reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Ann - współczuję...wiem co czujesz...:( gdybyś chciała pogadać to jesteśmy.

Mamuniol - tak jak piszą dziewczyny - nadzieja jest. a może ten brak objawów to tym razem objaw ciąży? ;)

Kto jeszcze jest przed testowaniem?
Gabis a Ty już dostalas@???
Zadnych nie mialam.. ani w jednej ani w drugiej. Dopiero po terminie @ sie zaczynaly. I dopiero po pozytywnym tescie:)
Noe nastawiam się- bardIej sie martwie ze pojade na wakacje bez lekow. Powinnam brac dupka jesli bylabym w ciazy a go nie mam. W piatek wyjazd.. mam madzieje ze @ przjdzie i sprawa sie wyjasni. A jutro skocze na bete dla pewnosci...
Do jutra wszystko sie wyjasni.. trzymam kciuki mimo to !
hej
u mnie tragedia, znow mam problemy z pecherzem i to takie, ze masakra, doszedl stan zapalny, dzis na 16-ta jade do ginki niech to zobaczy, bo piecze, swedzi i boli, siku zrobic nie moge ehh uroki ciazy
Wapolczuje!!!
Hej dziewczyny :) Chcialabym sie dolaczyc! Kidys udzielalam sie na forum,ale pierwsze dziecko totalnie mnie pochlonelo I tak jakos odeszlam z paru grup. Mam synka, prawie 2.5 roku, przed nim poronilam w 9tc po ponad 1.5 roku staran. Od kiedy wrocil mi okres 9 mies po porodzie nie udalo mi sie utrzymac ciazy. Zaszlam raz, po dokladnie roku oczekiwan, I poronilam w 6tc, a teraz miesiac temu mialam chyba ciaze chemiczna, jednego dnia test blady pozytywny, nastepnego jeszcze bledszy, a nastepnego zaczelam krwawic :/ Mieszkam w UK wiec lekarze nie rzucaja sie z pomoca... Mam okropna psychoze z testowaniem, nie umiem tego inaczej nazwac! co miesiac obiecuje sobie, ze nie bede sprawdzac, ze poczekam do dnia miesiaczki I nici! Do miesiaczki 5 dni a ja juz mam zapas testow na kazdy dzien :o Nie potrafie inaczej, po takim dlugim czasie oczekiwan i tylu stratach czekam na te 2 kreski jak na zbawienie! Chce sie przylaczyc, bo zjada mnie potrzeba porozmawiania z kims kto przechodzi przez to samo w tm samym czasie, wszystkie moje bliskie kolezanki nie mialy nigdy problemow z zajsciem czy utrzymaniem ciazy, albo sa aktualnie w ciazy, i brakuje mi zrozuminia. A maz to maz, wiadomo, przezywa, ale nie tak jak ja. ufffffff..... Pozdrawiam!
Witam ! Skądś znam to podejście lekarzy... jestem sąsiadka z Irlandii ;)
Witaj Dziub :D dzisiaj jestem taka nieogarnięta , ze przeczytalam kilka razy to co tu napisałyscie i dalej nie wiem co i jak :D chyba mnie na słońcu przegrzalo:p no nic moze jutro bedzie lepiej[emoji14]a tak poza tym jutro również termin spodziewanej @ , ale postanowilam ze z testowaniem gdyby @ nie bylo poczekam do piątku ;p nie wiem skąd u mnie nagle tyle cierpliwości ;o zazwyczaj jestem w gorącej wodzie kąpana ;p a moze podświadomie czuje ze ta wredna @ sie pojawi :D jak to mówią ,pożyjemy zobaczymy ;p miłego wieczorku wam życze:*
Wiesz co... z tą cierpliwością to i ja tak miałam miałam tym cyklu... i był szczęśliwy ... oby i dla Ciebie !



Ja dziś byłam na 1 wizycie u położnej ;) termin 11-14 Luty ;) za 4 tyg kolejna wizyta ;) jutro mam odebrać List do szpitala ;) a w następnym tygodniu jedIemy go zawieść; )wiec będę wiedIec czy usg mi zrobią przed wyazdem do pl czy dopiero po powrocie ;)

34bwcsqvxs7xh9od.png
 
reklama
mialam dzis niespodziewane usg, sorki za fotki, ze niewyrazne, ale taki ma aparat Tomka tel, na jednym dzidzia, ma niecale 4 cm i na drugim nozka :) na usg bylo widac, jak sie trzyma za glowke, tyle ma problemow :D
 

Załączniki

  • Zdjęcie0333.jpg
    Zdjęcie0333.jpg
    389,6 KB · Wyświetleń: 89
  • Zdjęcie0335.jpg
    Zdjęcie0335.jpg
    389,2 KB · Wyświetleń: 91
mialam dzis niespodziewane usg, sorki za fotki, ze niewyrazne, ale taki ma aparat Tomka tel, na jednym dzidzia, ma niecale 4 cm i na drugim nozka :) na usg bylo widac, jak sie trzyma za glowke, tyle ma problemow :D
Albo to malutka kobietka...i udaje, że ją glówka boli:-p
Miód na serce czytać takie posty. Strasznie się cieszę, to musi być cudowne przeżycie:blink:
 
reklama
Lux, piękne zdjecia :):):)

Dziub witaj! Ja tez robię testy codziennie od 9dpo ;)

Dzisiaj 12dpo. @ spodziewam sie w piątek lub ewentualnie jutro. W tym cyklu brałam dupka po owu, dosyć spora dawkę, bo 2x2 i w poniedziałek ostatni raz brałam. Dzisiaj cały dzien czułam podbrzusze, lekkie skurcze. Wiec sie pewnie przygotowuje macica do @.
Jutro kolejny sikaniec, a co sobie bede żałować ;) niestety spodziewam sie jednej krechy. Ale kciuki nie zaszkodzą :)
 
Do góry