reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

@Ogien121212 gratuluję super beta[emoji106][emoji5]
@Paraplu to już niedługo się przekonamy.mocno trzymam kciuki[emoji110][emoji110][emoji110]

Ja już nie moge się doczekać aż się skończy rok szkolny[emoji1]
A po drugie juz od 2 lipca jedziemy na Chorwację więc super[emoji106]niech ten czas szybciej leci.ciekawa jestem tylko jak mi się uda zajść w ciążę jak to pojadę tyle kilometrów[emoji21]ale to będę się martwić jak się uda[emoji6]
Na 19 na aerobik lecę.w taki upał to się wypoce za wszystkie czasy[emoji26]
Kto testuje jeszcze na dniach?


Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@Ogien121212 dobrze ,ze udało Ci się szybko umówić termin [emoji4].Staraj się teraz nie przepracować i nie stresować ,a na pewno wszystko będzie dobrze .

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
Staram się po pracy leżę i odpoczywam. W pracy 8 h siedzę przed komputerem i nie powiem boli dolny odcinek kręgosłupa i brzuch

f2wlj44juj75ukos.png
 
Daj linka do strony dewelopera :)

Ja kupiłam tu: www.parksloneczny.pl jak wejdziecie w "Rzuty mieszkań", to mój blok to etap ll :)



Co się stało??



Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
Słonko po zawale przetykanie korografia zyl szyjnych plus baypasy serca ciezka operacja ok 8godz:) na otwartym sercu i plucosercu,dzięki trzymajcie mocno tata już w szpitalu
 
Rada dla starajacacych sie.. Polecam meza faszerowac tabletkami o nazwie Fertilman maja fajny skład i wg mnie mojemu pomogly na zbyt powolny ruch zolnierzykow :-) i zachecily do dzialania.. ja osobiscie lykalam folik,wit D i jodid bo mam niedoczynnosc tarCzycy
 
Ostatnia edycja:
Słonko po zawale przetykanie korografia zyl szyjnych plus baypasy serca ciezka operacja ok 8godz:) na otwartym sercu i plucosercu,dzięki trzymajcie mocno tata już w szpitalu
Kurcze wiem co przeżywasz. Takie operacje są ciężkie i strasznie stresujace. Jeszcze 4 miesiące temu przez to przechodziłam z moim tatem. Oby wszystko się udało i tata szybko wrócił do sił

f2wlj44juj75ukos.png
 
Witajcie. Ja się dziś czuje strasznie, @ oczywiście przyszła i to z pełną mocą, leje się ze mnie, tragedia, brzuch nawala i jeszcze ból głowy. Ehhh. :| Kolejna @ - 07.07.
 
Trzymam kciuki :*

@Flower nie martw się, dzidzia Ma jeszcze czas. Pójdziesz na następną wizytę i serduszko będzie ładnie pikać :)
Dziękuję za kciuki

@Izabela90 nooo zaraz
emoji33.png
14 dpo bedzie 10 czerwca.
Jak malpa do tego czasu nie przyjdzie to moze 11 zatestuje.

@Flower a to juz za rogiem wakacje :) ciesz sie, ze w PL jestes bo w Holandii musialabys poczekac do polowy lipca :p
Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Dobrze, że masz remont to masz o czym myśleć . Kciuki trzymam &&&&

@Lanvin też pomyślałam, że dziewczyny wynajmę do remontu. Tak im to dobrze idzie:)
@Docia1975 jak tam?? Jest @ , czy to było oszustwo??? Kciuki za tate&&&. Dawaj znać co i jak.

Cześć dziewczynki,
Próbuję pracować, ale nie bardzo mi wychodzi ;)
U mnie 8 dpo i po raz pierwszy odkąd się staram bolą mnie od dwóch dni cycki i pobolewa brzuchol jak na @, ale bardzo delikatnie. Oczywiście się nakręcam, bo takich objawów nigdy nie miałam. Dopiero w dzień @ ból brzucha. Temperatura poszła w górę, więc nadzieje mam ogromną na bejbika. A jak u Was objawy testujące w tym tygodniu?
Aaa i pryszcze mi nie wychodzą od owu, a zawsze je miałam, przez cały cykl z kulminacją wysypu tuż przed owu. No nie doczekam do piątku...
Zobacz załącznik 809464
Wow, jak poszybowala i ten spadek pomiędzy. Daje nadzieję:)
@Ogien121212 super wynik. Czemu robisz hcg a nie bhcg?? Miejsce na Relax Superowe. Aż się tęskni za urlopem i wylegiwan7em;).
Moje dziecko ciągle pyta o brata. Jakieś parcie na rodzeństwo ma. Wróciliśmy z placu zabaw i coś go chyba rozkłada bo pod kołdrę chciał odrazu. A jutro mamy wolne i miałam go do kulkolandu zabrać.
 
Hej dziewczyny co tam słychać u was [emoji4] ja jakoś nie mam weny na nic ☹ może dlatego że u nas paskudna pogoda wieje pada fuuuj. @Paraplu jaki z Ciebie dekorator wnętrz + budowniczy. Można Ciebie jakoś wynająć? [emoji5] potrzebuje też coś porobić. Chociaż mi się tu nic nie chce w tym domu robić bo chce do Poooolski [emoji17]
@StorAnia piękny ogród [emoji7]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziękuję za kciuki


Dobrze, że masz remont to masz o czym myśleć . Kciuki trzymam &&&&

@Lanvin też pomyślałam, że dziewczyny wynajmę do remontu. Tak im to dobrze idzie:)
@Docia1975 jak tam?? Jest @ , czy to było oszustwo??? Kciuki za tate&&&. Dawaj znać co i jak.


Wow, jak poszybowala i ten spadek pomiędzy. Daje nadzieję:)
@Ogien121212 super wynik. Czemu robisz hcg a nie bhcg?? Miejsce na Relax Superowe. Aż się tęskni za urlopem i wylegiwan7em;).
Moje dziecko ciągle pyta o brata. Jakieś parcie na rodzeństwo ma. Wróciliśmy z placu zabaw i coś go chyba rozkłada bo pod kołdrę chciał odrazu. A jutro mamy wolne i miałam go do kulkolandu zabrać.
Hcg ilościowo bo wynik jest szybko tego samego dnia. Z beta trzeba czekać i drożej

f2wlj44juj75ukos.png
 
reklama
Witajcie. Ja się dziś czuje strasznie, @ oczywiście przyszła i to z pełną mocą, leje się ze mnie, tragedia, brzuch nawala i jeszcze ból głowy. Ehhh. :| Kolejna @ - 07.07.
Przykro, że przylazła i jeszcze taka wredna
Hej dziewczyny co tam słychać u was [emoji4] ja jakoś nie mam weny na nic ☹ może dlatego że u nas paskudna pogoda wieje pada fuuuj. @Paraplu jaki z Ciebie dekorator wnętrz + budowniczy. Można Ciebie jakoś wynająć? [emoji5] potrzebuje też coś porobić. Chociaż mi się tu nic nie chce w tym domu robić bo chce do Poooolski [emoji17]
@StorAnia piękny ogród [emoji7]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Witaj mycha. Co u Ciebie?? Ustalony jakiś plan??
 
Do góry