reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
No u mnie zimno i pochmurno[emoji53]A gdzie jest takie słońce?

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
W warszawie [emoji1] prawie lato [emoji1]

@basia89 Jezu, ja do pieczenia 2 lewe ręce, przed zrobieniem ciasta na pizzę muszę prosić o wsparcie od losu [emoji23]

@StorAnia nie wiem co Ci powiedzieć rybko... [emoji17] wrzuć link albo zrzut ekranu z telefonu, może pójdzie.

@Bulbasek o matko kochana [emoji15] współczuję, ja miałam kiedyś takie napady zgagi ze oddychać nie mogłam i wręcz wyłam z bólu... dobrze że Ci przeszło! @Spark A młody może już inny gust muzyczny sobie wyrobił[emoji1]

@marc co się chowasz kołku[emoji1]



Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej :)

Widzę temat obowiązków domowych :) ja lubię sprzątać, odkurzac i prasowac. Moja największa bolaczka jest zmywanie. Najgorsza czynność. Dlatego kocham swoją zmywarkę :D mogę ładować i oprozniac byle tylko nie myć :) Gotowac tez uwielbiam. Razem z M, który jest naprawdę super kucharzem :) wymieniamy się albo razem robimy.
M sprząta kabinę prysznicową i kibelek, więc ja już resztę ogarnę :)

Poza tym Kochane, wczoraj o mało nie wyladowalam w szpitalu. Byliśmy z M na kolacji w naszym sprawdzonym miejscu. Wzięłam sobie wołowinę i chyba to nie był mój dzień na nia :( jak wróciliśmy, nie minęło dużo czasu taki ogromny ból żołądka. Aż płakałam tak mnie bolało :( tona mięty...masowanie. troszkę odpuscilo i zasnelam. Po godzinie obudził mnie znów ten potworny ból. Znowu mięta i potem wzięłam gumę do zucia. Dzięki temu ruszyło mi i cały posiłek wylądował w toalecie. Ogromna ulga Ale prawie nie spałam a jak już przysnelam to tylko na siedząco. :( koszmar...
Dobrze, ze ci przeszło.
@Windy91 uśmiałam się z tego kołka :p
 
@basia89 testy owu robie 3 dzien z rzedu od 13dc. Dzisiaj mam 15dc.
Cykle +/- 29 dniowe.

@Kurcia no skoro jestes kiepska gospodynia to musisz po prostu miec zajebisty charakter [emoji16]
Tez musze miec zajebisty bo gospodyni ze mnie marna [emoji23]

@mfifi04 tak, w tym cyklu walczymy o luty[emoji1377] u mnie 15dc i w tym czasie to juz owu ciamnialo a teraz jeszcze nic sie nie ruszylo.

@Koraa o jak fajnie, tez bym chciala pracowac z domu!
A gotowac we dwojke tez lubie chociaz to wyglada raczej tak, ze K gotuje a ja jestem jego przydupasem do krojenia i zmywania [emoji23]

Wcale nie brzmi dziwnie, wrecz przeciwnie, bardzo fajnie, ze sie dzielicie. Ja poki co pracuje sporo mniej od K to wiekszosc rzeczy robie w domu ale jak pracowalam wiecej od K to on wiekszosc ogarnial. Takze mi pasuje taki partnerski uklad :)

@Windy91 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173] kurcze tam mi Cie dziewczyno brakowalo tutaj! I Twojego humoru! Ciesze sie, ze jestes!

@kotek87 o matko mojemu nie dam tknac szafy i skladania ubran. L to by najchetniej zwinal wszystko w wielka kule i wrzucila do szafy [emoji36]a ja musze miec wszystko na miejscu bo nienawidze szukac rzeczy.

@judytka777 odkurzanie tez mnie relaksuje i daje taka satysfakcje jak widze szybko efekt tego odkurzania :) taka sliczna podloga [emoji173]

@StorAnia ehh przykro mi, ze co chwile cos sie miesza i komplikuje. Mam nadzieje, ze w koncu zacznie sie wszystko ukladac.

@Bulbasek ojejku ale Cie wymeczylo :( juz lepiej sie czujesz?
Zoladek i bol glowy to chyba najbardziej daja w kosc.

@marc no to super :) to teraz czekamy na tesciora :)

A w Wiatrakowie swieto i wolne mamy. Superowo bo dzien prze prze przecudowny! Bylismy 3 godziny na rowerach wzdluz morza, na lodach, na rybce, polezelismy na trawce, poganialismy sie z naszym 4-lapnym dzieckiem. Superowy dzien :) nie pamietam kiedy tak odpoczelam i zrelaksowalam sie :)




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Spark moja gin jest tez endo i kazała zbadać prolaktyne około 7 dni po owu. Ale sprawdzę tez i na początku cyklu.

@marc to prawda cyc po duphastonie jest :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Rozumiem, to dobrze. W takim wypadku właśnie warto ją też zbadać na początku :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
W warszawie [emoji1] prawie lato [emoji1]

@basia89 Jezu, ja do pieczenia 2 lewe ręce, przed zrobieniem ciasta na pizzę muszę prosić o wsparcie od losu [emoji23]

@StorAnia nie wiem co Ci powiedzieć rybko... [emoji17] wrzuć link albo zrzut ekranu z telefonu, może pójdzie.

@Bulbasek o matko kochana [emoji15] współczuję, ja miałam kiedyś takie napady zgagi ze oddychać nie mogłam i wręcz wyłam z bólu... dobrze że Ci przeszło! @Spark A młody może już inny gust muzyczny sobie wyrobił[emoji1]

@marc co się chowasz kołku[emoji1]



Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Może z TacoHamingway'em spróbuję [emoji14]
Bo jak będę musiała słuchać opery, to mogę tegoo nie przeżyć [emoji14] od czasu klasycznej też jakoś dam radę w razie"w" ;p teraz na słuchawkach ale jaak się urodzi i mu tak zostanie to...[emoji15] [emoji86] [emoji349] [emoji347]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
W warszawie [emoji1] prawie lato [emoji1]

@basia89 Jezu, ja do pieczenia 2 lewe ręce, przed zrobieniem ciasta na pizzę muszę prosić o wsparcie od losu [emoji23]

@StorAnia nie wiem co Ci powiedzieć rybko... [emoji17] wrzuć link albo zrzut ekranu z telefonu, może pójdzie.

@Bulbasek o matko kochana [emoji15] współczuję, ja miałam kiedyś takie napady zgagi ze oddychać nie mogłam i wręcz wyłam z bólu... dobrze że Ci przeszło! @Spark A młody może już inny gust muzyczny sobie wyrobił[emoji1]

@marc co się chowasz kołku[emoji1]



Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Oj tak już lepiej. W ogóle miałam pisać wcześniej, ze super, ze z nami jesteś :) brakowało Ciebie i tego humoru :) :*
 
W warszawie [emoji1] prawie lato [emoji1]

@basia89 Jezu, ja do pieczenia 2 lewe ręce, przed zrobieniem ciasta na pizzę muszę prosić o wsparcie od losu [emoji23]

@StorAnia nie wiem co Ci powiedzieć rybko... [emoji17] wrzuć link albo zrzut ekranu z telefonu, może pójdzie.

@Bulbasek o matko kochana [emoji15] współczuję, ja miałam kiedyś takie napady zgagi ze oddychać nie mogłam i wręcz wyłam z bólu... dobrze że Ci przeszło! @Spark A młody może już inny gust muzyczny sobie wyrobił[emoji1]

@marc co się chowasz kołku[emoji1]



Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Oj tak już lepiej. W ogóle miałam pisać wcześniej, ze super, ze z nami jesteś :) brakowało Ciebie i tego humoru :) :*
 
reklama
@basia89 testy owu robie 3 dzien z rzedu od 13dc. Dzisiaj mam 15dc.
Cykle +/- 29 dniowe.

@Kurcia no skoro jestes kiepska gospodynia to musisz po prostu miec zajebisty charakter [emoji16]
Tez musze miec zajebisty bo gospodyni ze mnie marna [emoji23]

@mfifi04 tak, w tym cyklu walczymy o luty[emoji1377] u mnie 15dc i w tym czasie to juz owu ciamnialo a teraz jeszcze nic sie nie ruszylo.

@Koraa o jak fajnie, tez bym chciala pracowac z domu!
A gotowac we dwojke tez lubie chociaz to wyglada raczej tak, ze K gotuje a ja jestem jego przydupasem do krojenia i zmywania [emoji23]

Wcale nie brzmi dziwnie, wrecz przeciwnie, bardzo fajnie, ze sie dzielicie. Ja poki co pracuje sporo mniej od K to wiekszosc rzeczy robie w domu ale jak pracowalam wiecej od K to on wiekszosc ogarnial. Takze mi pasuje taki partnerski uklad :)

@Windy91 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173] kurcze tam mi Cie dziewczyno brakowalo tutaj! I Twojego humoru! Ciesze sie, ze jestes!

@kotek87 o matko mojemu nie dam tknac szafy i skladania ubran. L to by najchetniej zwinal wszystko w wielka kule i wrzucila do szafy [emoji36]a ja musze miec wszystko na miejscu bo nienawidze szukac rzeczy.

@judytka777 odkurzanie tez mnie relaksuje i daje taka satysfakcje jak widze szybko efekt tego odkurzania :) taka sliczna podloga [emoji173]

@StorAnia ehh przykro mi, ze co chwile cos sie miesza i komplikuje. Mam nadzieje, ze w koncu zacznie sie wszystko ukladac.

@Bulbasek ojejku ale Cie wymeczylo :( juz lepiej sie czujesz?
Zoladek i bol glowy to chyba najbardziej daja w kosc.

@marc no to super :) to teraz czekamy na tesciora :)

A w Wiatrakowie swieto i wolne mamy. Superowo bo dzien prze prze przecudowny! Bylismy 3 godziny na rowerach wzdluz morza, na lodach, na rybce, polezelismy na trawce, poganialismy sie z naszym 4-lapnym dzieckiem. Superowy dzien :) nie pamietam kiedy tak odpoczelam i zrelaksowalam sie :)




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Tak już lepiej. Dziękuję Ci :* a co dzisiaj za święto u Was? Fajnie, ze tak miło i aktywnie spedziliscie czas :) takie chwilę są potrzebne :)
 
Do góry