reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Cytat mojej babci, kiedy raz klepnęłam mojego w tyłek: "Nie bij po d*pie, bo będą dzieci głupie" :D:D:D

A tak na poważnie, on wie,jak bardzo Ci zależy i ile to wymaga od Ciebie wysiłku itd? Co mu się tak nagle podziało?:oo2:
Ja na początku zrozumiałam, że babcia klepnęła dziadka w dupe [emoji23]



Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny chyba się popłaczę mój dziś miał ochotę i przestał bo nie chce w tym mc dziecka,ku...tyle się leczę leki zastrzyki a on ma to w dupie,wesele jego siostry mamy we wrześniu to do cholery już będę w 5mc,a tu dupa seks przed zagrożeniem był w 14dc ,dziś 16 będzie awantura albo seks

Szkoda byłoby stracić te pecherzyki :(


16udqqmz5v3uqon5.png


inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
Siwa, bedzie dobrze, musi byc[emoji1364][emoji1364][emoji1364]
Na serduszko za wczesnie, jest zarodeczek w tym momencie, to wazne[emoji8]

Lanvin, kurde no nie wierze[emoji53] nie wierze dopoki nie ma maupy, wykres byl idealny! Trzymam kciuki zeby rano skoczyla w gore[emoji1364][emoji1364][emoji1364]

Mfifi, bardzo dobre wiadomosci przynioslas, ciesze ze ze dostalas zielone swiatlo!


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
Teraz tylko czekam na @i do dzieła

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Flower jest kreseczka gratuluję.

Co do mnie... nadal plamie. Straciłam nadzieję że będzie dobrze. Teraz pozostaje mi tylko czekać na rozwój sytuacji. Tylko ku*wa dlaczego znowu??? Dlaczego nie może być dobrze? Szczerze to wolałabym nie zajść w ciążę niż ją po raz kolejny stracić... też boli ale mniej.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
A byłaś na ip? Co tobie powiedzieli?

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam porannie przy kawie.
Korneliakamila tak, test robilam tydzień temu, wg obliczen wychodzi 4t5d. 31 maja mam nadzieję wizyte u gin a 2 czerwca endo. Nie mam większych objawow , nie mdli mnie , mam nadzieje ze jest wszystko dobrze.
No to super gratuluję ☺ napewno będzie wszystko dobrze trzymam kciuki &&&
 
reklama
Witam porannie przy kawie.
Korneliakamila tak, test robilam tydzień temu, wg obliczen wychodzi 4t5d. 31 maja mam nadzieję wizyte u gin a 2 czerwca endo. Nie mam większych objawow , nie mdli mnie , mam nadzieje ze jest wszystko dobrze.
No to super gratuluję ☺ napewno będzie wszystko dobrze trzymam kciuki &&&
 
Do góry