reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
@zgryźliwabasia ja starałam się 34 cykle, też czasem byłam obrażona na cały świat, kazałam mojemu mnie zostawić i znaleźć sobie kogoś kto da mu dziecko, wkurzało mnie gadanie: spokojnie, kiedyś się Wam uda... myślałam wtedy: jakie kur.. spokojnie?! Too prawie 3 lata...

No ale, udało się :) ja mamm pcos i io, dlatego też trudniej, Ty badalas coś więcej?
P.S. to forum jest genialne :D

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnie usg następne za 6 dni mam nadzieję że poznam płeć obecnie 13 tc
 

Załączniki

  • DSC_0058.JPG
    DSC_0058.JPG
    563,7 KB · Wyświetleń: 91
@zgryźliwabasia ja starałam się 34 cykle, też czasem byłam obrażona na cały świat, kazałam mojemu mnie zostawić i znaleźć sobie kogoś kto da mu dziecko, wkurzało mnie gadanie: spokojnie, kiedyś się Wam uda... myślałam wtedy: jakie kur.. spokojnie?! Too prawie 3 lata...

No ale, udało się :) ja mamm pcos i io, dlatego też trudniej, Ty badalas coś więcej?
P.S. to forum jest genialne :D

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja nie badałam nic, podstawowe wynik z krwi o moczu tylko robiłam w czerwcu. Mój ginekolog twierdzi, że u mnie jest wszystko cacy a chodzę do niego już 10 lat wiec zna mnie jakby to powiedzieć dogłębnie ;)) zalecił badanie nasienia u męża jeśli to ma mnie uspokoić ale tak jak już wcześniej mówiłam twierdzi ze 7 prób to jeszcze mało. Myśle ze jak do września nic się nie wykluje to wyślę męża na te badania, choć mam nadzieje ze obejdzie się bez bo to na pewno będzie traumatyczne przeżycie dla niego :)


[emoji64]
 
Dziewczyny, a ja mam pytanie z innej beczki. Pisałam Wam wczoraj, że M chce strasznie jechać na ten koncert do Krakowa 27 maja, gdyby jakimś cudem się udało, to byłabym wtedy w 9 tygodniu. Myślicie, że nie byłoby przeciwwskazań, żebym pojechała, jeśli wszystko będzie ok??

qdkkj44j6bi2vbec.png
Jednak dałaś się namówić? [emoji5] mi się wydaje że póki pogo nie będziesz tańczyć powinno być ok [emoji6]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry