reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Ja miałam macmiror i flumycon. Ale to nie dla starających się i nie w ciąży...muszę o receptę na nystatyne poprosić żeby mieć w razie czego

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom

W w ciąży na infekcję miałam Pimafucin, tyle że to deliktany lek i nie do końca zadziałał.

Potem używałam Macmiror - jak dla mnie rewelacja!
 
Dziś masz urodziny? Wszystkiego najlepszego! [emoji8] życzę Ci prezentu w postaci dzidziusia, myślę że to najlepszy prezent jaki można dostać [emoji8]



Witaj ;)

Masz rację, 3 miesiące to bardzo mało :) tutaj dziewczyny czasem starają się latami :) zdrowe pary powinny zajść do roku czasu, a później powinno się myśleć co dalej :) powodzenia!



Powiem tak, my mamy niektóre podobne ćwiczenia jak u Chodakowskiej, ale ja wolę chodzić na zajęcia po pierwsze że względu na to, że łatwiej mi się zmobilizować, a po drugie dlatego, że wiem, że wtedy ćwiczenia wykonuje poprawnie. Po Chodakowskiej często bolały mnie kolana, wydaje mi się, że niepoprawnie wykonywałam ćwiczenia. No i tam daje z siebie 100%, nie da się oszukiwać [emoji12]



Jakie cudo [emoji7][emoji7][emoji7] ciocia się zakochała!! Nie wierzę, że to już 15 to [emoji33]



Wrócił Ci cykl do normy po odstawieniu? Ja brałam 4 lata, w październiku odstawiłam i dopiero teraz widzę, że organizm wraca do normy. Jeszcze w ubiegłym miesiącu miałam trądzik na plecach i dekolcie, w tym cyklu jeszcze się nie pojawił, więc jest nadzieja :)

qdkkj44j6bi2vbec.png
A ja ćwiczę z Ewą juz jakiś czas choć ostatnio przez chorobę tata nie było ani czasu ani chęci i jak się wykonuje ćwiczenia poprawnie to jest ok. W butach przede wszystkim

Kurcze wczoraj nie miałam czasu żeby poczytać i ledwo nadrobilam. Tyle się dzieje. Trzymam kciuki za dziewczyny w pobliżu @ jak i pozostałe z nadzieją na ten maj.
Ja jakoś ciągle mam doła. Wczoraj imieniny i co z prezentu to zrobiłam sobie wycisk z Chodakowską, bo od 3 miesięcy czasu dla niej brakuje.
Chociaż tutaj można się pośmiać bo u mnie w życiu ostatnio tylko ponuro i ciągle coś.
f2wlj44juj75ukos.png
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczynki :)
Ja tak na szybko z pytaniem. Co bierzecie na infekcje intymne? Coś mi się przypałętało i swędzi niemiłosiernie. Kupiłam Iladian direct plus i clotrimazolum. Macie jakiś sprawdzony zestaw?

Najepsze są zdecydowanie leki od lekarza na receptę.
 
Witam Was dziewczynki po długiej nieobecności. Już powinnam być na bieżąco, gdyż w końcu się doczekałam nowej komory :D
Obiecałam, że wstawię zdjęcie mojego dzieciątka, więc proszę :)
U mnie już 14tc a z usg to już prawie 15 a mdłości ciąg dalszy. Mam nadzieję, że "kiedys" odpuszcza :)

Cuuuuuuudoooooo :) Rośnijcie zdrowo :*
 
Zobaczcie co przyniósł kurier...
1493971453-aaaaaa.jpeg


Miała któraś z Was robione mutacje? Tu jest zestaw mthfr, pai 1, v Leiden, v r2 I protombiny. Podobno jestem na tyle stara że dziecko może mieć obciążenia genetyczne...

Napisane na F5321 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja dziś robiłam dokładnie to samo :) tyle ze lokalnie mi pobrali. Postanowiłam sprawdzić tak na wszelki wypadek żeby się jakby co uspokoić. Albo w najgorszym wypadku dowiedzieć ze coś nie tak.

Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mnie to nurtuje...czy można mieć i nie wiedzieć? Tz.czy mimo tego że 1 ciąża w miarę szybko bezproblemowa itp.to mogło być,mogłam "nabyć" (chyba niee...). Gin nic nie mówił żeby sprAwdzić a ja nie pytałam
..ile ten zestaw kosztował?

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
Kosztuje 330zl, na pewno można mieć i nie wiedzieć... Pani profesor zlecila mi to ze względu na podwyższona homocysteine i prolaktynę oraz wiek (mam 36 lat). Staramy się już 3 lata i jest podejrzenie, że jest problem z zagniezdzeniem zarodka. Nie mam przeciwciał pplemnikkwych i allo mlr jest ok.

Napisane na F5321 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziś masz urodziny? Wszystkiego najlepszego! [emoji8] życzę Ci prezentu w postaci dzidziusia, myślę że to najlepszy prezent jaki można dostać [emoji8]


qdkkj44j6bi2vbec.png

@MoKa jeśli masz urodziny to wszystkiego najlepszego!!spełnienia najskrytszych marzeń!!!i zdrowia przede wszystkim!!!!
@Kurcia

Tak mam dziś urodziny :) Niestety jeszcze jestem osłabiona więc spędzam je w łóżku. Bardzo bardzo dziękuję wam za życzenia! Oby to jedno najważniejsze się spełniło!!!
 
reklama
Do góry