reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Ja świruję, bo z jednej strony objawy mam, ale równie dobrze mogą to być objawy @, ale np wczoraj zauważyłam na piersiach po jednej gigantycznej sinej żyle na każdej z nich. I sama nie wiem, czy tak zawsze było (jakoś nie obserwowałam), czy tak jest dopiero teraz. No i bolą, ooo jak bolą... Nienaturalnie, jak sie przewracałam w nocy i dotknęłam kołdrą, to było to ciężkie przeżycie...Mam jeden test w szufladzie, tak mnie korci, ale będę dzielna :D:D
Korca te testy Ale ja jak byłam na poczatku w trakcie to potrafiłam zrobić kilka testów w jednym cyklu.kupę kasy wydajemy na to[emoji23][emoji23]ale cóż takie właśnie jesteśmy my kobietki [emoji4]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Korca te testy Ale ja jak byłam na poczatku w trakcie to potrafiłam zrobić kilka testów w jednym cyklu.kupę kasy wydajemy na to[emoji23][emoji23]ale cóż takie właśnie jesteśmy my kobietki [emoji4]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
Ja w tamtym cyklu kupiłam sobie takie paskowe z Auchan po 1,99 i robiłam codziennie od 8dpo, ale teraz dałam sobie spokój, zobaczę, czy wytrzymam do środy, czy nie zrobię gdzieś koło niedzieli. :zawstydzona/y:
 
Hejja ;-)

Ja jestem juz 2 dzień na dupku ...
Czuje sie super he he ;-)
I do kiedy masz brać??

Ja dzisiaj mam chyba jakiś niedowład kończyn [emoji23] wylałam kawę, mam małą plamę na spodniach i już drugi raz oblalam się wodą, bo mi wyciekła bokiem, i mam mokrą bluzkę...

Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
a jak myślicie dziewczyny, bo to mnie w sumie wstrzymuje od starania się już w tym cyklu. Muszę iść do dentysty bo mam porządną dziurę w jednym zębie,a druga sprawa to to, że mam retencyjne migdałki a na posiewie wyszedł mi gronkowiec złocisty (podobno połowa ludzi go ma). I tak się zastanawiam. O ile z dentystą to się do owu pewnie wyrobię, o tyle nie wiem czy powinnam iść do laryngologa i się jakimiś antybiotykami przeleczyć czy olać sprawę bo wszyscy mają gronkowca...
 
I do kiedy masz brać??

Ja dzisiaj mam chyba jakiś niedowład kończyn [emoji23] wylałam kawę, mam małą plamę na spodniach i już drugi raz oblalam się wodą, bo mi wyciekła bokiem, i mam mokrą bluzkę...

Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom


Do 25 dc ...
 
Zrób fotkę z tarasu ;)

Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom

Oto moje tarasowe śniadanko czyli uwielbiana przez mojego m jajecznica :)
WP_20170519_09_07_45_Pro.jpg


Dzień dobry! [emoji4] tylko 6 godzin? Zazdroszczę [emoji6] u mnie też pięknie! Aż chce się żyć

Napisane na F5321 w aplikacji Forum BabyBoom

Dziś nawet niecałe 6 - czasami się udaje ale to dlatego, że o 18:00 mam szkolenie z psami a szef o tym zapomniał, że miałam mieć wolne więc mnie wcześniej puszcza :)


Jak tam u Was dziewczynki ja dziś mam 4dc. Niby wredota już odchodzi ale o dziwo dopiero dziś zaczęły mnie jajniki tak napieprzać, że szok. Serio ból to mi promieniuje nie tylko na krzyże czy lędźwie ale mam wrażenie, że aż do kolan. Normalnie w aucie to mi się aż słabo zrobiło i tak skurczowo boli, znaczy boli, boli, mega boli potem ulga i od nowa... dziwne, że dopiero jak @ się kończy ale mam nadzieję, że doszło do tego magicznego "odbicia" i jajniki zaczęły produkcję pęcherzyków pięknych i stąd ten ból
 

Załączniki

  • WP_20170519_09_07_45_Pro.jpg
    WP_20170519_09_07_45_Pro.jpg
    312,9 KB · Wyświetleń: 438
Oto moje tarasowe śniadanko czyli uwielbiana przez mojego m jajecznica :)
Zobacz załącznik 807133



Dziś nawet niecałe 6 - czasami się udaje ale to dlatego, że o 18:00 mam szkolenie z psami a szef o tym zapomniał, że miałam mieć wolne więc mnie wcześniej puszcza :)


Jak tam u Was dziewczynki ja dziś mam 4dc. Niby wredota już odchodzi ale o dziwo dopiero dziś zaczęły mnie jajniki tak napieprzać, że szok. Serio ból to mi promieniuje nie tylko na krzyże czy lędźwie ale mam wrażenie, że aż do kolan. Normalnie w aucie to mi się aż słabo zrobiło i tak skurczowo boli, znaczy boli, boli, mega boli potem ulga i od nowa... dziwne, że dopiero jak @ się kończy ale mam nadzieję, że doszło do tego magicznego "odbicia" i jajniki zaczęły produkcję pęcherzyków pięknych i stąd ten ból
Ja taki ból promieniujący aż do kolan miałam przy owu zawsze, nie dało się tego przeoczyć, ale w momencie, kiedy podjęliśmy decyzję o staraniu o bobo, to moje owulacje, jeśli są, to sa bezbolesne, taki chichot losu...
 
reklama
@MoKa mam tak samo z bólem jajnika. I nieważne czy okres, czy owulacja, czy po owulacji - zawsze dobry czas, żeby poboleć.
Lewa noga to mnie aż po kolano boli, a plecy to nie wspomnę nawet. I też tak, że złapie to aż się biało przed oczami robi, a potem puszcza, ale mnie tylko ten cholernik lewy boli. Prawy cicho siedzi.
mój mąż się śmieje, że ze mną to jak w Lidlu - co tydzień coś nowego. A to brzuszek, a to jajnik, a to endometrioza, a to infekcja.
 
Do góry