reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Taka mnie wlasnie naszla mysl. Pytanie do mam - jak radzicie sobie z miloscia do dzieci? Moze to dziwnie brzmi ;) bo ja jak patrze na mojego psa to milosc do tego gnoma tak mnie zalewa, ze czasem czuje jak mnie zgniata, az zapiera dech w piersiach. Milosc do dziecka jest zapewnie duuuuzo wieksza i az sie boje czy jej podolam [emoji33] ze sobie nie poradze z ogarnieciem tak wielkiej milosci. takie rozmyslania mnie dopadly patrzac na ta mija mala-wielka milosc :)

1494257427-aaaaaa.jpeg




[emoji33] 67,7kg ---> 57kg ---> 52kg [emoji7]
Cudny [emoji7][emoji175]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Taka mnie wlasnie naszla mysl. Pytanie do mam - jak radzicie sobie z miloscia do dzieci? Moze to dziwnie brzmi ;) bo ja jak patrze na mojego psa to milosc do tego gnoma tak mnie zalewa, ze czasem czuje jak mnie zgniata, az zapiera dech w piersiach. Milosc do dziecka jest zapewnie duuuuzo wieksza i az sie boje czy jej podolam [emoji33] ze sobie nie poradze z ogarnieciem tak wielkiej milosci. takie rozmyslania mnie dopadly patrzac na ta mija mala-wielka milosc :)

1494257427-aaaaaa.jpeg





Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
Wypisz, wymaluj moje przemyślenia [emoji6][emoji7]

Czy można dołączyć ?
Paulina, 24 lata rocznikowo. Nie zabezpieczamy się praktycznie od ponad 3 lat.. w końcu zdecydowaliśmy się na maluszka. Mam PCOS. Jestem pod opieką endo i mam do zrobienia badania 1 i 2 fazy cyklu. Niestety dostać się do kliniki to mało ale w tym miesiącu będę działać.
Dziewczyny z innego wątku polecily mi zioła ojca sroki i donga, ale wstrzymam się z tym.
A poza tym dużo pracuje i mam 7 letniego psiaka [emoji6]
 
Ostatnia edycja:
[emoji33][emoji33][emoji33][emoji33][emoji33] kto to byl? W sensie z jakiej paki sie znalazl na jej weselu? I jak dalej potoczyla sie historia?! Niesamowite!

Młoda zaprosila kolezanke na wesele a ze ta nie znala nikogo z rodziny i nie chciala siedziec sama a nie byla w zwiazku z nikim wziela swojego kolege. Poznala Mloda z kolega ale to bylo jej wesele wiec nic wiecej sie nie wydarzylo. Po kilku tygodniach przez przypadek sie spotkali i zaczeli rozmawiac , potem fb, smsy i okazalo sie ze maja ze soba wiele wspolnego i to chyba jednak jej druga polowka. Po roku sie rozwiodla i juz 8 lat jest z tym drugim :)


U mnie dziewczynki taka posrana pogoda ze brak mi juz po prostu słów co to za maj pociesza mnie tylko mysl ze druga polowa maja ma byc juz lepsza i oby tak bylo ...:huh:

U mnie tez pogoda paskudna. Dzis mnie tak owialo jak biegalam ze siedze i sie rozgrzc nie moge. Ale mam teorie na ta pogode! Po prostu ona ma nam sprzyjac starankom, siedziec w domu pod kolderka i strac sie i starac :)

Witam się z Wami :) zapewne powinnam zapytać czy mogę dołączyć jednak jestem pewna, że nikt nie będzie miał nic przeciwko temu.

WItam i powodzenia :)

Hej dziewczyny, u nas tragedia, ktos nam tak auto zalatwil, ze czeka nas duzy wydatek-cale auto mamy porysowane :wściekła/y: sprawa jest na policji, Tomek podejrzewa kto to i zglosil to na policji, mam dosc :no:

O kurcze! Wspolczuje :(

Dziewczyny mam może głupie pytanie. Czy wy byliście kiedyś u gina w czasie @? Mi kazał przyjść w 2 dc żeby sprawdzić czy możemy zacząć znowu zastrzyki.

Ja nie bylam w okres ale jak krwawilam przy poronieniu, krepowalo mnie to ale w tym momencie chcialam tylko zeby sprawdzil co z moja fasolka.

Slub niestety sa to koszta dosc duze. My wydalismy na 100 osob 54 tys. Fakt rodzice koszta podzielili na pol ale suknia makijaz i wszystkie dekoracje atrakcje sami placilismy to ja sama wydalam 12 tys :/ ale nie powiem slub i wesele mielismy piekne i nic bym w nim nie zmienila:)

Ale pieknie wygladaliscie :)

Boże dziewczyny głupia ja ...... nie wytrzymalam i zrobiłam test. 2 dni przed @ no i negatyw a ja oczywiście się załamalam . A miałam twardo się trzymać do środy co najmniej ehhh. Źle mi :(

Spokojnie moze jeszcze cos wyjdzie! A ja tez jestem z tych durnych co najchetniej dzien po sexie by test zrobily :) Jak ktos cos takiego wynajdzie to bedzie mial kase :) :) :)

Dziewczyny nie wierzę!
Ciemnieje.

No i pieknie :) Teraz czekamu na wyniki bety :)

Mamy zaplanowane wakacje na 2 ostatnie tygodnie czerwca (w rachubę wchodzi lot samolotem), i tak się zastanawiam teraz, czy nie powinnam odpuścić tych 2 miesięcy starań (nie spodziewałam się, że tak szybko będę o tym myśleć znowu)?

Bez odpuszczania po prostu bez spinania sie myslenia i liczenia. Po za tym juz to ktoras kiedys pisala ze jak ma byc z ciaza wszystko dobrze to naprawde lot nie zaszkodzi!

Taka mnie wlasnie naszla mysl. Pytanie do mam - jak radzicie sobie z miloscia do dzieci? Moze to dziwnie brzmi ;) bo ja jak patrze na mojego psa to milosc do tego gnoma tak mnie zalewa, ze czasem czuje jak mnie zgniata, az zapiera dech w piersiach. Milosc do dziecka jest zapewnie duuuuzo wieksza i az sie boje czy jej podolam
emoji33.png
ze sobie nie poradze z ogarnieciem tak wielkiej milosci. takie rozmyslania mnie dopadly patrzac na ta mija mala-wielka milosc :)

Ja jak tylko mlody sie urodzil nie potrafilam spac tylko moglam sie na niego patrzec godzinami jak slodko on spi :) Jak sie budzil to zalowalam ze nie spalam ;) Do dzis uwielbiam patrzec jak spi , w nocy jest taki grzeczny cudowny anioleczek :)

Kurcze ale dużo czytania. Ja dziś pół nocy nie przespałam bo synio zwracał. A boje się bo co roku na wiosnę ladowalismy w takich sytuacjach w szpitalu z odwodnieniem, taki Slabiutki ale chyba już lepiej po lekach. Zostałam w domu dziś i jutro.

Wspolczuje bardzo. Mam nadzieje ze obejdzie sie bez szpitala.
Ja dzis z mlodym bylam u lekarza i ma zapalenie obu uszu (znowu :( ) i od jutra siedze znowu na zwonieniu z nim :(

Cześć dziewczyny :) Już od dłuższego czasu śledzę forum, ale dopiero teraz postanowiłam się zarejestrować. Razem z moim narzeczonym planujemy dzidziusia, już nawet zaczęliśmy starania w tym kierunku. I jak to ja strasznie się denerwuje czy coś nam z tego wyjdzie. Wiem, że stres nie jest dobrym sprzymierzeńcem, ale co ja biedna poradzę? A do okresu jeszcze trochę.
Pozdrawiam wszystkie już obecne jak i przyszłe mamy ;)

Witam i zycze szybkiego zafasolkowania :)

O czym to bylo jeszcze..........

aaa papierosy, u mnie jak bylam mala to mama palila, zawsze w dumu i zawsze fajakami wszystko smierdzialo, pozniej liceum i zawsze mialam towarzystwo palace (ja nie palilam i nie pale i nawet nie umiem sie zaciagnac :) ) Jak bylam na studiach u mamy wykryli raka krtani i rzucila z dnia na dzien, cale szczescie naswetlania duzo daly i odpukac jest wszytsko dobrze. Mama rzucila ale pojawil sie w tym czasie moj M ktory palil, po roku bycia razem w sylwestra powiedzialam ze albo ja albo fajki i juz nie pali tyle lat :) zdarza mu sie czasami przy piwku na imprezie, albo jak zone cieli i syna wyciagali :laugh2: ale to tyle tylko. Tesciowie pala ale wychodza na zewnatrz nawet u siebie w domu.

Kolejny temat to slub i wesele
My mielismy slub koscielny (jak po teologii mogloby byc inaczej :laugh2:) i wesele na 100 osob, to bylo na koncu piatego roku, w sobote wesele a w pon skladalismy prace magisterskie :) Wydatek duzy (oczywiscie dla rodzicow) ale jestem im wdzieczna ze moglam miec swoj cudowny dzien :)
Aaaaaa no i my calkowicie nie mieszkalismy razem do slubu! Moja mama to zyje w przekonaiu ze nawet sexu przed slubem nie upraiwialam :laugh2::laugh2::laugh2:

cos jeszcze chyba mialam napisac ale juz mi ucieklo z glowy :)
 
Dziewczyny mam może głupie pytanie. Czy wy byliście kiedyś u gina w czasie @? Mi kazał przyjść w 2 dc żeby sprawdzić czy możemy zacząć znowu zastrzyki.
Byłam, wiadomo że jest się skrępowanym na maksa, ale nic się nie dzieje. Lekarz o tym wie i badanie u mnie trwało bardzo krótko. Każdy wie o co chodzi, niczym się nie przejmuj! [emoji4]

Napisane na F5321 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hahaha :) U mnie bardzo podobnie, jak zamieszkaliśmy razem to było jeszcze lepiej niż wcześniej jak pomieszkiwaliśmy razem :):) zgraliśmy się bardzo, bo oboje jesteśmy mega czyściochy, więc u mnie akurat skarpety męskie nie lądują w dziwnych miejscach, bo mój M. je codziennie pierze :D :D

Poradźcie mi proszę, bo nie chcę przekombinować, co byście zrobiły na moim miejscu?

Mamy zaplanowane wakacje na 2 ostatnie tygodnie czerwca (w rachubę wchodzi lot samolotem), i tak się zastanawiam teraz, czy nie powinnam odpuścić tych 2 miesięcy starań (nie spodziewałam się, że tak szybko będę o tym myśleć znowu)?
Mojej bliskiej koleżanki siostra ma prawie 40 lat. Z mężem starali się o dziecko 6 lub 7 lat, w końcu lekarze zgodnie jej powiedzieli, że nigdy nie będzie miała dzieci, pogodziła się z tym. W międzyczasie złapała męża na zdradzie, wzięli rozwód i od roku jest w innym związku. Nie zabezpieczali się, bo Aneta miała nigdy nie mieć dzieci i pach, jest w ciąży, cud! Od razu poleciała do jakiegoś profesora we Wrocławiu, żeby monitorować na bieżąco, czy wszystko ok. Ona ma taką pracę, że lata m.in. do Dubaju i w różne inne miejsca, taki lot miała zaplanowany na początku ciąży. Lekarz jej powiedział, że prawda jest taka, że jak coś by miało się stać, to nie ma znaczenia, czy będzie leciała samolotem, czy nie. Teraz jest chyba w 5 miesiącu, leciała samolotem chyba z 10 razy :)


Dziewczyny przed chwila odebrałam wynik, nie wiem co mam o tym myśleć, mała bata, mały przyrost.
04.05 - 11,5
06.05 - 18,28
niby rośnie, ale strasznie wolno :-(

taki jest zakres podany przez lab
Poza okresem ciąży: 0 - 2,7
W okresie ciąży:
ciąża 1,3 -2 tydzień: 16 - 156
ciąża 2-3 tydzień: 101 - 4870
ciąża 3-4 tydzień: 1110 - 31500
ciąża 4-5 tydzień: 2560 - 82300
ciąża 5-6 tydzień: 23100 - 151000

możliwe żeby był to drugi tydzień, może to ciąża biochemiczna?
co sadzicie?

@siwa84 gratulacje :-)
A robiłaś o takich samych godzinach? Bo to ma wpływ. Zrób kolejną betę.


Taka mnie wlasnie naszla mysl. Pytanie do mam - jak radzicie sobie z miloscia do dzieci? Moze to dziwnie brzmi ;) bo ja jak patrze na mojego psa to milosc do tego gnoma tak mnie zalewa, ze czasem czuje jak mnie zgniata, az zapiera dech w piersiach. Milosc do dziecka jest zapewnie duuuuzo wieksza i az sie boje czy jej podolam [emoji33] ze sobie nie poradze z ogarnieciem tak wielkiej milosci. takie rozmyslania mnie dopadly patrzac na ta mija mala-wielka milosc :)

1494257427-aaaaaa.jpeg




[emoji33] 67,7kg ---> 57kg ---> 52kg [emoji7]
Z dzieckiem to jest tak, że im starsze, tym bardziej ambiwalentne uczucia. Czasem bym zacałowała, choć wiem, że nie mogę, a czasem bym wysłała na Marsa, także wiesz :)


Cześć dziewczyny :) Już od dłuższego czasu śledzę forum, ale dopiero teraz postanowiłam się zarejestrować. Razem z moim narzeczonym planujemy dzidziusia, już nawet zaczęliśmy starania w tym kierunku. I jak to ja strasznie się denerwuje czy coś nam z tego wyjdzie. Wiem, że stres nie jest dobrym sprzymierzeńcem, ale co ja biedna poradzę? A do okresu jeszcze trochę.
Pozdrawiam wszystkie już obecne jak i przyszłe mamy ;)
Witaj :)


Kobiety me drogie. Pytanko mam. Kiedy Wam zazwyczaj tempka zaczyna spadać przed okresem?
Mi 2-3 dni wcześniej, ale niektórym w dzień @.

Mnie dzisiaj lekko zaczęły uwierać sutki, wczoraj szyjke miałam wysoko otwartą, ale to było jednorazowe badanie [emoji12] a od kilku godzin czuje się taka wzdeta i m wrażenie jakby mi jajnik spuchł :| tak mnie uwiera...

qdkkj44j6bi2vbec.png
 
@arrow92 Byłam pod opieką endokrynolog, która zaleciła sam jod i selen na początek, ale jak widać nie pomogło i tarczyca się dalej sypie. W dodatku zaleciła mi lek na prolaktynę, który jest niewskazany dla starających się. W związku z tym jutro mam wizytę u endokrynolog-ginekolog. Może ona potraktuje mnie nieco poważniej, kiedy powiem, że planuję ciążę, bo ta pierwsza dziwnie na mnie popatrzyła (wiem, że wyglądam jak czternastolatka ale pesel mówi co innego ;) )

@tita82 ja miałam, ale niestety w połączeniu z laparoskopią w związku z tym spałam. . Mi wyszedł jeden jajowód niedrożny, jakoś go przetkali (swoją drogą ciekawe jak - jak komin?? )
Po raczej nic się nie dzieje - ja miałam lekkie plamienie, ale nie wiem czy to od laparoskopii czy od drożności.

Trzymam kciuki żeby jutrzejszy gon okazał się bardziej kompetentny :)

Taka mnie wlasnie naszla mysl. Pytanie do mam - jak radzicie sobie z miloscia do dzieci? Moze to dziwnie brzmi ;) bo ja jak patrze na mojego psa to milosc do tego gnoma tak mnie zalewa, ze czasem czuje jak mnie zgniata, az zapiera dech w piersiach. Milosc do dziecka jest zapewnie duuuuzo wieksza i az sie boje czy jej podolam [emoji33] ze sobie nie poradze z ogarnieciem tak wielkiej milosci. takie rozmyslania mnie dopadly patrzac na ta mija mala-wielka milosc :)

1494257427-aaaaaa.jpeg




[emoji33] 67,7kg ---> 57kg ---> 52kg [emoji7]

Ojaaaa jakie cudeńko! [emoji7][emoji7]

Arrow ja badam co miesiąc tsh i ft4

Hm.... a zawsze myślałam ze powinno się badać raz na trzy M-ce...

Cześć dziewczyny :) Już od dłuższego czasu śledzę forum, ale dopiero teraz postanowiłam się zarejestrować. Razem z moim narzeczonym planujemy dzidziusia, już nawet zaczęliśmy starania w tym kierunku. I jak to ja strasznie się denerwuje czy coś nam z tego wyjdzie. Wiem, że stres nie jest dobrym sprzymierzeńcem, ale co ja biedna poradzę? A do okresu jeszcze trochę.
Pozdrawiam wszystkie już obecne jak i przyszłe mamy ;)

Witaj, rozgośc się kochana :)

ja odkąd tu jestem, to objawy mam zaraz po stosunku


[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Przesyłam Wam na dobranoc trochę pozytywnej energii która mnie nagle nawiedziła i może długo nie potrwać bo jestem przed terminem @. 2018 to jest rok urodzenia mojego dzidziusia i tego będę się trzymać ;) będzie przynajmniej łatwo liczyć bo wtedy mi stuknie 30.. ach co to byłaby historia miłosna jakby jakąś para naszych dzieci się że sobą związała. .. :) mam bujną wyobraźnię wiem mogłabym książki pisać ale coś poszło nie tak bo zostałam Panią inżynier. Trzymajcie kciuki żeby jednak @ do mnie nie przyszła ;)

Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@MoKa ja raz byłam u gina w trakcie @. Akurat byłam w pl i musiałam zbadać jak tam moja torbiel. Było mi źle strasznie ale lekarz powiedział że jemu to nie przeszkadza, badanie jak każde inne. Więc to bardziej nasz dyskomfort. Ale przecież u ciebie @ nie przyjdzie:)
@Paraplu śliczny pieseczek:) a miłości starczy Ci dla wszystkich. Ja moja mała Mende calowalabym co chwile ale za 5 min mam ochotę zamknąć w łazience na cały dzień hehe.
@ mistery witaj :)
@ flower niezła historia , myślałam że takie rzeczy tylko w filmach.


Ja się niby też nie nakręcam ale wiecie gdzieś z tyłu głowy cały czas krąży mi ta myśl co z tego będzie. No nic trzeba czekać i tyle.

My ślub mieliśmy kościelny i weselicho. Ogólnie robili nam rodzice. My sami wszystkie dodatki typu ubranie, obrączki, kwiaty itd. No wyszło trochę nie powiem ale to był cudowny dzień. Chciałabym jeszcze raz hehe.

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry