reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

A ja podczas ostatniego malowania i gładzi w przedpokoju spontanicznie z moim kupiliśmy w promocji odkurzacz karcher w sumie nie za drogi 260 zl ale rewelacja wszystkie pyły z gładzi pięknie posprzątał.

Super tez Lubie bawić się sama w takie rzeczy. Ostatnio paseczek kostki układamy na działce. Zostało mi trochę i potrzebowałam rabatke oddzielić od trawy i tez jestem z siebie dumna
1496742128-aaaaaa.jpeg


f2wlj44juj75ukos.png
Nie szalej tak bo ci dotację unijna dadzą na rolnictwo,super:)
 
reklama
A ja podczas ostatniego malowania i gładzi w przedpokoju spontanicznie z moim kupiliśmy w promocji odkurzacz karcher w sumie nie za drogi 260 zl ale rewelacja wszystkie pyły z gładzi pięknie posprzątał.

Super tez Lubie bawić się sama w takie rzeczy. Ostatnio paseczek kostki układamy na działce. Zostało mi trochę i potrzebowałam rabatke oddzielić od trawy i tez jestem z siebie dumna
1496742128-aaaaaa.jpeg


f2wlj44juj75ukos.png

Ogród to wyższa szkoła jazdy [emoji55][emoji35]
Walczę z natura ale sromotnie przegrywam. Wiec na razie odpuściłam.

@Paraplu dzięki za cynk o farbach do płytek [emoji3]
Zaraz poszukam coś dla siebie [emoji57]
Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
@Lanvin [emoji16] jak tylko się wybuduje to pokażę! Mogę wieczorem podejść zrobić fotkę z placu budowy [emoji6]

Napisane na F5321 w aplikacji Forum BabyBoom
Daj linka do strony dewelopera :)

Ja kupiłam tu: www.parksloneczny.pl jak wejdziecie w "Rzuty mieszkań", to mój blok to etap ll :)


Ja dziewczynki czekam na karetkę w domu i jadę z tatą na przyjęcie do Jana Pawła,także stres do Krk mamy 40minut ,także luz,nerwy i tak są:)
Co się stało??



Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczynki,
Próbuję pracować, ale nie bardzo mi wychodzi ;)
U mnie 8 dpo i po raz pierwszy odkąd się staram bolą mnie od dwóch dni cycki i pobolewa brzuchol jak na @, ale bardzo delikatnie. Oczywiście się nakręcam, bo takich objawów nigdy nie miałam. Dopiero w dzień @ ból brzucha. Temperatura poszła w górę, więc nadzieje mam ogromną na bejbika. A jak u Was objawy testujące w tym tygodniu?
Aaa i pryszcze mi nie wychodzą od owu, a zawsze je miałam, przez cały cykl z kulminacją wysypu tuż przed owu. No nie doczekam do piątku...
upload_2017-6-6_12-24-21.png
 

Załączniki

  • upload_2017-6-6_12-24-21.png
    upload_2017-6-6_12-24-21.png
    25,3 KB · Wyświetleń: 495
A ja podczas ostatniego malowania i gładzi w przedpokoju spontanicznie z moim kupiliśmy w promocji odkurzacz karcher w sumie nie za drogi 260 zl ale rewelacja wszystkie pyły z gładzi pięknie posprzątał.

Super tez Lubie bawić się sama w takie rzeczy. Ostatnio paseczek kostki układamy na działce. Zostało mi trochę i potrzebowałam rabatke oddzielić od trawy i tez jestem z siebie dumna
1496742128-aaaaaa.jpeg


f2wlj44juj75ukos.png
Tez mam od tego roku działke i testuje, zobaczymy jak mi wyjda warzywka. Jest już na wierzchu marchew, sałata cebula i ogórki.
Cześć dziewczynki,
Próbuję pracować, ale nie bardzo mi wychodzi ;)
U mnie 8 dpo i po raz pierwszy odkąd się staram bolą mnie od dwóch dni cycki i pobolewa brzuchol jak na @, ale bardzo delikatnie. Oczywiście się nakręcam, bo takich objawów nigdy nie miałam. Dopiero w dzień @ ból brzucha. Temperatura poszła w górę, więc nadzieje mam ogromną na bejbika. A jak u Was objawy testujące w tym tygodniu?
Aaa i pryszcze mi nie wychodzą od owu, a zawsze je miałam, przez cały cykl z kulminacją wysypu tuż przed owu. No nie doczekam do piątku...
Zobacz załącznik 809464
Piękna temp. Trzymam kciuki. Ja jestem dopiero przed owu
upload_2017-6-6_12-28-51.png
 

Załączniki

  • upload_2017-6-6_12-28-51.png
    upload_2017-6-6_12-28-51.png
    92,9 KB · Wyświetleń: 455
Ale smiesznie macie z tymi wakacjami, ja lipiec mam wolny i potem po 15 sierpnia moge byc wzywana do pracy

Z malowaniem to chciałam zrobic w sumie tylko salon ale jest on otwarty nakuchnie i przedpokój wiec to tez trzeba odświeżyć, no i sufit w łazience bo to niewiele,i ostatnio m zgodził sie na naszą sypialnię tez wiec tylko mlodego pokoju nie ruszam, stwierdzilam ze za dwa lata jak będzie szedl do szkoły to wszystko u niego wywale i zrobimy

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry