reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Zobaczcie co przyniósł kurier...
1493971453-aaaaaa.jpeg


Miała któraś z Was robione mutacje? Tu jest zestaw mthfr, pai 1, v Leiden, v r2 I protombiny. Podobno jestem na tyle stara że dziecko może mieć obciążenia genetyczne...

Napisane na F5321 w aplikacji Forum BabyBoom
ja robiłam taki z invicty ze względu na poronienia
 
reklama
Mnie to nurtuje...czy można mieć i nie wiedzieć? Tz.czy mimo tego że 1 ciąża w miarę szybko bezproblemowa itp.to mogło być,mogłam "nabyć" (chyba niee...). Gin nic nie mówił żeby sprAwdzić a ja nie pytałam
..ile ten zestaw kosztował?

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
przy polimorfizmach (jak tu) można nie wiedzieć. Może nie być objawów lub mogą się pojawić w określonych sytuacjach, np. ciąża lub zła dieta czy stres. Geny jeśli są z błędem to od początku, ale nue każdy błąd w genie ma wpływ na nasze życie, nie każdy daje objawy a w wielu przypadkach zależy od trybu życia- jak cześć mutacji badanych tym zestawem.
I to że ma się jakąś mutację nie musi oznaczać, że jest przyczyną niepowodzeń
 
W w ciąży na infekcję miałam Pimafucin, tyle że to deliktany lek i nie do końca zadziałał.

Potem używałam Macmiror - jak dla mnie rewelacja!
No macmiror super. Też używam. Ale nie można w ciąży. Zwłaszcza w 1 trym.to chemioterapeutyk. Może powodować poronienia...dla kobiet w ciąży najbezpieczniejsza nystatyna

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej

Moka sto lat:) i spełnienia tego największego marzenia. Dobrze ze juz trochę lepiej się czujesz.
StorAnia aby szopa przyniosła szczęście:d

Pisałyscie o chodakowskiej. Ja z nią ćwiczę a raczej ćwiczyłam bo teraz się boję. Na mnie ogólnie dobrze działają te ćwiczenia. W sumie nie miałam problemu z żadnymi bólami.

Witam nazwę staraczki:) oby wszystko się udało.
Kurde tyle piszecie o badaniach itd. Ja szczerze mówiąc nie miałam żadnych a nawet jakbym ich potrzebowała to w uk cud by się stał gdyby mi je zrobili. No ale liczę na to że nie będzie to potrzebne.
Ogólnie zdolowałam się trochę. Tak czytam i czytam i tyle par ma teraz problemy z zajściem w ciaze ehh. Nie potrafię zrozumieć dlaczego tak się dzieje.

U mnie nic ciekawego. Jeszcze jeszcze 6 dni do planowanej @ a ja siedzę jak na szpilkach. Nie wiem dlaczego ale ludze się że będę taka szczęściara i zaskocze w pierwszym cyklu. Objawów żadnych nie mam. Bóle które miałam minęły, jedynie kręgosłup mi doskwiera. I czuje się wzdeta. Ale to akurat o niczym nie świadczy. To czekanie to masakra jakaś.

Miłego dnia kobietki

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@StorAnia co tam nam stan szopy, grunt że fluidy dobre ma [emoji16] a na plamienia nie pomogę, nigdy nie miałam... Może to przez clo i faktycznie okołoowulacyjne, brałaś je w końcu?

@gabrika cieszę się bardzo że z głową już lepiej, to podstawa [emoji123] I cudownie że masz takie wsparcie, naprawdę [emoji4]

@sylwaq90 [emoji7] [emoji7] niby dopiero 15tyg a już jaki człowieczek [emoji4]

@Lanvin ze mnie to już całkiem niewychowane chamidło, bo wcale się nie witam [emoji28]

A mi dzisiaj temp lekko spadła i ovufriend rozmyślił się co do dnia owu [emoji19] A rację miał, nawet śluz by się zgadzał... ugh. Rzuci któraś tabelką? [emoji16]

[emoji304][emoji292][emoji560][emoji128][emoji240][emoji64]

cbpr2ehex2xkwku1.png
Pokaż wykres :)

@gabrika, no właśnie, cieszę się, że wróciłaś :) widzę, że post, który wcześniej napisałam się nie dodał, a to raczej epopeja była i się nie dodało :( chcecie przed wakacjami się jednak starać, czy nie? Prawda jest taka, że jak coś ma się stać, to się stanie, czy będziesz zagranicą, czy nie, tak mi się wydaje :)


Mi jeden lekarz mówił, że TSH wystarczy mi zbić poniżej 2,6 , a gdzieś indziej znów czytałam, że najlepiej to 1,4 ... tam to chyba nigdy nie dotrę...
Ja słyszałam, że max do 2,3, tak też ostatnio miałam, ale to też się szybko zmienia.


A nigdy nic takiego nie miałam ;) Ale obyś miała rację ;)
Ja też, ale po odstawieniu anty u mnie się pojawiły w niektórych cyklach, raz są, raz nie :)

Dziewczyny, widzę że w tabeli mocne tyły. Proszę o aktualizację: @Martaldz @mfifi04 @bertha - wydawało mi się, czy odpoczywasz od forum? @auslanderka @martuchna87 - czy jednak ciąża? :) @kotek87 @marc @Dariana @renia200 :)

qdkkj44j6bi2vbec.png
 
Kosztuje 330zl, na pewno można mieć i nie wiedzieć... Pani profesor zlecila mi to ze względu na podwyższona homocysteine i prolaktynę oraz wiek (mam 36 lat). Staramy się już 3 lata i jest podejrzenie, że jest problem z zagniezdzeniem zarodka. Nie mam przeciwciał pplemnikkwych i allo mlr jest ok.

Napisane na F5321 w aplikacji Forum BabyBoom
No ale u mnie 1 dziecko jest. Zupełnie bez problemu przed w trakcie i w ciąży...gdybym miała to chyba bo były jakieś problemy...objawy

Tylko zastanawiam się czy mogło się zmienic...niemały koszt...jakby człowiek ma wszystko miał się badać...

Skoro lekarz nic nie mówił to chyba nie widzi wskazań...

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
8
Pokaż wykres :)

@gabrika, no właśnie, cieszę się, że wróciłaś :) widzę, że post, który wcześniej napisałam się nie dodał, a to raczej epopeja była i się nie dodało :( chcecie przed wakacjami się jednak starać, czy nie? Prawda jest taka, że jak coś ma się stać, to się stanie, czy będziesz zagranicą, czy nie, tak mi się wydaje :)



Ja słyszałam, że max do 2,3, tak też ostatnio miałam, ale to też się szybko zmienia.



Ja też, ale po odstawieniu anty u mnie się pojawiły w niektórych cyklach, raz są, raz nie :)

Dziewczyny, widzę że w tabeli mocne tyły. Proszę o aktualizację: @Martaldz @mfifi04 @bertha - wydawało mi się, czy odpoczywasz od forum? @auslanderka @martuchna87 - czy jednak ciąża? :) @kotek87 @marc @Dariana @renia200 :)

qdkkj44j6bi2vbec.png


Aktualizuje, następna @ 6.06



@MoKa wszystkiego najlepszego [emoji512][emoji512][emoji512][emoji512][emoji512]
 
Do góry