reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Kochane ! Zrobiłam test ! Owulacyjny oczywiście [emoji12] zostawiłam w łazience i zapomniałam zabrać, a M poszedł się myć. Po 10 min wyskakuje z łazienki i macha mi testem : " masz płodne, szybko do łóżka" patrzcie co ta małpa zrobiła:
1495742469-aaaaaa.jpeg

Ps: namalował to moja szminka !!! [emoji35][emoji38][emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
[emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23]
No to.marsz do wyra [emoji28]

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@Flower gratuluję kreseczek i trzymam kciuki :happy:kiedy badania z krwi będziesz robić?

Dziekuje, a co do badan to jutro robie jeszcze jeden test i jesli pozytywny to zadzwonie i umowie sie do lekarza. Na bete do srody nie mam wogle szns isc, ale w poprzednich ciazach tez nie robilam badan krwi tylko po tescie do lekarza zeby oblukac czy wszystko na swoim miejscu, wiec jeszcze pomysle :)

Kochane ! Zrobiłam test ! Owulacyjny oczywiście
emoji12.png
zostawiłam w łazience i zapomniałam zabrać, a M poszedł się myć. Po 10 min wyskakuje z łazienki i macha mi testem : " masz płodne, szybko do łóżka" patrzcie co ta małpa zrobiła:

hehehe niezle, i od razu pomyslalam ze moj tez by tak zrobil :)

A ja leze w lozku i jestem tak zmeczona ze co minute ziewam a oczy same mi sie zamykaja ze ledwo pisze :)
 
Dzisiaj u mnie 19 dzień cyklu. I na twarzy strasznie mnie syfami wysypalo :( rano miałam strasznie cigniecie jajników.

Napisane na LG-H440n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Basia [emoji85][emoji23][emoji85][emoji23][emoji85][emoji23] kocha Cie ten twój chłop!

Mfifi, hahahaha masz racje, moze sie fryzura pipce nie podoba[emoji23][emoji23][emoji23]

Boszzz, jak ja sie cieszę ze mam zmywarkę a przede wszystkim suszarke[emoji15][emoji15][emoji15][emoji173]️ odkąd z pl wyjechałam to moge na palcach chyba jednej ręki policzyć ile razy mialam żelazko w rece[emoji87] serio!
Mokre pranie wrzucam do suszarki, wyciągam gorące i albo od razu na wieszaki albo składam i wszystko sie samo prasuje.
A kiedyś tez tak zbierałam jak wy[emoji6]ze w szafach pusto a w pralni mialam mountain everest i pół dnia prasowania raz na miesiąc, jak ja tego nienawidzilam[emoji849]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
Dzień dobry☺
Słoneczko wychodzi więc miejmy nadzieję że będzie fajny dzionek
@Flower kreseczka ciemnieje! Super widok:biggrin2:
@basia89 Twoje krechy też zarąbiste:D
Grunt to w tych staraniach mieć jeszcze dobre podejście do tego wszystkiego i pozytywne nastawienie:happy:. Widzę że mąż poczucie humoru to ma:D
Miłego dnia życzę, my z synkiem zaraz wychodzimy on do przedszkola a ja do pracy, także miłego!
 
Cześć wszystkim, leże sobie jeszcze, ale muszę wstaaawac, zapowiada się ładny dzień i weekend, co prawda jutro na uczelnie, ale tylko do 14:00, wiec da się przeżyć, no i to juz przedostatni raz przed obroną [emoji16] Tak wiec życzę miłego![emoji274][emoji274][emoji274][emoji257][emoji477]

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry