reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

StorAnia budzik o 4 podziwiam bo nie wiem jak bym wstala. Ja do pracy na 7 wiec wysylam duzo pozytywnej energii na cały dzien [emoji2]
 
reklama
Witam się i ja.trochę polamana.kawka właśnie się robi abja przegladam cidzienne wiadomosci z bb;)
Mój młodszy synuś coś chyba chory bo nad ranem wstal sie napic i jakis cieply avtraz wstal i ma stan podgoraczkowy:(
Mam nadzieję ze nie będzie chory bo w piątek mamy wycieczkę do Krakowa i Bochni i będzie mocno zawiedziony jak nienpojedzie z klasą.
@StorAnia jak Ty dajesz rade wstawać tak wcześnie??:szok:ja też ostatnio spać coś nie mogę.
zlapalam chyba zapalenie pęcherza bo boli mnie podbrzusze i w nocy muszę wstawać do ubikacji.wkurza mnie to:mad:
Potem się odezwę idę kawkę robić.miłego dnia
 
mi się też nie chce wyjątkowo mocno, gdzie pogoda, słońce, choć 25dt na plusie? gdzie moje dwie kreski? gdzie koniec roku szkolnego? a tu jeszcze dwie soboty pracujące pod rząd
 
Czesc dziewczyny. Ja jade do pracy. Stoje w korku wiec nadrabiam...
Dzis mi sie udalo jeszcze umowic na usg tarczycy. Oby wszystko bylo oki i to zeby to byly zwykle problemy z TSH a nie jakies zapalenie...

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czesc dziewczyny. Ja jade do pracy. Stoje w korku wiec nadrabiam...
Dzis mi sie udalo jeszcze umowic na usg tarczycy. Oby wszystko bylo oki i to zeby to byly zwykle problemy z TSH a nie jakies zapalenie...

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
Trzymam kciuki za usg .będzie dobrze. Ja wiem ze u mnie właśnie przez niedoczynność tarczycy mam problem z zajściem..:(mimo brania leków tej mam dalej wyższe.ajjj ale będzie lepiej
@Docia1975 :( walczymy dalej
 
Czesc dziewczyny. Ja jade do pracy. Stoje w korku wiec nadrabiam...
Dzis mi sie udalo jeszcze umowic na usg tarczycy. Oby wszystko bylo oki i to zeby to byly zwykle problemy z TSH a nie jakies zapalenie...

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
Kurcia jak masz wysokie tsh tzn ze coś jest na rzeczy. To zapalenie to chyba jeszcze "najlepsza" opcja. Ale spokojnie napewno będzie wszystko w porządku :) trzymam kciuki.
Macie rację co do tej pogody! Niech się w końcu polepszy bo można dostać depresji! :(
Ja jeszcze leżę, ale zaraz porwie mnie z lóżka rzyganko :(
Miłego dnia :*
 
Pogoda chyba wszędzie okropna, najchętniej przespałabym cały dzień, ale obowiązki wzywają. Co do tarczycy to też mam z nią problem - niedoczynność :(
 
Witam o rok starsza:happy:
Masakraaa jak ten czas leci.
Mam nadzieję że za rok będziemy w czwórkę świętować moje urodziny:happy:
Myślałam że ja to ranny ptaszek bo wstaję o 4.50 ale Ty StorAnia bijesz rekordy porannego wstawania:D
Jeśli chodzi o chrapanie to mój mąż też tak chrapie i jak on pierwszy zasypia to nie ma opcji abym ja poźniej usnęła i go budzę żeby się na bok obrócił bo na boku nie chrapie:D
No to miłego dzionka życzę i więcej słońca i pozytywnego nastroju choć w taką pogodę to o to ciężko:happy:
 
reklama
Sprawdzałam i niby przyrost jest 60 % czyli ok

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Mojej bliskiej koleżanki siostra ma prawie 40 lat. Z mężem starali się o dziecko 6 lub 7 lat, w końcu lekarze zgodnie jej powiedzieli, że nigdy nie będzie miała dzieci, pogodziła się z tym. W międzyczasie złapała męża na zdradzie, wzięli rozwód i od roku jest w innym związku. Nie zabezpieczali się, bo Aneta miała nigdy nie mieć dzieci i pach, jest w ciąży, cud! Od razu poleciała do jakiegoś profesora we Wrocławiu, żeby monitorować na bieżąco, czy wszystko ok. Ona ma taką pracę, że lata m.in. do Dubaju i w różne inne miejsca, taki lot miała zaplanowany na początku ciąży. Lekarz jej powiedział, że prawda jest taka, że jak coś by miało się stać, to nie ma znaczenia, czy będzie leciała samolotem, czy nie. Teraz jest chyba w 5 miesiącu, leciała samolotem chyba z 10 razy :)



A robiłaś o takich samych godzinach? Bo to ma wpływ. Zrób kolejną betę.





qdkkj44j6bi2vbec.png

Robiłam mniej więcej o tej samej godzinie pierwszą o 7:30 drugą parę minut po 8:00 , dzisiaj przed pracą poleciałam na zrobić trzecią, wynik powinien być dzisiaj . Powiem szczerze złapałam takiego doła że nie moge sie pozbierać. Wizytę u gina mam na 20 maja, co robić jeśli przyrost będzie mały albo w ogóle go nie będzie? Nigdy nie byłam w takiej sytuacji, w pierwszej ciąży w ogóle nie robiłam bety, test wyszedł pozytywny 2 dni po terminie @ , poszłam na wizytę, był zarodek , po dwóch tygodniach biło serduszko a później wszystko książkowo. Teraz mam takie wewnętrzne przeczucie ze nic z tego nie będzie, nawet piersi tak jakby nawet mniej mnie bolą, sutki tylko są wrażliwe na dotyk. Przeczytałam chyba całe internety aż głowa mnie boli. Po drugie Pani w lab zwróciła mi dzisiaj uwagę ze strasznie mi sie porozlewały żyły po obu pobraniach i że jak po ty mi sie tak zrobi to natychmiast mam iść do lekarza bo mogą to być problemy z krzepliwością albo inne schorzenia, w morfologi mam Leukocyty i neutrofile powyżej normy natomiast Limfocyty i MPV poniżej tak wiec kolejny stres. U rodzinnego kolejki popołudniami a ja nie moge sie wyrwać z pracy do 15. Ręce opadają :-(
 
Do góry