reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
To niemoc i senność są objawami zafasolkowania??

Ja zapadlam w spiaczke od zagniezdzenia! Jeszcze testu nie zrobilam a juz spalam na stojaco. Jak widac moze to byc bardzo wczesny objaw.

@caltha dzieki za link. Swojego psa tez chce czedto zjesc [emoji85][emoji7][emoji190][emoji190][emoji190][emoji190]

@mystery u mnie tez nie ma sie czym chwalic, jedna stracona ciaza, ostatni cykl do doopy po sie strasznie poklocilismy tuz przed owulka. Kolejna szansa pod koniec maja.

[emoji33] 67,7kg ---> 57kg ---> 52kg [emoji7]
 
Ostatnia edycja:
ja tak miałam w bliźniaczej, dojeżdżałam do pracy i zadypiałam w każdej pozycji, w domu to samo
 
Z tymi objawami to się zgodzę. Im częściej myślisz, tym więcej ich masz. Spóźniał mi się okres niby niedużo, bo 2/3 dni, ale oczywiście miałam już wszystkie możliwe objawy.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Eee no bez przesady. Ja sie nie nakrecam aczkolwiek moga to byc objawy. Nie chodze i nie wyszukuje na sile objawow bo to nie ma sensu to jest bledne kolo.
Co ma byc to bedzie jestem tego zdania.
 
reklama
@gabrika i może to jest właśnie najlepszy sposób, wrzucić na luz. Może tak jest łatwiej. I oczywiście trzymam kciuki!


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry