reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Nie sprawdzałam czy była wienc pewności nie mam myślałam że po col wystąpi owulacja albo miesiączka wystąpi normalnie a tu tylko brzuch boli jak na okres a okresu brak

Moze mialas pozniej owulacje niz normalnie. Nie chce Cie nakrecac ale mnie brzuch jak na okres zaczal bolec jakos 4 dni przed termin spodziewanego okresu a dzisiaj mam 6tc+4 [emoji16]



[emoji33] 67,7kg ---> 57kg ---> 52kg [emoji7]
 
reklama
A jakoś nie możemy się dogadać ostatnio i pretensje z dupy. Łatwiej mi go unikać ale ile można w takiej atmosferze wytrzymać.
 
Nie dziękuje, nie chce zapeszać jeszcze nie dostałam @. A Ile lat ma Twoje dziecko? Ja idę hardcorowe ,bo mój mały dopiero co 10 mc skończył, a zawsze z mezem marzyliśmy mieć dzieci w niedużej różnicy wiekowej. Ciekawe jak to wyjdzie, przeglądając forum moje dwa cykle starań to nic. Ciekawa jestem czy łatwiej zajść w ciaze po niedługiej przerwie po porodzie. Przez czytanie forum zaczęłam mierzyć temperaturę i coś czuje, ze to jeszcze nie ten cykl.

Kiedy robisz test? Kiedy ja powinna zrobić by test wyszedł wiarygodny?

Może coś się ruszy na forum
 
Cześć dziewczyny...

Wracam. W skrócie. Jestem mamą 3,5 letniej córeczki. Staraliśmy się rok temu. Udało się. Ciążę straciłam.... Po tym wszystkim nie chciałam. Myślałam że łatwo to przeszłam ale to nie prawda. Temat wrócił i wydaje mi się że jestem gotowa. Nie wiem czy się uda, nie monituje hormonów (pcos) ani owu (chyba to już lekkie zrezygnowanie), ale co tam. Niech się dzieje co chce. Może akurat?
Dopiero po wakacjach będę mieć umowę na czas nieokreślony w pracy więc chyba miło by było przedłużać ją bez oświadczenia o ciąży, bardzo mi na pracy zależy i na tym aby przede wszystkim moc wrócić.
No to wygadałam się.
Witam się i pozdrawiam i cieszę się niesamowicie z tak pięknej letniej pogody [emoji4]

Napisane na HTC One_E8 w aplikacji Forum BabyBoom
Cześć pegas, pamiętam Cię :)
A Twój facet też chce wrócić do starań ?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Przykro mi, ale się zakręciłem to teraz jesteś w ciąży czy się starasz?
Niestety ja nie jestem z tych cierpliwych osób Ja jestem z tych co lubią planować , teraz sobie zaplanowałam ciaze na czerwiec by moc urodzić w marcu :p wiem wiem to głupie i wiem, ze to byłoby zbyt pięknie zeby było prawdziwe, ale na zimie fajnie, bo dziecko już takie odchowane. Marzec fajny miesiąc wiosenny;)
 
Ostatnia edycja:
Nie dziękuje, nie chce zapeszać jeszcze nie dostałam @. A Ile lat ma Twoje dziecko? Ja idę hardcorowe ,bo mój mały dopiero co 10 mc skończył, a zawsze z mezem marzyliśmy mieć dzieci w niedużej różnicy wiekowej. Ciekawe jak to wyjdzie, przeglądając forum moje dwa cykle starań to nic. Ciekawa jestem czy łatwiej zajść w ciaze po niedługiej przerwie po porodzie. Przez czytanie forum zaczęłam mierzyć temperaturę i coś czuje, ze to jeszcze nie ten cykl.

Kiedy robisz test? Kiedy ja powinna zrobić by test wyszedł wiarygodny?

Może coś się ruszy na forum
A to jak szybko po ciąży wróciła @?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
O, podczas karmienia, to ładnie :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
I od maja po 10 miesiącach udało mi się skończyć karmić i zabraliśmy się do roboty, od czerwca to już tak na poważnie i zobaczymy kiedy uda się :) Skąd dziewczyny jesteście?? Ja z Torunia. W którym tygodniu ciąży jesteś? Gratulacje wszystkim ciężarówka ❤️
 
Do góry