reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

W sobotę testowałam niby tym testem czulszym i nic nie wykazało.
Super !!! Gratuluje !!! Ja mam cicha nadzieje jak nigdy. Teraz juz w ogole sie nakrecilam, bo zaczelam czytac o zagniezdzeniu zarodk i trwa niby do 14 dni. Ja mialam 6 maja owu a w tamtym tygodniu 2 dni bylam chora nos zatkany stan podgoraczkowy a w poniedzialek zlapal mnie mega skurcz brzucha ze az sie poplakalam i szybko do kibelka. Robilam test w poniedzialek ale byla biel. Dzis czytalam o tym wszystkim i niby bol skurcz i goraczka moga byc oznaka zagniezdzenia wiec zaczelam miec wielkie nadzieje odszukalam start test i jest w bladzioch ale to juz test z poniedzialku i nie z rannego moczu wiec moze byc niestety falszywym alarmem ale w glowie poki nie ma @ jest nadzieja... [emoji120][emoji120][emoji120]
Zobacz załącznik 806935 test z rana. Dzisiaj mam 28dc. Mialam @ dostac wlasnie dzsiaj. Generalnie nigdy sie nie spoznial. Ale wielkie zdjęcie się załączyło, nigdy tu zdjęć nie dodawałam.


Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cześć dziewczyny. Ja mam doła. Jutro mój tata ma bardzo poważną operacje i strasznie się stresuje. Niby was przeczytałam a nic nie zostało w głowie. Nie wiem jak ja przeżyje jutrzejszy dzień.

1usavcqgt1dml95x.png
 
Zobacz załącznik 806935 test z rana. Dzisiaj mam 28dc. Mialam @ dostac wlasnie dzsiaj. Generalnie nigdy sie nie spoznial. Ale wielkie zdjęcie się załączyło, nigdy tu zdjęć nie dodawałam.
Gratuluję!!


Cześć dziewczyny. Ja mam doła. Jutro mój tata ma bardzo poważną operacje i strasznie się stresuje. Niby was przeczytałam a nic nie zostało w głowie. Nie wiem jak ja przeżyje jutrzejszy dzień.

1usavcqgt1dml95x.png
Trzymam mocno kciuki za tatę [emoji7] [emoji110] co to za operacja, kochana?



Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Kurcia w sumie to z pół roku jak nie zabezpieczaliśmy się, ten cykl tak bardziej z symptomami owulacji przypilnowałam ale i tak ciężko było bo mój m pracuje na różne zmiany.
@martini6 ja miałam owu 3 maja także cierpliwości bo dopiero dzisiaj widać, zrób test w dniu spodziewanej @
 
Hej dziewczyny, ale produkujecie :)
@pyzunia86 jak na moje oko widać kreseczkę ! Gratuluję!!! Kiedy miałaś ostatni @?
@M2b budowa jest fajna :) super jak widać jak domek rośnie
@arrow92 to ja trzymam kciuki!!!
@queen_b ale fajowy pomysł z tym pamiętnikiem, jakoś do tej pory nie widziałam czegoś takiego
A u mnie dzisiaj 2 kreseczki na teście :) a w sobotę jak robiłam to nic nie było widać nawet cienia cienia
Gratuluję!!piękna kreseczka[emoji7] objawy jakieś?porob trochę nadzieji[emoji5]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny. Ja mam doła. Jutro mój tata ma bardzo poważną operacje i strasznie się stresuje. Niby was przeczytałam a nic nie zostało w głowie. Nie wiem jak ja przeżyje jutrzejszy dzień.

1usavcqgt1dml95x.png
Wszystko będzie dobrze!!trzymam kciuki za tatę

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Właśnie objawów prawie zero :) oprócz bólu piersi ale u mnie od połowy cyklu to standard to nic więcej. Kilka dni temu pokłuwało mnie w podbrzuszu tak bardziej na @ tylko może ciut mniej. Poza tym czuję się jak w środku cyklu.
 
Do góry