reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Ja moge tylko podziękować za kciuki i oznajmić że rozpoczynam drugi cykl starań :D ten bedzie bardziej intensywny niz poprzedni :D codziennie w dni plodne bedzie przytulanko :D @ przyszla w punkt ;p takze jestem pewna ze teraz sie uda , nie ma innej opcji ;p nastepny termin spodziewanej @ to 8 lipiec a pierwszego wyjezdzam na wakacje do Czarnogóry także nie bede az tyle myslec o tym wszystkim ;P jeszcze ukochany ma urodziny 2 lipca , mama 12 lipca w termin powrotu także moze zalicze 2 prezenty na raz :D trzymam kciuki za pozostale dziewczyny :* oby wam sie udało :D
Czyli i bez testu przyszła... :p
Byłam w tamtym roku w Czarnogórze, pięknie jest! Zazdroszczę...
 
reklama
Czyli i bez testu przyszła... :p
Byłam w tamtym roku w Czarnogórze, pięknie jest! Zazdroszczę...
Tak , oszczędzila mnie :D w sumie lepiej ze w terminie niz jak mialaby sie spozniac :D a w jakiej miejscowosci byłaś ? Ja w tamtym roku tylko przejezdzalam przez Czarnogore a jechalam do Albanii :p widoki piekne:p
 
Tak , oszczędzila mnie :D w sumie lepiej ze w terminie niz jak mialaby sie spozniac :D a w jakiej miejscowosci byłaś ? Ja w tamtym roku tylko przejezdzalam przez Czarnogore a jechalam do Albanii :p widoki piekne:p
Bar :) tak, góry zatopione w morzu...coś pięknego :)
My jechaliśmy przez Chorwację do Czarnogóry i widoki też były tak piękne, że zastanawiamy się nad Chorwacją w tym roku, ale wszystko się dopiero okaże...
 
Luxuorius śliczna ta nóżka ;)

No więc jako że wczoraj po południu zauważyłam cienki cień cienia na teście to dziś powtórzyłam. I o taki efekt...[emoji14]
Zacznę skakać z radości jak kreska ściemnieje i @ nie przyjdzie.
1465478437-1d1mld.jpeg


Napisane na SM-N9005 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie negatyw, brzuch pobolewa wiec czekam na @ dzisiaj lub jutro.
Ojjj... tulam mocno.
Ja moge tylko podziękować za kciuki i oznajmić że rozpoczynam drugi cykl starań :D ten bedzie bardziej intensywny niz poprzedni :D codziennie w dni plodne bedzie przytulanko :D @ przyszla w punkt ;p takze jestem pewna ze teraz sie uda , nie ma innej opcji ;p nastepny termin spodziewanej @ to 8 lipiec a pierwszego wyjezdzam na wakacje do Czarnogóry także nie bede az tyle myslec o tym wszystkim ;P jeszcze ukochany ma urodziny 2 lipca , mama 12 lipca w termin powrotu także moze zalicze 2 prezenty na raz :D trzymam kciuki za pozostale dziewczyny :* oby wam sie udało :D
Trzymam kciuki za następny cykl...
Luxuorius śliczna ta nóżka ;)

No więc jako że wczoraj po południu zauważyłam cienki cień cienia na teście to dziś powtórzyłam. I o taki efekt...[emoji14]
Zacznę skakać z radości jak kreska ściemnieje i @ nie przyjdzie.
1465478437-1d1mld.jpeg


Napisane na SM-N9005 w aplikacji Forum BabyBoom
Ooo ja gratuluję!!!! I po cichu zapraszam do Lutoweczek!!!!

34bwcsqvxs7xh9od.png
 
Luxuorius śliczna ta nóżka ;)

No więc jako że wczoraj po południu zauważyłam cienki cień cienia na teście to dziś powtórzyłam. I o taki efekt...[emoji14]
Zacznę skakać z radości jak kreska ściemnieje i @ nie przyjdzie.
1465478437-1d1mld.jpeg


Napisane na SM-N9005 w aplikacji Forum BabyBoom

Ooo!! Brawo brawo!! Gratulacje! :):)
Robiłaś sikanca rano czy teraz dopiero?

Zazdroszczę kreseczki :)
 
reklama
Do góry