reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Przed owulacja mam niska temp z tego wychodzi na to, a po owulacji rośnie i rośnie i pózniej jest powyżej linii aż przed @ spada znowu do 36,6 - 36,4
 
reklama
Przed owulacja mam niska temp z tego wychodzi na to, a po owulacji rośnie i rośnie i pózniej jest powyżej linii aż przed @ spada znowu do 36,6 - 36,4

I mierzysz na dole? Bo ja taka 36,4-36,6 miałam tez przed owu ale w ustach a dziś zmierzyłam na dole i 36,8 a dopiero 7 dzień cyklu..
No nic zmierzę dalej i zobaczę..


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
No ja też nigdy nie miałam takiego plamienia i tez byłam podjarana przez parę godzin ale potem zeszłam na ziemie, nie wiem co to było, dziwna sprawa. Jedna jedyna plamka i później już nic. Dzisiaj jest 12dpo, boli mnie już brzuch i cyce, wiem ze to może nic nie oznaczać ale wiadomo... jeszcze mam cicha nadzieje ale już się wypłakałam na wszelki wypadek, jestem gotowa na wszystko [emoji3] nie mierze sobie tej temperatury regularnie właśnie żeby się nie nakręcać ale nieraz mnie jakieś licho podkusi to włożę sobie termometr pod pachę, z reguły wieczorem nie rano. Lekarz mi powiedział żeby nie mierzyć bo mam regularne cykle wiec szkoda czasu.


[emoji64]
Kiedy sikasz na test??



@basia89
Ty się przejmujesz, że twój mąż biegnie maraton a ja się przejmuje, że mój pali i do sportu się nie rwie (raz w tyg piłka nożna) ze skrajności w skrajność. Nie wiem co gorsze, pewnie palenie... ale nie przetłumaczysz [emoji57]


Inviato dal mio iPhone utilizzando Forum BabyBoom
To kaz mu juz zrobić badanie nasienia i jak wyjdzie słabo to pokażesz mu jak palenie wpływa na żołnierzyki. Moze wtedy zrozumie..



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnie usg następne za 6 dni mam nadzieję że poznam płeć obecnie 13 tc

Piękne!!!



ZgryźliwaBasia, nie przesadzajmy ze badanie nasienia to jakas trauma... maja zrobić sobie dobrze w samotności i koniec. My dajemy sobie oglądać cipke, wsadzać tam rożne dziwne przyrządy, bierzemy masę tabletek, zastrzyków, pobieramy krew na badania, a oni sobie dobrze nie mogą zrobić?? No bez przesady.
Ja bym nie czekała z badaniem. Potem moze będziesz sobie pluła w twarz ze trzeba było to zrobić pol roku wczesniej bo czas był stracony a mogliście przez ten czas leczyć M - a teraz jest wlasnie to pol roku wczesniej, Takze działaj!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jednak dałaś się namówić? [emoji5] mi się wydaje że póki pogo nie będziesz tańczyć powinno być ok [emoji6]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Rozważałam to, ale i tak nie ma biletów, więc ups [emoji3]



qdkkj44j6bi2vbec.png
 
@Lanvin Do @ jeszcze 10 dłuuuuugich dni :-) zobaczymy, choć nie nastawiam sie żeby sie nie rozczarować, jak nie to zaczynam obserwacje. Kiedy masz termin @? może faktycznie Tobie sie udało, skoro czujesz sie inaczej niż zwykle przed. :-) W mojej pierwszej ciąży mój mąż mi powiedział że jestem jeszcze długo przed spodziewaną miesiączką. Własnie dlatego ze sie inaczej zachowywałam, śmiałam sie wtedy bo niby skąd on miał to wiedzieć, a po drugie tak przy pierwszym podejściu za dużo szczęścia w szczęściu, a jednak miał racje. Jak sobie przypominam to faktycznie czułam że coś jest na rzeczy, niby miałam objawy jak na @ ale jednak troszkę inaczej to odczuwałam, takie dziwne to było uczucie :-)
Witaj widzę że będziemy razem testować;) czyli przyszły tydzień będzie bardzo długi;)

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja z kolei słyszałam ze lepiej działać już na kilka dni przed! Ja mam owulacje zawsze 11 lub 12 dc wiec zaczynamy już 8dc i później 9dc nic, 10dc znowu bzykanko, 11 dnia nic i 12 znowu bzykanko potem to już różnie bywa [emoji28] ktoś stosuje taką metodę? ;)


[emoji64]
Stosuje taka sama metodę;) po wszystkim zasypiam z ręcznikiem pod pupa;) wstaje dopiero na siusiu[emoji4]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry