reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Cześć kobietki. U mnie znowu źle, chyba pojawiła się grzybica, upławy od czasu do czasu zabarwione na różowo. Swędzi, piecze. Za godzinę mam ginekologa, udało mi się wcisnąć. Cholernie się boję, puls mam chyba 200.
Pozdrawiam was wszystkie i życzę miłej końcówki dnia :)
 
reklama
Czytam Was w pociągu z Poznania do Gdańska. Jeszcze prawie dwie godziny jazdy przede mną [emoji33] w Gdańsku szkolenie, a właściwie spotkanie specjalistów z całej Polski z korporacji, z którą współpracuję.
Chce mi się spać, duszno w przedziale, nie ma do kogo gęby otworzyć. W przedziale ze mną starsze małżeństwo Włochów wpatrzone w tablety i starsza Pani zaczytana w Cieniach i blaskach [emoji12] ech, gdzie te czasy, gdy się w pociągu rozmawiało [emoji53]
U mnie 8 dc, czuję ćmienie jajników i boję się, żeby po tym clo nie zrobiły mi się torbiele. Mam nadzieję, że zadziała pozytywnie i @ nie przyjdzie, ale jeszcze tyle czasu...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć kobietki. U mnie znowu źle, chyba pojawiła się grzybica, upławy od czasu do czasu zabarwione na różowo. Swędzi, piecze. Za godzinę mam ginekologa, udało mi się wcisnąć. Cholernie się boję, puls mam chyba 200.
Pozdrawiam was wszystkie i życzę miłej końcówki dnia :)

Kciuki zaciśnięte [emoji8]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Bulbasek odpoczywaj dopóki możesz :-) zbieraj siły
@cheebay masz piękna córkę wspaniały prezent
@Spark faktycznie pisałaś ominęlo mnie to :)
@NeSSi dużo już tobie nie zostało dobre 3 miesiące teraz już z górki :)

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Nom, i brzuch do oddania będzie ...jeszcze Wam zaraz jakiegoś boćka załatwię :)
 
No i ktora tak pisała,wizyta po gin u mnie saa 3pecherzyki,1 dominujący 17mm,16mm i 14,jutro zastrzyk na pęknięcie i działamy:)może chodź 1 zaskoczy,dziś 14dc
Cudowne wieści !!!!!
Ślę boćki na szczęście !
piskleta-pan-na-bocianim-gniezdzie-691-large.jpg

Będę trzymała kciuki! :)
 

Załączniki

  • piskleta-pan-na-bocianim-gniezdzie-691-large.jpg
    piskleta-pan-na-bocianim-gniezdzie-691-large.jpg
    82,4 KB · Wyświetleń: 432
reklama
Ja tez Docia będę trzymała kciuki
A może bliźniaki [emoji5][emoji5][emoji5][emoji5]


16udqqmz5v3uqon5.png


inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
Do góry