reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Kurcze, ale tak jest...od początku cyklu to kilku dpo leci mi szybko, a potem czekam jak na skazanie [emoji12]

Komareczka i @judytka777 a jak u Was ze sluzem? Jest, czy go nie ma? Mnie zalewało wręcz jeszcze kilka dni temu, ale to chyba przez infekcje, kilka dni temu włożyłam Gynoxin i dzisiaj mam sucho na maksa. Może przez Gynoxin, wydaje mi się, że po nim zawsze tak mam, ale trudno powiedzieć, bo dawno z niego nie korzystałam. Ogólnie dzisiaj miałam tak sucho, że jak rano chciałam włożyć termometr do kuciapy, to mi się zakleiła [emoji23] [emoji23] [emoji23] myślałam, że na znak protestu mi zarosła, z lusterkiem wkladalam termometr [emoji23]


Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie do tej pory zawsze było tak, że po dniach z owu na maksa mokrych(trwało to 3-4 dni) przychodziły skrajnie suche aż do @, tak, że nawet jak chcieliśmy się z mężem pobawić, to trzebabyło dłuuugo działać, żeby coś tam się zadziało. Teraz jest tak w sumie... komfortowo, nie ślisko, ale i nie sucho. :oo2:
 
reklama
Kurcze, ale tak jest...od początku cyklu to kilku dpo leci mi szybko, a potem czekam jak na skazanie [emoji12]

Komareczka i @judytka777 a jak u Was ze sluzem? Jest, czy go nie ma? Mnie zalewało wręcz jeszcze kilka dni temu, ale to chyba przez infekcje, kilka dni temu włożyłam Gynoxin i dzisiaj mam sucho na maksa. Może przez Gynoxin, wydaje mi się, że po nim zawsze tak mam, ale trudno powiedzieć, bo dawno z niego nie korzystałam. Ogólnie dzisiaj miałam tak sucho, że jak rano chciałam włożyć termometr do kuciapy, to mi się zakleiła [emoji23] [emoji23] [emoji23] myślałam, że na znak protestu mi zarosła, z lusterkiem wkladalam termometr [emoji23]


Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
No właśnie ja mam sucho o dziwo.niewiem bo już wszystkie objawy miałam ciazy więc już teraz w noc nie wierze[emoji23] dużo sluzu,bóle piersi,bóle brzucha itp także ja czekam cierpliwie.Ale susze mam w jak to mówicie kaciumbie[emoji23][emoji23][emoji23]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
No właśnie ja mam sucho o dziwo.niewiem bo już wszystkie objawy miałam ciazy więc już teraz w noc nie wierze[emoji23] dużo sluzu,bóle piersi,bóle brzucha itp także ja czekam cierpliwie.Ale susze mam w jak to mówicie kaciumbie[emoji23][emoji23][emoji23]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
No ja też już wszystkie objawy miałam, nawet w cyklu, w którym miało być niepokalane poczęcie [emoji23] także piąteczka! Mi to nadzieje daje ten spadek temp w 5 dpo, bo był znaczący, poza tym na dwoje babka wróżyła, każdy objaw może świadczyć zarówno o zbliżającej się @, jak i o słodkim, malutkim dzidziusiu :) trzeba wyluzować, tylko jak? :)

Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No ja też już wszystkie objawy miałam, nawet w cyklu, w którym miało być niepokalane poczęcie [emoji23] także piąteczka! Mi to nadzieje daje ten spadek temp w 5 dpo, bo był znaczący, poza tym na dwoje babka wróżyła, każdy objaw może świadczyć zarówno o zbliżającej się @, jak i o słodkim, malutkim dzidziusiu :) trzeba wyluzować, tylko jak? :)

Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
No wlasnie jak to zrobic.ja juz siedze jak na szpilkach mimo ze jakos i tak czuje ze okres bedzie.wmawiam sobie ze może akurat to czy tamto jest objawem ciazy.takze[emoji113][emoji23][emoji23]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No ja też już wszystkie objawy miałam, nawet w cyklu, w którym miało być niepokalane poczęcie [emoji23] także piąteczka! Mi to nadzieje daje ten spadek temp w 5 dpo, bo był znaczący, poza tym na dwoje babka wróżyła, każdy objaw może świadczyć zarówno o zbliżającej się @, jak i o słodkim, malutkim dzidziusiu :) trzeba wyluzować, tylko jak? :)

Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja świruję, bo z jednej strony objawy mam, ale równie dobrze mogą to być objawy @, ale np wczoraj zauważyłam na piersiach po jednej gigantycznej sinej żyle na każdej z nich. I sama nie wiem, czy tak zawsze było (jakoś nie obserwowałam), czy tak jest dopiero teraz. No i bolą, ooo jak bolą... Nienaturalnie, jak sie przewracałam w nocy i dotknęłam kołdrą, to było to ciężkie przeżycie...Mam jeden test w szufladzie, tak mnie korci, ale będę dzielna :D:D
 
Do góry