reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

@Docia1975 progesteron niski, małpy nie ma, ciąży nie ma, wszystko do dooopy ;)
@cheebay śliczna ta Gwiazdeczka Twoja :)
@NeSSi super, że brzuszek oki :) a, że trochę ciąży to trudno :) ja bym się chętnie zamieniła :)
@Docia1975 trzymam kciuki!

Dziewczyny co ja mam robić? 10 dni luteiny i od środy czekam na @ i nic! Sutki tylko strasznie wrażliwe. Temperatura nisko.
Od.środy nie bierzesz lutki?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mycie jak mycie. Ale ja tam zawsze przed snem muszę siku zrobić[emoji6]
A poza tym-seks nie zawsze wieczorem [emoji6]bo my ostatnio raczej rano i w południe[emoji6]

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom

To Zrobisz sisiu przed a po wstrzymasz [emoji23]


16udqqmz5v3uqon5.png


inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
@Lanvin kochanie Ty moje :-) :) ja siedzę w krzakach, już po 24 więc 12dc, seksy nie rozpoczęte bo... jakoś tak wychodzi. I jakoś nie mogę się wstrzelic w klimat forum ;-) ;) odinstalowałam apke, dopiero dzisiaj zaczęłam mierzyć temp. Ale Ci kurna nie wybacze ze jeszcze nie widziałam twoich 2 kresek, a że będą to jestem pewna! A potem oddawaj brzuch, byle nie za szybko

@Docia1975 Tak bardzo zaciskam kciuki ze łooo!
@StorAnia Może kolejny test kochana? Bo to jednak podejrzane

Kocham. I uciekam nadal w krzaki, bo jestem aspołeczna:-) :)
 
Ostatnia edycja:
To Zrobisz sisiu przed a po wstrzymasz [emoji23]


16udqqmz5v3uqon5.png


inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
Nie ma opcji[emoji6]przetrztmywanie jest nie zdrowe. A po stosunku zaleca się wysikać aby bakterie z cewki moczowej wypłukać[emoji6]
A jak bzykniemy się po przebudzeniu to nie pójdę przecież znów spać[emoji1]

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Docia jak bliźniaki Ci pasują, to jak najbardziej nieech się tam dwa jajca zapładniają :D

Basia89 a jak u Ciebie sytuacja?? :)



Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana jestem zła. Miałam zrobic badania w tym miesiącu ale muszę odłożyć.. ten cały wyjazd w góry rozregulował mi cykl [emoji33] zostało mi jeszcze trochę tych testów owulacyjnych z Allegro w których słaba kreska to u mnie zbliżająca się owu. Przedwczoraj kreska była a wczoraj juz nie także przypuszczam, że jest po owulacji albo cykl bezowulacyjny [emoji53] w tym cyklu postanowiłam nie mierzyć temperatury ale sprawdziłam dzisiaj z ciekawości i 36,87 także cholercia chyba po owulacji [emoji849][emoji53]
@Lanvin kochanie Ty moje :-) :) ja siedzę w krzakach, już po 24 więc 12dc, seksy nie rozpoczęte bo... jakoś tak wychodzi. I jakoś nie mogę się wstrzelic w klimat forum ;-) ;) odinstalowałam apke, dopiero dzisiaj zaczęłam mierzyć temp. Ale Ci kurna nie wybacze ze jeszcze nie widziałam twoich 2 kresek, a że będą to jestem pewna! A potem oddawaj brzuch, byle nie za szybko

@Docia1975 Tak bardzo zaciskam kciuki ze łooo!
@StorAnia Może kolejny test kochana? Bo to jednak podejrzane

Kocham. I uciekam nadal w krzaki, bo jestem aspołeczna:-) :)

Kochana, też tak mam.. jakoś pozytywnego myślenia mi brak.. odpoczywaj w tych krzakach ale o nas nie zapominaj [emoji8]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry