reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

W warszawie [emoji1] prawie lato [emoji1]

@basia89 Jezu, ja do pieczenia 2 lewe ręce, przed zrobieniem ciasta na pizzę muszę prosić o wsparcie od losu [emoji23]

@StorAnia nie wiem co Ci powiedzieć rybko... [emoji17] wrzuć link albo zrzut ekranu z telefonu, może pójdzie.

@Bulbasek o matko kochana [emoji15] współczuję, ja miałam kiedyś takie napady zgagi ze oddychać nie mogłam i wręcz wyłam z bólu... dobrze że Ci przeszło! @Spark A młody może już inny gust muzyczny sobie wyrobił[emoji1]

@marc co się chowasz kołku[emoji1]



Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom


Wzięłam przykład z Ciebie kołku :p
 
reklama
@basia89 testy owu robie 3 dzien z rzedu od 13dc. Dzisiaj mam 15dc.
Cykle +/- 29 dniowe.

@Kurcia no skoro jestes kiepska gospodynia to musisz po prostu miec zajebisty charakter [emoji16]
Tez musze miec zajebisty bo gospodyni ze mnie marna [emoji23]

@mfifi04 tak, w tym cyklu walczymy o luty[emoji1377] u mnie 15dc i w tym czasie to juz owu ciamnialo a teraz jeszcze nic sie nie ruszylo.

@Koraa o jak fajnie, tez bym chciala pracowac z domu!
A gotowac we dwojke tez lubie chociaz to wyglada raczej tak, ze K gotuje a ja jestem jego przydupasem do krojenia i zmywania [emoji23]

Wcale nie brzmi dziwnie, wrecz przeciwnie, bardzo fajnie, ze sie dzielicie. Ja poki co pracuje sporo mniej od K to wiekszosc rzeczy robie w domu ale jak pracowalam wiecej od K to on wiekszosc ogarnial. Takze mi pasuje taki partnerski uklad :)

@Windy91 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173] kurcze tam mi Cie dziewczyno brakowalo tutaj! I Twojego humoru! Ciesze sie, ze jestes!

@kotek87 o matko mojemu nie dam tknac szafy i skladania ubran. L to by najchetniej zwinal wszystko w wielka kule i wrzucila do szafy [emoji36]a ja musze miec wszystko na miejscu bo nienawidze szukac rzeczy.

@judytka777 odkurzanie tez mnie relaksuje i daje taka satysfakcje jak widze szybko efekt tego odkurzania :) taka sliczna podloga [emoji173]

@StorAnia ehh przykro mi, ze co chwile cos sie miesza i komplikuje. Mam nadzieje, ze w koncu zacznie sie wszystko ukladac.

@Bulbasek ojejku ale Cie wymeczylo :( juz lepiej sie czujesz?
Zoladek i bol glowy to chyba najbardziej daja w kosc.

@marc no to super :) to teraz czekamy na tesciora :)

A w Wiatrakowie swieto i wolne mamy. Superowo bo dzien prze prze przecudowny! Bylismy 3 godziny na rowerach wzdluz morza, na lodach, na rybce, polezelismy na trawce, poganialismy sie z naszym 4-lapnym dzieckiem. Superowy dzien :) nie pamietam kiedy tak odpoczelam i zrelaksowalam sie :)




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom



Taaa ;-) taaa :-) z pewnością sie doczekamy 1 :-) kreski :-)
 
@Bulbasek Wniebowstapienie czy jakos tak. W Holandii to wolny dzien, w Polsce obchodzi sie je chyba w najblizsza niedziele.

@marc a tam 1. Afirmuj 2 :p


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Paraplu @Windy91 kobiety moje kochane, niestety pewnych rzeczy nie przeskoczę... Mam nauczkę na przyszłość, żeby samemu nie ćpać leków (clo, luteina)... Teraz mam, a poza tym wieku nie oszukam, może serio to menopauza...
Czy menopauza czy nie i tak Tobie kibicuje [emoji123] [emoji123] [emoji109] [emoji109]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@arrow92 na dostinexie tez jest napisane ze jest wrecz toksyczny dla kobiet w ciazy i ze nalezy go odstawic miesiac przed staraniami. Sama spanikowalam i szybko sie wcisnelam do pani endokryn-gin ktora wytlumaczyla mi ze owszem jest toksyczny ale w dawce 2 tabletki dziennie. A bierze sie 1/4 tabletki na TYDZIEN. Sa to dawki niemal homeopatyczne. Nie wiem jak jest z bromergonem dokladnie.

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Rybki moje, bo się normalnie.zarumienie [emoji7] [emoji8] [emoji8] też was kocham [emoji1]

@marc to teraz też bierz i wyłaź[emoji1]

@StorAnia żeby to się dało sprawdzić, czy to naprawdę to... da się? Bo że rezerwa to ponoć nie jakiś super wyznacznik... cholera no! Tak samo jak mfifi będę trzymać kciuki mimo wszystko! [emoji110]

Samiec z pracy jeszcze nie wrócił, wysłałam go na zakupy, a sama cichcem oglądam Magic Mike na Polsacie, bo mi menda nigdy nie dała [emoji23]
Wyczuwam seks[emoji23]

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Forum BabyBoom mobile app
 
Dzięki kochana :)
Jestem zła sama na siebie. Co mnie do cholery podkusiło? Teraz mój organizm szaleje. Znowu dzisiaj mam śluz kurzy... Co się dzieje? Masakra... przecież okresu nie było, nie ma szansy na owu...
Nie da się ukryć, jestem porąbana ;)
Nie marudz tylko korzystaj z kurzego jaja [emoji1] może faktycznie organizm powariował i owu też? Cholera wie! Nie takie przypadki matka natura widziała! Ja bym się bzyknela [emoji16]

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Rybki moje, bo się normalnie.zarumienie [emoji7] [emoji8] [emoji8] też was kocham [emoji1]

@marc to teraz też bierz i wyłaź[emoji1]

@StorAnia żeby to się dało sprawdzić, czy to naprawdę to... da się? Bo że rezerwa to ponoć nie jakiś super wyznacznik... cholera no! Tak samo jak mfifi będę trzymać kciuki mimo wszystko! [emoji110]

Samiec z pracy jeszcze nie wrócił, wysłałam go na zakupy, a sama cichcem oglądam Magic Mike na Polsacie, bo mi menda nigdy nie dała [emoji23]
Wyczuwam seks[emoji23]

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Forum BabyBoom mobile app


Widzę, ze juz wyszłaś :-) tak na dłużej :-D
 
U mnie wszystko jest nie tak ;)
Lh, fsh oki, amh kiepściutkie, progesteron zero ;) masakra :) może kiedyś uda mi się zrobić hsg, to wtedy powtórzę lh, fsh, estradiol i polecę prywatnie... tylko kiedy to będzie, jak moja piczka się na mnie wypięła? ;)
Musicie się z piczką dogadać :-)

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry