reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

W Holandii wylalo sie na ulice 400kg czekolady! [emoji24]o malo sie nie poplakalam jak to czytalam...taka strata! [emoji24]
[emoji515][emoji515][emoji515][emoji515][emoji515][emoji515][emoji515][emoji515][emoji515][emoji515]
[emoji173][emoji173][emoji173]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Jak to?? Skąd??
 
reklama
Cześć kobietki! Witam w ten piękny słoneczny dzień.

@Lanvin taak, zrób test, nie bądź taka [emoji16]

A ja mam do was pytanie. Uwaga, będzie długo. Chciałabym, żebyście mi doradziły. Otóż razem z narzeczonym planujemy ślub we wrześniu 2018. Wczoraj postanowiliśmy oznajmić jego rodzicom, że spodziewamy się małego cudu. I stało się to, co w sumie myślałam. Jego rodzice stwierdzili, że tu nie ma na co czekać, ślub trzeba brać w tym roku. We wrześniu najlepiej. Nie powiem, trochę się zdenerwowałam, bo to chyba powinna być nasza decyzja? Przyszły teść już ma zamiar sali szukać, terminy umawiać. Oczywiscie wesele ma być na około 200 osób. To mówię, że ja wolę skromny obiad. Teść, że nie ma takiej możliwości. I tu pytanie do was, co wy byście zrobiły na moim miejscu? Nie ukrywam, że nie uśmiecha mi się to, może też dlatego, że chciałabym tą ciążę przejść w spokoju, bez dodatkowych stresów. Co myślicie, jest sens ulegać i przekładać ślub tylko dlatego, że dziecko w drodze?
Mnie wkurza takie podejście... jaa bym zrobiła kiedy uważam.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzisiaj mam 31dc. Po negatywnym teście we wtorek 27 dc odstawiłam luteinę i czekam.... wczoraj pełno śluzu kurzego, dzisiaj pełno białego... cholera wie co jest grane ;) sutki bolą jak szalone, broń boże dotykać. Chyba mój organizm szaleje...

A na działkę jedziemy jak Młoda wróci z rajdu :( jest zwolniona z ćwiczeń na wfie i rajdy to jedyna możliwość dostania ocen... Masakra, strasznie porąbali tym przymusem ćwiczeń na w-fie... W tym roku 9 osób dyra nie dopuściła do matury przez w-f!
Dla mnie to akurat mądre, jak widzę ile dzieci załatwia zwolnienia "bo tak", bo nie c chce im się na wf`ie siedzieć to mnie bierze...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jak to?? Skąd??

Syn wlasciciela czekoladowej firmy jechal autem na ktorym byl zbiornik z czekolada. Nie napisali w artykule co takiego robil, ze ten zbiornik sie przewrocil [emoji30]taka strata...[emoji515][emoji24]

Maluje sufit w korytarzu, 4m2 sufitu zmeczyly mnie bardziej niz malowanie scian w sypialni [emoji33]


[emoji33] 67,7kg ---> 57kg ---> 52kg [emoji7]
 
Ostatnia edycja:
witam tsh mam ponad dwa a wiem ze dla staraczek powinno być w okolicy 1 a co do bromergonu to brałam 0,5 tabletki ale mój ginekolog kazal odstawić i dal coś na poprawienie owulacji zobaczymy co będzie na razie czekam na okres ale nie przychodzi a testy negatywne
 
W Holandii wylalo sie na ulice 400kg czekolady! [emoji24]o malo sie nie poplakalam jak to czytalam...taka strata! [emoji24]
[emoji515][emoji515][emoji515][emoji515][emoji515][emoji515][emoji515][emoji515][emoji515][emoji515]
[emoji173][emoji173][emoji173]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
U mnie ostatnio wyleciała mielona na rondo :-/

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam, witam nie było mnie cały dzień, ale był on tak intensywny, ze padam na twarz [emoji43] @Lanvin wydaje mi się, ze u Ciebie będzie pięknie;) u mnie np dla odmiany boli mnie brzuch jak przed @ i ogólnie jestem wściekła czyli standardowy PMS, więc pewnie kolejny cykl stracony... W dodatku czuje się jakby lada chwila miał okres przyjść, a jeszcze przecież 4dni niby...

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
U mnie ostatnio wyleciała mielona na rondo :-/

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Uczcze to minuta ciszy [emoji24]

Witam, witam nie było mnie cały dzień, ale był on tak intensywny, ze padam na twarz [emoji43] @Lanvin wydaje mi się, ze u Ciebie będzie pięknie;) u mnie np dla odmiany boli mnie brzuch jak przed @ i ogólnie jestem wściekła czyli standardowy PMS, więc pewnie kolejny cykl stracony... W dodatku czuje się jakby lada chwila miał okres przyjść, a jeszcze przecież 4dni niby...

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
A moze nie przyjdzie :p


U mnie tak sie sprawy maja [emoji1377]
1495314524-aaaaaa.jpeg



[emoji33] 67,7kg ---> 57kg ---> 52kg [emoji7]
 
Do góry