reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Dziękuję kochana. Bo już zaczęłam wątpić w to wszystko. Pierwszy raz tak mam. A faktycznie na wyjeździe jestem ;).
A jak u Ciebie???


Rob testa i nie trzymaj nas w niepewności. Masz jakies konkretne objawy na @ lub nie @ ???

Ja czekam na wizytę w nowej klinice. Mam 14.06. W międzyczasie jak się uda to coś poserduszkujemy ale bez spiny. Nie sprawdzam kiedy owu. Najlepiej jakby jutro było serduszko, tak szacuje. Zobaczymy czy się uda.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja czekam na wizytę w nowej klinice. Mam 14.06. W międzyczasie jak się uda to coś poserduszkujemy ale bez spiny. Nie sprawdzam kiedy owu. Najlepiej jakby jutro było serduszko, tak szacuje. Zobaczymy czy się uda.
Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
No to kciuki żeby sie udało naturalnie. A czemu zmiana kliniki?? Nie ufacie ekipie z pierwszej??
 
Jutro przed praca testuje :) trzymajcie kciuki .. U mnie @ 4 dni sie spoznia.. 5lat staran..
Kilka testów będzie z rana oby owocnych

f2wlj44juj75ukos.png
 
Hej dziewczynki! U mnie wczoraj było tak pięknie, jak dziś, duuuzo rzeczy zrobilam, w tym przez 20minut byłam na grzadkach i tak mnie słońce zlapalo w plecy i ramiona, ze cala noc nie mogłam spać, teraz tez mnie piecze... U mnie wykres taki dziwny, śluzu brak, a powinien juz być jajkowaty, jak zawsze... Po @ chwile był taki lepki, a teraz brak... Ten cykl jakoś z przeczuciem spisalam na straty :(

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom

Hej dziewczynki! U mnie wczoraj było tak pięknie, jak dziś, duuuzo rzeczy zrobilam, w tym przez 20minut byłam na grzadkach i tak mnie słońce zlapalo w plecy i ramiona, ze cala noc nie mogłam spać, teraz tez mnie piecze... U mnie wykres taki dziwny, śluzu brak, a powinien juz być jajkowaty, jak zawsze... Po @ chwile był taki lepki, a teraz brak... Ten cykl jakoś z przeczuciem spisalam na straty :(

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hejo ja tylko na chwile bo przyjechal przyjaciel K i malujemy drzwi [emoji7]

1496585450-aaaaaa.jpeg


Tutaj widac roznice :) u samej gory framuga pomalowana gruntem, nizej juz porazka.
Azzz oczami wyobrazni juz widze jak to bedzie wygladac [emoji7][emoji7][emoji7]


1496585466-aaaaaa.jpeg



[emoji33] 67,7kg ---> 57kg ---> 52kg [emoji7]
 
reklama
Hejo ja tylko na chwile bo przyjechal przyjaciel K i malujemy drzwi [emoji7]

1496585450-aaaaaa.jpeg


Tutaj widac roznice :) u samej gory framuga pomalowana gruntem, nizej juz porazka.
Azzz oczami wyobrazni juz widze jak to bedzie wygladac [emoji7][emoji7][emoji7]


1496585466-aaaaaa.jpeg



[emoji33] 67,7kg ---> 57kg ---> 52kg [emoji7]
Koniecznie pokaż efekt po !!!!!
Podłogi nie zabezpieczyłaś czy ja ślepak ?:)
 
Do góry