reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

To nie ma znaczenia często :) u mnie zdarzały się skkrzepy mimo, że cykl bezowulacyjny i o biocheicznej nie było mowy :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
A ja byłam pewna ze skrzepy mają znaczenie.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nie ma zasady raczej. U mnie od czyszczenia macicy okres to w sumie tylko sprzepy.
Przed zabiegiem mialam sporo krwi ale i tak zawsze byly jakies skrzepy, wieksze i mniejsze.


[emoji33] 67,7kg ---> 57kg ---> 52kg [emoji7]
Ciekawe dlaczego tak jest [emoji19]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ciekawe dlaczego tak jest [emoji19]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom

Nie mam pojecia co czyszczenie zmienilo w macicy, ze taka zmiane mam [emoji848]no ale cos musialo zmienic bo od pierwszej w zyciu miesiaczki, przez kolejne kilkanascie lat moje okresy wygladaly zawsze tak samo.
A po czyszczeniu kompletnie inaczej.

Ovia fertility score podaje mi 10/10 a test owulacyjny prawie bialy [emoji36] Chyba dluzszy cykl sie szykuje.

@Flower aaa widze druga kreske i to bez wpatrywania sie niemrugajac :)
Niech ciemnieje [emoji1377]

[emoji33] 67,7kg ---> 57kg ---> 52kg [emoji7]
 
@siwa84 trzymam kciuki zeby wszystko bylo dobrze

@Bulbasek jaki piekny juz brzuszek :)

@Lanvin zdolnego masz syna :)

@Flower gratuluję, a tak się martwiłas, że nie zdążycie
emoji6.png

Naprawde balam sie ze to w tak krotikim terminie jest niewykonalne! I jeszcze nie wierze :)

Flower gratuluję! Styczniowa czy lutowa?

Termin z @ to 02.02, moj mlody tez jest lutowy :)

@Flower aaa widze druga kreske i to bez wpatrywania sie niemrugajac :)
Niech ciemnieje
emoji1377.png

dzieki wielkie i tez mam nadzieje ze zciemnieje :)
 
Tak!!



Kochana, jesteśmy dobrej myśli :* plamienia się zdarzają i nie muszą świadczyć i czymś złym, tego się trzymajmy :*



Gratuluję córeczce :) A z temperaturą spokojnie, jeszcze trochę czasu zostało :)

A ja się witam dzisiaj z @, wiec zaczynamy kolejny cykl. Już wiedziałam wieczorem, że rano będzie, bo brzuch zaczął boleć, jeszcze temperaturę zdążyłam zmierzyć i przyszła szanowna punktualnie i porządnie mnie przywitała...

Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom

Nadrabiam zaległości ale takich wiadomości nie lubię czytać :(

Matuchno, jak mnie brzuch wyjątkowo boli, nie pamiętam kiedy ostatni raz @ tak dawała w kość :( może jakąś biochemiczną miałam? Dobrze, że testu nie zrobiłam, bo jeszcze by się okazało, że tak i dopiero byłoby mi przykro...

Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja nie raz miałam skrzepy a wtedy nie było opcji na ciążę...

@Flower gratuluję!!! Cudna wiadomość
 
reklama
@Flower ogromne gratulacje! Ach zazdroszcze choć tak pozytywnie u mnie w tym cyklu nici robilam dziś test i nici zresztą zaczęło się plamienie
 
Do góry