reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
@Paraplu świetny pomysł [emoji3] sama skończyłam dwa kierunki studiów i podyplomowe, bo szukałam pomysłu na siebie. I nie żałuję. Mam swoją działalność, pracę którą lubię i nic bym nie zmieniła [emoji2] czuję, że jestem we właściwym miejscu. Działaj, żeby potem nie żałować [emoji8]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
No ja doszłam do wniosku, że dziecko dzieckiem, ale też bym chciała coś zmienić i myślałam o drugich studiach... Jak znalazłaś te swoje wymarzone?
 
Jadę zaraz na IP. Wyleciały mi 2 fioletowo- czerwone skrzepy. Wyglądały jak kawałki łożyska...

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom

Może jakiś krwiak ???


16udqqmz5v3uqon5.png


inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
Aj mała zdolniacha :) możesz być z niego dumna. Dostać dostanie się na pewno :)

A proszę oto brzuszek. W sobotę startujemy z 23 tc czyli wg kalendarza 6 miesiąc się rozpoczyna :) Muszę przycinać te fotki, bo ciągle plik za duży. :/
O jakie cudo już [emoji7] [emoji7] [emoji7]



Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Siwa trzymam kciuki mam nadzieję że wszystko będzie dobrze

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam po dlugieeeeeej przerwie nie mialam telefonu a nie pamietalam hasla na B-B więc nie pisałam ....przepraszam ale wszystkich postów raczej nie nadrobie za duzo tego ...
Ehhhh stekniłam sie za Wami moje kochane babeczki :-* ❤❤️❤️
@siwa84 bądź dobrej myśli trzymam &&& zeby wszystko bylo dobrze może to nic zlego kochana ... :sad:
@Lanvin wredna, wstrętna małupa nie chce sobie odpuścić ale jeszcze się zdziwi i życzę ci tego w tym nowym cyklu słońce zaskocz tą @@@@ i poslij ją na wakacje przez pare miesiecy ...:happy::happy2:
@Bulbasek piękny brzusio :happy::happy2:❤️
Czy jeszcze cos waznego przeoczylam dziewczynki?
@Flower ty chyba zobaczylas dwie kreseczki wiec gratuluje ci i z calego serducha życzę radosnej i bezstresowej ciąży ... :happy::happy2:
A u mnie kochane już 19dc/28 nawet nie wiem kiedy to przeleciało jeszcze 10-11 dni i dowiem się czy ten cykl przyniesie mi dobre wieści czy takie jak zwykle :happy:;-) ;) starania moje byly w sumie takie same jak dotychczas czyli bedzie co ma byc i bez wzgledu na to jak bedzie to i tak się nie poddam i bede walczyć dalej... tylko wytrwałość i wiara Nas uratuje dziewczynki. ;-) ;):sorry:
 
Flower gratuluję! Styczniowa czy lutowa?
Siwa masz mozliwosc podjechac do swojego lekarza? Moze inaczej nw Ciebie spojrzy niz przypadkowa osoba z IP
Agatusia tez mam dzisiaj dentyste ale luz mam do niego duze zaufanie i chyba dosc wysoki próg bólu
Lavlin tak czekalam na Twoje dwie kreseczki
 
reklama
Matuchno, jak mnie brzuch wyjątkowo boli, nie pamiętam kiedy ostatni raz @ tak dawała w kość :( może jakąś biochemiczną miałam? Dobrze, że testu nie zrobiłam, bo jeszcze by się okazało, że tak i dopiero byłoby mi przykro...

Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry