reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Trudno ma być i będzie-)seks był przed zastrzykiem może plemniki czekały:)chyba się boi tylko czego,myślę że tu o ślub siostry chodzi
 
Witam się Staraczki i Mamuśki :)

@Lanvin a to malpiszon! W końcu się uda. Wierzę w to :* napisz jak synek na testach?

@Docia1975 oz to gadzina jedna. Bierz ho w obroty i nie ma wymówek! :)

@Flower widać kreseczke ;) powodzenia!
@siwa84 Kochana nie denerwuj się. Masz dupka to dobrze. Znam wiele osób, które plamily a nawet miały dosłownie potop i skończyło się dobrze. Trzymam mocno kciuki :*
 
Jadę zaraz na IP. Wyleciały mi 2 fioletowo- czerwone skrzepy. Wyglądały jak kawałki łożyska...

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jadę zaraz na IP. Wyleciały mi 2 fioletowo- czerwone skrzepy. Wyglądały jak kawałki łożyska...

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
[emoji17] łożyska na tym etapie ciąży nie ma.
Jedź szybko.


[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 21t1d [emoji594]
 
U mnie 4.03.2018 :D
Tez 30 dniowy cykl? :)

Cholerka, muszę donga zamówić!! Bo mam jeszcze 4 tabletki :o


Witam się Staraczki i Mamuśki :)

@Lanvin a to malpiszon! W końcu się uda. Wierzę w to :* napisz jak synek na testach?

@Docia1975 oz to gadzina jedna. Bierz ho w obroty i nie ma wymówek! :)

@Flower widać kreseczke ;) powodzenia!
@siwa84 Kochana nie denerwuj się. Masz dupka to dobrze. Znam wiele osób, które plamily a nawet miały dosłownie potop i skończyło się dobrze. Trzymam mocno kciuki :*
Kochana, zanim opiszę jak było wczoraj, to uprzejmie proszę o pokazanie brzuszka :* @Spark również, @Emzilka i @cheebay również wywołuje do tablicy! Dajcie koleżankom trochę radości :*

A wczoraj my jako rodzice zostaliśmy w stołówce, a dzieci były zabierane w 2-3 osobowych grupach przez nauczycielki. Dyrekcja opowiadała nam o tym, jak wygląda praca w klasach integracyjnych, tłumaczyli, że ważne też jest nasze zaangażowanie i podejście itp. Dzieci w tym czasie były w klasach i rozwiazywaly zadania. Każdy dostał kartki z zadaniami, trzeba było przeczytać polecenie, żeby wiedzieć co należy zrobić i mieli m.in. policzyć do 10, narysować kwiatka, znaleźć 10 różnic na obrazku, wykonać jakieś proste działania matematyczne, zgadnąć co jest na obrazku (np. deskorolka) i zapisać to w kratkach i narysować siebie z rodziną nad morzem w taki sposób, żeby pokazać w jaki sposób spędza się czas na plaży. O czymś jeszcze mi Filip mówił, ale już nie pamiętam, w każdym razie pani kazala mu przekazać, że świetnie sobie poradził. Rozwiązał wszystkie zadania bez problemu :) nie wiedział tylko jakia numerek w dzienniku, ale to dlatego, że panie nie wywołują ich po numerkach. Jestem z niego bardzo dumna i on tez się cieszył, bo mówił, że bardzo proste były zadania i że szybko przeczytał polecenie :) ale mówił też, że chłopiec, który siedział z nim od niego odgapiał i miał dużo błędów. Było ok. 40 dzieci, a dostanie się 30. Dzisiaj po pracy jedziemy do szkoły, bo ma być wywieszona lista przyjętych, są dwie klasy.


@Lanvin u mnie termin kolejnej @ 21.06 @siwa84 będzie dobrze może jeszcze raz jedź na ip ja bym pojechała
Dobrze, zmienię.


Jadę zaraz na IP. Wyleciały mi 2 fioletowo- czerwone skrzepy. Wyglądały jak kawałki łożyska...

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
Daj znać!!!



Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tez 30 dniowy cykl? :)

Cholerka, muszę donga zamówić!! Bo mam jeszcze 4 tabletki :o



Kochana, zanim opiszę jak było wczoraj, to uprzejmie proszę o pokazanie brzuszka :* @Spark również, @Emzilka i @cheebay również wywołuje do tablicy! Dajcie koleżankom trochę radości :*

A wczoraj my jako rodzice zostaliśmy w stołówce, a dzieci były zabierane w 2-3 osobowych grupach przez nauczycielki. Dyrekcja opowiadała nam o tym, jak wygląda praca w klasach integracyjnych, tłumaczyli, że ważne też jest nasze zaangażowanie i podejście itp. Dzieci w tym czasie były w klasach i rozwiazywaly zadania. Każdy dostał kartki z zadaniami, trzeba było przeczytać polecenie, żeby wiedzieć co należy zrobić i mieli m.in. policzyć do 10, narysować kwiatka, znaleźć 10 różnic na obrazku, wykonać jakieś proste działania matematyczne, zgadnąć co jest na obrazku (np. deskorolka) i zapisać to w kratkach i narysować siebie z rodziną nad morzem w taki sposób, żeby pokazać w jaki sposób spędza się czas na plaży. O czymś jeszcze mi Filip mówił, ale już nie pamiętam, w każdym razie pani kazala mu przekazać, że świetnie sobie poradził. Rozwiązał wszystkie zadania bez problemu :) nie wiedział tylko jakia numerek w dzienniku, ale to dlatego, że panie nie wywołują ich po numerkach. Jestem z niego bardzo dumna i on tez się cieszył, bo mówił, że bardzo proste były zadania i że szybko przeczytał polecenie :) ale mówił też, że chłopiec, który siedział z nim od niego odgapiał i miał dużo błędów. Było ok. 40 dzieci, a dostanie się 30. Dzisiaj po pracy jedziemy do szkoły, bo ma być wywieszona lista przyjętych, są dwie klasy.



Dobrze, zmienię.



Daj znać!!!



Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
Tak :)
 
reklama
Tez 30 dniowy cykl? :)

Cholerka, muszę donga zamówić!! Bo mam jeszcze 4 tabletki :o



Kochana, zanim opiszę jak było wczoraj, to uprzejmie proszę o pokazanie brzuszka :* @Spark również, @Emzilka i @cheebay również wywołuje do tablicy! Dajcie koleżankom trochę radości :*

A wczoraj my jako rodzice zostaliśmy w stołówce, a dzieci były zabierane w 2-3 osobowych grupach przez nauczycielki. Dyrekcja opowiadała nam o tym, jak wygląda praca w klasach integracyjnych, tłumaczyli, że ważne też jest nasze zaangażowanie i podejście itp. Dzieci w tym czasie były w klasach i rozwiazywaly zadania. Każdy dostał kartki z zadaniami, trzeba było przeczytać polecenie, żeby wiedzieć co należy zrobić i mieli m.in. policzyć do 10, narysować kwiatka, znaleźć 10 różnic na obrazku, wykonać jakieś proste działania matematyczne, zgadnąć co jest na obrazku (np. deskorolka) i zapisać to w kratkach i narysować siebie z rodziną nad morzem w taki sposób, żeby pokazać w jaki sposób spędza się czas na plaży. O czymś jeszcze mi Filip mówił, ale już nie pamiętam, w każdym razie pani kazala mu przekazać, że świetnie sobie poradził. Rozwiązał wszystkie zadania bez problemu :) nie wiedział tylko jakia numerek w dzienniku, ale to dlatego, że panie nie wywołują ich po numerkach. Jestem z niego bardzo dumna i on tez się cieszył, bo mówił, że bardzo proste były zadania i że szybko przeczytał polecenie :) ale mówił też, że chłopiec, który siedział z nim od niego odgapiał i miał dużo błędów. Było ok. 40 dzieci, a dostanie się 30. Dzisiaj po pracy jedziemy do szkoły, bo ma być wywieszona lista przyjętych, są dwie klasy.



Dobrze, zmienię.



Daj znać!!!



Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
Aj mała zdolniacha :) możesz być z niego dumna. Dostać dostanie się na pewno :)

A proszę oto brzuszek. W sobotę startujemy z 23 tc czyli wg kalendarza 6 miesiąc się rozpoczyna :) Muszę przycinać te fotki, bo ciągle plik za duży. :/
 

Załączniki

  • 20170524_112332-1-1.jpg
    20170524_112332-1-1.jpg
    254 KB · Wyświetleń: 127
Do góry