reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

@arrow92 na dostinexie tez jest napisane ze jest wrecz toksyczny dla kobiet w ciazy i ze nalezy go odstawic miesiac przed staraniami. Sama spanikowalam i szybko sie wcisnelam do pani endokryn-gin ktora wytlumaczyla mi ze owszem jest toksyczny ale w dawce 2 tabletki dziennie. A bierze sie 1/4 tabletki na TYDZIEN. Sa to dawki niemal homeopatyczne. Nie wiem jak jest z bromergonem dokladnie.

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom

No jak ja zaszłam w ciąże to moja gin kazała mi bromergon odstawić. Dlatego rozglądam się za zamiennikiem. Dziękuje Ci bardzo za opinie [emoji8] poczekam do @ i wtedy pójdę po receptę na nowy lek :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
[quote uid=169565 name="mfifi04" post=15242365]Czy menopauza czy nie i tak Tobie kibicuje [emoji123] [emoji123] [emoji109] [emoji109]<br /><br />Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom[/QUOTE]<br />Dzięki kochana :)<br />Jestem zła sama na siebie. Co mnie do cholery podkusiło? Teraz mój organizm szaleje. Znowu dzisiaj mam śluz kurzy... Co się dzieje? Masakra... przecież okresu nie było, nie ma szansy na owu...<br />Nie da się ukryć, jestem porąbana ;)

Nie porąbana a jedyna w swoim rodzaju![emoji4] [emoji1] też bardzo mocno trzymam za Ciebie kciuki! [emoji110] [emoji110] [emoji110]

@mfifi04 cieszę się, że w końcu lekarz podszedł do Ciebie profesjonalnie. Teraz już musi być dobrze kochana :)

@Bulbasek @Spark @cheebay cudowne macie brzuszki [emoji4] [emoji173] [emoji173] [emoji173]

To Ja jestem totalnie kiepską "panią domu" [emoji6] nie lubię sprzątać, prasować, zmywać. Lubię gotować i piec ale nie mam czasu, a że mieszkamy z treściami to nie zawsze mam okazję. Mój M wyznaje zasadę, że do kobiety należą obowiązki domowe a do mężczyzny rzeczy takie jak np. naprawa auta, wrzucanie węgla, koszenie trawnika itp. itd.

@Flower gratuluję i trzymam kciuki [emoji64] [emoji4]

@siwa strasznie mi przykro.

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
[quote uid=169565 name="mfifi04" post=15242365]Czy menopauza czy nie i tak Tobie kibicuje [emoji123] [emoji123] [emoji109] [emoji109]<br /><br />Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
<br />Dzięki kochana :)<br />Jestem zła sama na siebie. Co mnie do cholery podkusiło? Teraz mój organizm szaleje. Znowu dzisiaj mam śluz kurzy... Co się dzieje? Masakra... przecież okresu nie było, nie ma szansy na owu...<br />Nie da się ukryć, jestem porąbana ;)

Nie porąbana a jedyna w swoim rodzaju![emoji4] [emoji1] też bardzo mocno trzymam za Ciebie kciuki! [emoji110] [emoji110] [emoji110]

@mfifu04 cieszę się, że w końcu lekarz podszedł do Ciebie profesjonalnie. Teraz już musi być dobrze kochana :)

@Bulbasek @Spark @cheebay cudowne macie brzuszki [emoji4] [emoji173] [emoji173] [emoji173]

To Ja jestem totalnie kiepską "panią domu" [emoji6] nie lubię sprzątać, prasować, zmywać. Lubię gotować i piec ale nie mam czasu, a że mieszkamy z treściami to nie zawsze mam okazję. Mój M wyznaje zasadę, że do kobiety należą obowiązki domowe a do mężczyzny rzeczy takie jak np. naprawa auta, wrzucanie węgla, koszenie trawnika itp. itd.

@Flower gratuluję i trzymam kciuki [emoji64] [emoji4]

@siwa strasznie mi przykro.

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom[/QUOTE]
Witaj[emoji173] jak u ciebie starania ??

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
<br />Dzięki kochana :)<br />Jestem zła sama na siebie. Co mnie do cholery podkusiło? Teraz mój organizm szaleje. Znowu dzisiaj mam śluz kurzy... Co się dzieje? Masakra... przecież okresu nie było, nie ma szansy na owu...<br />Nie da się ukryć, jestem porąbana ;)

Nie porąbana a jedyna w swoim rodzaju![emoji4] [emoji1] też bardzo mocno trzymam za Ciebie kciuki! [emoji110] [emoji110] [emoji110]

@mfifu04 cieszę się, że w końcu lekarz podszedł do Ciebie profesjonalnie. Teraz już musi być dobrze kochana :)

@Bulbasek @Spark @cheebay cudowne macie brzuszki [emoji4] [emoji173] [emoji173] [emoji173]

To Ja jestem totalnie kiepską "panią domu" [emoji6] nie lubię sprzątać, prasować, zmywać. Lubię gotować i piec ale nie mam czasu, a że mieszkamy z treściami to nie zawsze mam okazję. Mój M wyznaje zasadę, że do kobiety należą obowiązki domowe a do mężczyzny rzeczy takie jak np. naprawa auta, wrzucanie węgla, koszenie trawnika itp. itd.

@Flower gratuluję i trzymam kciuki [emoji64] [emoji4]

@siwa strasznie mi przykro.

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
Witaj[emoji173] jak u ciebie starania ??

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom[/QUOTE]

Aż musiałam sprawdzić ;) wg. ovufriend mam 8dpo (choć wg. wcześniejszego wyliczenia to może i nawet 10). Do niedzieli biorę progesteron a 2.06 mam wizytę u gina. Nie mam żadnych przeczuć, objawów ani nic także nastawiam się na kolejny cykl :)
A co u Ciebie kochana? Jak się miewasz? ❤
Czytam na bieżąco ale czasu i weny na pisanie brak :(
 
Witam :)
Długo sie nie odzywałam bo czekałam na @ a pózniej na badania. Dzisiaj odebrałam wyniki. Mam podwyższona prolaktyne 41,02 ng/ml. Wizytę u mojej gin mam dopiero we wtorek, wiec chciałam sie zapytać was czy to jest duzo czy nie :)Pewnie ten temat juz był, ale cieżko szukać na 6000 stron :)
 
Witaj[emoji173] jak u ciebie starania ??

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom

Aż musiałam sprawdzić ;) wg. ovufriend mam 8dpo (choć wg. wcześniejszego wyliczenia to może i nawet 10). Do niedzieli biorę progesteron a 2.06 mam wizytę u gina. Nie mam żadnych przeczuć, objawów ani nic także nastawiam się na kolejny cykl :)
A co u Ciebie kochana? Jak się miewasz? [emoji173]
Czytam na bieżąco ale czasu i weny na pisanie brak :([/QUOTE]
Czyli mam trzymać kciuki za pozytywny test?? [emoji110] [emoji110] U mnie dopiero @się zaczęła. Czekam na koniec i zabieram się za działanie

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czyli mam trzymać kciuki za pozytywny test?? [emoji110] [emoji110] U mnie dopiero @się zaczęła. Czekam na koniec i zabieram się za działanie

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom[/QUOTE]



Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam :)
Długo sie nie odzywałam bo czekałam na @ a pózniej na badania. Dzisiaj odebrałam wyniki. Mam podwyższona prolaktyne 41,02 ng/ml. Wizytę u mojej gin mam dopiero we wtorek, wiec chciałam sie zapytać was czy to jest duzo czy nie :)Pewnie ten temat juz był, ale cieżko szukać na 6000 stron :)
No trochę za wysoka.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochane ! Zrobiłam test ! Owulacyjny oczywiście [emoji12] zostawiłam w łazience i zapomniałam zabrać, a M poszedł się myć. Po 10 min wyskakuje z łazienki i macha mi testem : " masz płodne, szybko do łóżka" patrzcie co ta małpa zrobiła:
1495742469-aaaaaa.jpeg

Ps: namalował to moja szminka !!! [emoji35][emoji38][emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kochane ! Zrobiłam test ! Owulacyjny oczywiście [emoji12] zostawiłam w łazience i zapomniałam zabrać, a M poszedł się myć. Po 10 min wyskakuje z łazienki i macha mi testem : " masz płodne, szybko do łóżka" patrzcie co ta małpa zrobiła:
1495742469-aaaaaa.jpeg

Ps: namalował to moja szminka !!! [emoji35][emoji38][emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Udany jest Twój mąż :laugh2: nic tylko działać:D:-D:-D

@mfifi04 dziękuję ale nie wierzę w ten cykl :) nastawiam się na następny już z CLO :) kochana jesteś :* ja za Ciebie strasznie, strasznie trzymam kciuki. Modlę się za Twoje szczęście ❤
 
Do góry