reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Hej dziewczyny, ale produkujecie :)
@pyzunia86 jak na moje oko widać kreseczkę ! Gratuluję!!! Kiedy miałaś ostatni @?
@M2b budowa jest fajna :) super jak widać jak domek rośnie
@arrow92 to ja trzymam kciuki!!!
@queen_b ale fajowy pomysł z tym pamiętnikiem, jakoś do tej pory nie widziałam czegoś takiego
A u mnie dzisiaj 2 kreseczki na teście :) a w sobotę jak robiłam to nic nie było widać nawet cienia cienia
 
reklama
Hej dziewczyny, ale produkujecie :)
@pyzunia86 jak na moje oko widać kreseczkę ! Gratuluję!!! Kiedy miałaś ostatni @?
@M2b budowa jest fajna :) super jak widać jak domek rośnie
@arrow92 to ja trzymam kciuki!!!
@queen_b ale fajowy pomysł z tym pamiętnikiem, jakoś do tej pory nie widziałam czegoś takiego
A u mnie dzisiaj 2 kreseczki na teście :) a w sobotę jak robiłam to nic nie było widać nawet cienia cienia

Gratulacje :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
No dobra dziewczyny. Muszę zacząć myśleć pozytywnie bo zwariuję. A więc punktujemy dobre rzeczy:
1. Cykle mam tylko 25 dniowe a to oznacza że mam więcej szans na próby.
2. Nie będzie stymulacji zastrzykami w kieszeni zostanie 400 zł na iui
3. Zawsze i tak miałam jeden pęcherzyk dominujący nawet bez stymulacji a po zastrzykach tylko jeden więcej a i tak tylko jeden pękł więc bez różnicy
4. Stymulacja mogłaby pójść w drugą stronę i dać za dużo pęcherzyków i nie byłoby iui (u mnie nie robią powyżej trzech a i przy trzech trzeba uważać, lekarz mi mówił jak jednaj pacjentce wszystkie zaskoczyły były trojaczki których nie udało się utrzymać)
5. Może akurat jak pęcherzy będzie naturalny to się odwdzięczy że go nie pompowałam i da dzidzie

No dobra sorry ale musiałam to wypisać żeby bardziej wbić sobie w głowę


@tita82 Gratuluję!!!
 
MoKa jeszcze miesiąc temu moja gin mówiła że mojej jajniki wyglądają jej na pco, że nie ma dominującego pęcherzyka, a jeśli by się zrobił to był bardzo mały. Dzisiaj miałam umawiać się na badanie drożności ale zrobiłam test. Drożność jest ;) Bądź dobrej myśli, wiem że ciężko bo sama jestem mistrzem nakręcania się.
 
Staramy sie z mężem od 1,5 roku. Przez pierwszy rok bez stresu- co będzie to będzie. Jak przez rok sie nie udalo, zaczęłam liczyc dni płodne itd- niestety do dzisiaj bez skutku. Jak tylko dostanę @, ide na badanie hormonów i od przyszłego cyklu zaczynamy monitorowanie.
Czytam was od dawna, ale dopiero dzisiaj odważyłam sie napisac

Witaj i czuj się jak u siebie. Tu jest super i zawsze można liczyć na wsparcie bo wiadomo że czasami nie jest lekko.
 
Laski, po moich jazdach z bromergonem muszę zapytać o clo. Po clo też są jakieś jazdy?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Ja dwa razy niespodziewanie miałam parosekundowa karuzele ze na nogach nie mogłam ustać, potem jak gdyby nic przeszło i po krzyku [emoji12][emoji12]


oar843r80zp6bzlz.png


inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
Hej dziewczyny, ale produkujecie :)
@pyzunia86 jak na moje oko widać kreseczkę ! Gratuluję!!! Kiedy miałaś ostatni @?
@M2b budowa jest fajna :) super jak widać jak domek rośnie
@arrow92 to ja trzymam kciuki!!!
@queen_b ale fajowy pomysł z tym pamiętnikiem, jakoś do tej pory nie widziałam czegoś takiego
A u mnie dzisiaj 2 kreseczki na teście :) a w sobotę jak robiłam to nic nie było widać nawet cienia cienia
2 kreseczki ? Gratuluje !!! Pokazuj test [emoji4][emoji5][emoji3][emoji3][emoji3] ktory dzien cyklu? Opowiadaj

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry