reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Ovu powinna być jutro, a najprawdopodobniej była w sobotę. I ból był i szyjka otwarta i śluz. Już od wczoraj szyjka zamknięta, a w poniedziałek śluz gęstniał, więc na pewno już po sprawie. Jutro zaczynam dupka, no i pozostaje mi czekać na efekty [emoji4]

O, to się pospieszyla :D
Mam nadzieję, że nie proznowaliscie hehe :p
Powodzonka :*
 
Hej dziewczyny :) Chcialabym sie dolaczyc! Kidys udzielalam sie na forum,ale pierwsze dziecko totalnie mnie pochlonelo I tak jakos odeszlam z paru grup. Mam synka, prawie 2.5 roku, przed nim poronilam w 9tc po ponad 1.5 roku staran. Od kiedy wrocil mi okres 9 mies po porodzie nie udalo mi sie utrzymac ciazy. Zaszlam raz, po dokladnie roku oczekiwan, I poronilam w 6tc, a teraz miesiac temu mialam chyba ciaze chemiczna, jednego dnia test blady pozytywny, nastepnego jeszcze bledszy, a nastepnego zaczelam krwawic :/ Mieszkam w UK wiec lekarze nie rzucaja sie z pomoca... Mam okropna psychoze z testowaniem, nie umiem tego inaczej nazwac! co miesiac obiecuje sobie, ze nie bede sprawdzac, ze poczekam do dnia miesiaczki I nici! Do miesiaczki 5 dni a ja juz mam zapas testow na kazdy dzien :o Nie potrafie inaczej, po takim dlugim czasie oczekiwan i tylu stratach czekam na te 2 kreski jak na zbawienie! Chce sie przylaczyc, bo zjada mnie potrzeba porozmawiania z kims kto przechodzi przez to samo w tm samym czasie, wszystkie moje bliskie kolezanki nie mialy nigdy problemow z zajsciem czy utrzymaniem ciazy, albo sa aktualnie w ciazy, i brakuje mi zrozuminia. A maz to maz, wiadomo, przezywa, ale nie tak jak ja. ufffffff..... Pozdrawiam!
Część :) znam temat z testami, staramy się od 2 lat o pierwsze dziecko i przez długi czas przez tydzień przed @ robiłam codziennie testy "bo może wczoraj było za wcześnie i dlatego nic nie wyszło "... :) oczywiście pewnym było, że za wcześnie, ale cóż...taki nasz urok, że wbrew logice nie możemy się doczekać i testujemy o wiele za wcześnie...:)
U mnie od dwóch cykli to się zmieniło i testuje dopiero w dzień spodziewanej @...jestem z siebie dumna :p
 
Hej dziewczyny :) Chcialabym sie dolaczyc! Kidys udzielalam sie na forum,ale pierwsze dziecko totalnie mnie pochlonelo I tak jakos odeszlam z paru grup. Mam synka, prawie 2.5 roku, przed nim poronilam w 9tc po ponad 1.5 roku staran. Od kiedy wrocil mi okres 9 mies po porodzie nie udalo mi sie utrzymac ciazy. Zaszlam raz, po dokladnie roku oczekiwan, I poronilam w 6tc, a teraz miesiac temu mialam chyba ciaze chemiczna, jednego dnia test blady pozytywny, nastepnego jeszcze bledszy, a nastepnego zaczelam krwawic :/ Mieszkam w UK wiec lekarze nie rzucaja sie z pomoca... Mam okropna psychoze z testowaniem, nie umiem tego inaczej nazwac! co miesiac obiecuje sobie, ze nie bede sprawdzac, ze poczekam do dnia miesiaczki I nici! Do miesiaczki 5 dni a ja juz mam zapas testow na kazdy dzien :o Nie potrafie inaczej, po takim dlugim czasie oczekiwan i tylu stratach czekam na te 2 kreski jak na zbawienie! Chce sie przylaczyc, bo zjada mnie potrzeba porozmawiania z kims kto przechodzi przez to samo w tm samym czasie, wszystkie moje bliskie kolezanki nie mialy nigdy problemow z zajsciem czy utrzymaniem ciazy, albo sa aktualnie w ciazy, i brakuje mi zrozuminia. A maz to maz, wiadomo, przezywa, ale nie tak jak ja. ufffffff..... Pozdrawiam!
Witaj, tutaj zawsze można się wygadać i jest lepiej :-) trzymam kciuki za Ciebie, ja też w oczekiwaniu na efekty po staraniach ;)
 
Witaj Dziub :D dzisiaj jestem taka nieogarnięta , ze przeczytalam kilka razy to co tu napisałyscie i dalej nie wiem co i jak :D chyba mnie na słońcu przegrzalo:p no nic moze jutro bedzie lepiej :p a tak poza tym jutro również termin spodziewanej @ , ale postanowilam ze z testowaniem gdyby @ nie bylo poczekam do piątku ;p nie wiem skąd u mnie nagle tyle cierpliwości ;o zazwyczaj jestem w gorącej wodzie kąpana ;p a moze podświadomie czuje ze ta wredna @ sie pojawi :D jak to mówią ,pożyjemy zobaczymy ;p miłego wieczorku wam życze:*
 
Witaj Dziub :D dzisiaj jestem taka nieogarnięta , ze przeczytalam kilka razy to co tu napisałyscie i dalej nie wiem co i jak :D chyba mnie na słońcu przegrzalo:p no nic moze jutro bedzie lepiej :p a tak poza tym jutro również termin spodziewanej @ , ale postanowilam ze z testowaniem gdyby @ nie bylo poczekam do piątku ;p nie wiem skąd u mnie nagle tyle cierpliwości ;o zazwyczaj jestem w gorącej wodzie kąpana ;p a moze podświadomie czuje ze ta wredna @ sie pojawi :D jak to mówią ,pożyjemy zobaczymy ;p miłego wieczorku wam życze:*

Uu, cierpliwa bestia ... :D ja ostatnio cykle 27dni miewalam, w 29 dopiero zrobiłam test, a 3h później @ przyszła... Chyba się wyluzowalam bo już wiedziałam, że nic z tego i się pojawiła...:p oby u Ciebie było zupełnie inaczej, &&& :)
 
reklama
Uu, cierpliwa bestia ... :D ja ostatnio cykle 27dni miewalam, w 29 dopiero zrobiłam test, a 3h później @ przyszła... Chyba się wyluzowalam bo już wiedziałam, że nic z tego i się pojawiła...:p oby u Ciebie było zupełnie inaczej, &&& :)
Haha dziękuje :D ja kiedys jak jeszcze nie planowalam zajscia w ciąże to jeden jedyny raz długo @ sie spozniala wiec zrobiłam test dla pewnosci i co, 15 min później wiadomo co sie stało :D teraz wrzucam na luz i tyle :D kolezanka mi powiedziała ze jak w tym cyklu nie wyjdzie to w nastepnym na pewno i urodze jej w marcu na urodziny ładną dzidzie :D ale trzyma kciuki również za teraz :p dobrze miec wsparcie z kazdej strony , czego życze wszystkim :*
 
Do góry