się czujesz?

Hmm gdyby nie bolesne i pelne cyce to bym nie wiedziala, ze w ciazy jestem [emoji28] czasem mnie cos zakluje brzuchu, wiem, ze to przez ciaze ale na dobra sprawe jakbym byla nieswiadoma ciazy to to klucie rownei dobrze mozna podciagnac pod gazy ;)

Dzisiaj jedynie mnie zemdlilo po slodkim soku z marchewki i jablek. No ale juz od jakiegos czasu nie mam ochoty na slodkie a tutaj wypilam slodki sok. Nie dziwota, ze mnie zemdlilo :)



[emoji33] 67,7kg ---> 57kg ---> 52kg [emoji7]
 
@Paraplu A mnie w pierwszej ciąży w ogóle nie bolały piersi na nawet siara pod koniec mi nie leciała i miałam jak na ciężarna mały biust,bo C, a mleka sporo. Niby na słodkie to coreczka ja miałam ochotę na pączki, snikersy, śledzie i lody i urodziłam chłopca. Teraz znowu mam ochotę na śledzie i snikersy :p
 
@Paraplu A mnie w pierwszej ciąży w ogóle nie bolały piersi na nawet siara pod koniec mi nie leciała i miałam jak na ciężarna mały biust,bo C, a mleka sporo. Niby na słodkie to coreczka ja miałam ochotę na pączki, snikersy, śledzie i lody i urodziłam chłopca. Teraz znowu mam ochotę na śledzie i snikersy :p

U mnie rozmiar ten sam tylko pelne sie zrobily w dotyku. Normalnie mam takie mieciutki plastusie [emoji23] aaa i sutki mni bola [emoji33]nawet przejechanie reka po nich boli :/ moj chlop to juz sie poddal i juz cycow nie dotyka bo sie dwnerwowal tylko ograniczeniami jaki mu narzucialam (nie za mocno sciskaj, nie telep, nie macaj po bokach to tam boli, nie tykaj sutkow bo bola) [emoji23] zamiast czerpac radosc z macanka to sie stresowal czy czegos zaraz nie zrobi zle [emoji23] i tym sposobem biedaczek nie ma jak sie nacieszyc takimi fajnymi piersiami [emoji23]



[emoji33] 67,7kg ---> 57kg ---> 52kg [emoji7]
 
reklama
U mnie rozmiar ten sam tylko pelne sie zrobily w dotyku. Normalnie mam takie mieciutki plastusie [emoji23] aaa i sutki mni bola [emoji33]nawet przejechanie reka po nich boli :/ moj chlop to juz sie poddal i juz cycow nie dotyka bo sie dwnerwowal tylko ograniczeniami jaki mu narzucialam (nie za mocno sciskaj, nie telep, nie macaj po bokach to tam boli, nie tykaj sutkow bo bola) [emoji23] zamiast czerpac radosc z macanka to sie stresowal czy czegos zaraz nie zrobi zle [emoji23] i tym sposobem biedaczek nie ma jak sie nacieszyc takimi fajnymi piersiami [emoji23]



[emoji33] 67,7kg ---> 57kg ---> 52kg [emoji7]
Nie telep ;D to nic dziwnego ze bolalo jal telepal ;D

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry