reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Hah ja dziś też miałam sen, że miałam takiego bobaska urodzonego i że miał takie wieeelkie oczy :) i też mam wysyp na twarzy :/
Mam nadzieję, że to po prostu ciążowe zmiany hormonalne [emoji12] i ze będziemy na lutówkach niedługo :) ja siedzę jak na szpilkach już...

@Dariana, ważne że w owu trafiliście :) teraz czekamy :)



Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja dziś tradycyjnie wolne od pracy. Zapowiada się upalanie, w całym domu pachnie rzepakiem- ciekawe czy to nie od tego mnie głowa boli. Po południu dzieciowe spotkanie z koleżankami, jutro działka i w końcu pójdę tarczycę zbadać i jedno extra badanie od gina.
Moja córka zaczęła wczoraj pytać czy naprawdę jest mała :( myślałam, że dużo później to nastąpi
 
Hej dziewczyny.I mnie też piękna pogoda.wczoraj juz trochę się poopalalam.super![emoji41]
Mi zostało 2 dni brzuch pobolewa.boję sie[emoji21]
@zapmarta super ze wszystko dobrze.rosnijcie zdrowo![emoji4]
@ Lanvin kiedy testujesz?ja chyba czekam poprostu jak nie dostanę to wtedy test zrobię[emoji5]
@ Dariana nie martw sie wazne ze podzialaliscie.czasem trafiają się złote strzały.ja celuje w bliżej owulacji i tak się nie udaje[emoji46]
Miłego dnia dziewczyny[emoji8]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam się z rana z kawką [emoji5] u mnie też piękna pogoda, słoneczko świeci i jest piątek [emoji1] [emoji4] [emoji5] tylko do 18 w pracy i weekend [emoji6] [emoji5]

Wybaczcie, że rzadko się odzywam. Cały czas czytam i kibicuję [emoji4]

@Lanvin trzymam za Ciebie bardzo mocno kciuki [emoji110] [emoji110] [emoji110]

@Renia powodzenia na egzaminie [emoji5]

Świetne wózki dziewczyny, ja się nawet jeszcze nie zastanawiałam [emoji5] ale pewnie dostanę "w spadku"po siostrze mojej albo M.
@mfiffi baw się kochana dobrze [emoji4] [emoji126] i czekamy na fotki w sukienkach.

A ja przegapiłam owu [emoji20] [emoji17] nic nie czułam, lekko w poniedziałek jajniki mnie tylko przez chwilę pobolał i to przy odkurzaniu a tak to nic. Na szczęście coś tam podziałaliśmy: Zobacz załącznik 807100

I teraz pytanie, czy jest sens od dzisiaj zacząć brać luteine? Czy trochę za późno?

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
Pewnie ze jest sens brac od dzisiaj. to zaden problem.
Wazne ze wstrzeliliscie sie z serduszkami, wiec nic nie przegapilas :)
 
Hej dziewczyny.I mnie też piękna pogoda.wczoraj juz trochę się poopalalam.super![emoji41]
Mi zostało 2 dni brzuch pobolewa.boję sie[emoji21]
@zapmarta super ze wszystko dobrze.rosnijcie zdrowo![emoji4]
@ Lanvin kiedy testujesz?ja chyba czekam poprostu jak nie dostanę to wtedy test zrobię[emoji5]
@ Dariana nie martw sie wazne ze podzialaliscie.czasem trafiają się złote strzały.ja celuje w bliżej owulacji i tak się nie udaje[emoji46]
Miłego dnia dziewczyny[emoji8]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
Nie testuję, dopóki @ nie przyjdzie. Jeśli we wtorek/środę jej nie będzie, a temperatura będzie nadal wysoko, to wtedy zrobię test :) opieram się cały czas tylko na temperaturze, ona prawdę mi mówi :)



Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ovuview wyznaczył mi owu na niedzielę. Temperatury nie mierze bo czasu na to nie mam. Dzisiaj rano dzialalismy i wieczorem będziemy działać bez mojego orgazmu, tak niby lepiej począć dziewczynke (w coś muszę wierzyc [emoji14] ) no i już od jutra będzie abstynecia przez jakiś czas [emoji14]

Napisane na LG-H440n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie testuję, dopóki @ nie przyjdzie. Jeśli we wtorek/środę jej nie będzie, a temperatura będzie nadal wysoko, to wtedy zrobię test :) opieram się cały czas tylko na temperaturze, ona prawdę mi mówi :)



Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja nie mierze i dlatego nie mam się na czym opierać [emoji6] a powiedz mi boli cie brzuch tak normalnie czy wogole?mnie boli właśnie ale już od dobrego tygodnia.ja bardzo pokladam nadzieje w ten cykl[emoji5]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mam nadzieję, że to po prostu ciążowe zmiany hormonalne [emoji12] i ze będziemy na lutówkach niedługo :) ja siedzę jak na szpilkach już...

@Dariana, ważne że w owu trafiliście :) teraz czekamy :)



Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja też, normalnie każdy tydzień leci jak z bicza strzelił, a ten to jeden z najdłuższych ostatnio.. a po nim i tak jeszcze 2 dni... "Czy damy radę?" :D:D
 
Ja nie mierze i dlatego nie mam się na czym opierać [emoji6] a powiedz mi boli cie brzuch tak normalnie czy wogole?mnie boli właśnie ale już od dobrego tygodnia.ja bardzo pokladam nadzieje w ten cykl[emoji5]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
Wiesz co, jak dotąd w każdym cyklu mnie bolał, teraz bolały jajniki z 2 dni po owu i od tamtej pory nic, cisza. Ta faza lutealna jest zupełnie inna niż poprzednie, właśnie m.in. ze względu na brak bólu brzucha, no i te obrzmiałe piersi. Ale może być tak, że organizm wrócił do normy po tabletkach i tyle (odstawiłam w październiku).

Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja też, normalnie każdy tydzień leci jak z bicza strzelił, a ten to jeden z najdłuższych ostatnio.. a po nim i tak jeszcze 2 dni... "Czy damy radę?" :D:D
Kurcze, ale tak jest...od początku cyklu to kilku dpo leci mi szybko, a potem czekam jak na skazanie [emoji12]

Komareczka i @judytka777 a jak u Was ze sluzem? Jest, czy go nie ma? Mnie zalewało wręcz jeszcze kilka dni temu, ale to chyba przez infekcje, kilka dni temu włożyłam Gynoxin i dzisiaj mam sucho na maksa. Może przez Gynoxin, wydaje mi się, że po nim zawsze tak mam, ale trudno powiedzieć, bo dawno z niego nie korzystałam. Ogólnie dzisiaj miałam tak sucho, że jak rano chciałam włożyć termometr do kuciapy, to mi się zakleiła [emoji23] [emoji23] [emoji23] myślałam, że na znak protestu mi zarosła, z lusterkiem wkladalam termometr [emoji23]


Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry