reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

U mnie jakoś leci.. od wtorku do piątku siedziałam z małym na Kubalonce ( w szpitalu diagnostycznym). Wyszły mu alergie na dużo rzeczy eh.. najgorzej orzechy ziemne bo aż 6 klasa na 6.. strasznie mnie to przeraża [emoji27]dzisiaj pierwszy dzień w pracy wiec trochę zaległości mam..
Jeżeli chodzi o starania to u mnie dopiero 12 dc [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Nie załamuj sie ta alergia
Ja nigdy nie byłam alergiczką ale po ciąży sie nią stałam ....co lepsze moja mała tez ma alergie i tez jedna z gorszych :( niestety na wilgoć a tego cholerstwa jest pełno , wystarczy ze popada lub jak ktoś ma grzyba w domu... jak np coś jej daje do zjedzenia to muszę kupować paczkowane i w małej ilości bo jak kupię większy słoik to ja drugi dzień już sie tworzy po otwarciu grzyb, którego my niestety gołym okiem nie widzimy .... jedyne na co liczę , to ze KIEDYŚ jej minie .. głowa do góry . [emoji5]


16udqqmz5v3uqon5.png


inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
reklama
Czytam Was w pociągu z Poznania do Gdańska. Jeszcze prawie dwie godziny jazdy przede mną [emoji33] w Gdańsku szkolenie, a właściwie spotkanie specjalistów z całej Polski z korporacji, z którą współpracuję.
Chce mi się spać, duszno w przedziale, nie ma do kogo gęby otworzyć. W przedziale ze mną starsze małżeństwo Włochów wpatrzone w tablety i starsza Pani zaczytana w Cieniach i blaskach [emoji12] ech, gdzie te czasy, gdy się w pociągu rozmawiało [emoji53]
U mnie 8 dc, czuję ćmienie jajników i boję się, żeby po tym clo nie zrobiły mi się torbiele. Mam nadzieję, że zadziała pozytywnie i @ nie przyjdzie, ale jeszcze tyle czasu...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

To zagadaj do Włochów , jak coś służę pomocą ahahha


16udqqmz5v3uqon5.png


inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
Czytam Was w pociągu z Poznania do Gdańska. Jeszcze prawie dwie godziny jazdy przede mną [emoji33] w Gdańsku szkolenie, a właściwie spotkanie specjalistów z całej Polski z korporacji, z którą współpracuję.
Chce mi się spać, duszno w przedziale, nie ma do kogo gęby otworzyć. W przedziale ze mną starsze małżeństwo Włochów wpatrzone w tablety i starsza Pani zaczytana w Cieniach i blaskach [emoji12] ech, gdzie te czasy, gdy się w pociągu rozmawiało [emoji53]
U mnie 8 dc, czuję ćmienie jajników i boję się, żeby po tym clo nie zrobiły mi się torbiele. Mam nadzieję, że zadziała pozytywnie i @ nie przyjdzie, ale jeszcze tyle czasu...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Też z Poznania jesteś?

Napisane na LG-H440n w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
I po sexie bez wstawania proszę żeby nic a nic nie wyleciało . Rano prysznic weźmiesz [emoji5][emoji5][emoji5][emoji106][emoji106]
Na nas podziałało


16udqqmz5v3uqon5.png


inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
Mycie jak mycie. Ale ja tam zawsze przed snem muszę siku zrobić[emoji6]
A poza tym-seks nie zawsze wieczorem [emoji6]bo my ostatnio raczej rano i w południe[emoji6]

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Do góry