reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

To mam zluzowac czy mierzyć temperaturę? :) a serio mówiąc... ja sobie zdaje sprawę z tego ze trzeba zluzowac ale nie umiem, probowalam. Nie da rady. Musiałabym sobie obciąć głowę :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mierze, ale się nie nakręcam, bo nie widzę sensu. Miałam już w kilku cyklach objawy ciążowe i nic z tego, dlatego się już nie nie sugeruje. Bardzo bym chciała, ale to, że będę nieustannie o tym myśleć nic mi nie da :)


U psiakow, zwlaszcza ras malych, jest duza tendencja do odkladania sie kamienia nazebnego, kamien prowadzi do zapalenia dziasel, parodontozy i wypadnieciu zebow [emoji33]
U nas troche inna sytuacja bo patrzac na stan zabkow Popci to najpierw doszlo to poluzowania zeba po lewej stronie i przez to Popcia zaczela jesc prawa strona. Przez co zabki po prawej stronie sa w bardzo dobrym stanie a po lewej w okropnym kamieniu.
Dopiero dzisiaj pokojarzylam fakty i to co sie dzieje w jej pysku [emoji36]idiotka ze mnie.
Do karmy dodaje sproszkowane algi, przenikaja do sliny i spowalniaja odkladanie sie kamienia. Uzywam jeszcze pasy enzymatycznej Orozyme, podobno enzymatyczne sa najlepsze. Pol roku temu bylam z Popka na kontroli i wet powiedziala, ze zeby sa w tak dobrym stanie, ze kontrola za rok. To uspilo moja czyjnosc :( modle sie by przez moja glupote stracila tylk jeden zabek a nie wiecej :(
To ta pasta
1492557508-aaaaaa.jpeg


Witaj, aj low ju! Uwielbiam ten styl pisania :)

Nie pomoge z tym jak sobie radzic bo nie wiem [emoji14] ja rycze w poduszke jak mam kryzys.


Myj, myj :) i sprawdzaj czy jakis sie nie rusza bo psiak bedzie unikal jedzenia tym zebem i ogromny kamien gotowy, jak u nas :(


Amen.
Tylko nie umiem sie zastosowac [emoji14]



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Nie zawsze się da :) ale nie ma co ukrywać, że bardzo często to właśnie głowa skutecznie nas blokuje :/


@Spark cudownie, że dogadaliście się. Kłótnie w niczym nie pomogą, najważniejsza jest szczera rozmowa :)
@Lanvin niby wszystkie wiemy, że trzeba zluzować, ale nie jest to wykonalne. Nawet będąc na wsi muszę starać się nie wchodzić na bb. To nie tak, że jak jadę do mojej oazy spokoju, to już nie myślę... myślę, tylko mam mniej czasu na to myślenie.
@Paraplu dobrze, że jest nas więcej, tych nawiedzonych i płaczących w poduszkę... Nie! Nie dobrze, bo nam wszystkim powinno się udać. Jak pomyślę, że w melinach rżną się na potęgę, rodzą zdrowe dzieci i wrzucają do śmietnika, to mnie szlag trafia :( :(
A ja wczoraj odstawiłam orgametril, dziś idę na pobranie posiewu. Jeśli będzie ok i @ przyjdzie to zapiszę się na hsg... jeśli...
Dziś zrobiłam test, kompletnie bez sensu. Tylko po to, żeby zobaczyć jak wygląda jedna kreska... żeby popłakać i iść rozbita do roboty... w takich momentach przychodzi tak ogromne zwątpienie, że ma się ochotę wszystko rzucić w cholerę!!!! :(
I tym optymistycznym akcentem pozdrawiam porannie... :)
Kochana, ja nigdzie nie napisałam, że to jest łatwe. Ani trochę! Myślisz, że ja nic a nic o dziecku nie myślę? Myślę codziennie! Zdziwilabys się co się czasem dzieje w mojej głowie...chodzi mi o to, że warto mieć jakąś odskocznie. Zająć się czymś chociaż chwilę, żeby ciągle nie myśleć, no próbować nie załamywać się jak się nie uda - będzie kolejny cykl, nowa szansa! Wiem, że to nie są rady, które każdy zastosuje, ale ja próbuję :)


Hej dziewczynki z rana :)

@NeSSi Cieszę się że wszystko OK :) piękny brzusio - rośnijcie zdrowo :)

@Emzilka A miał być Wojtuś :) Super babki górą [emoji14] Ja zawsze chciałam mieć pierwszego chłopca, ale urodziła się córa i jesteśmy z T zakochani w niej po uszy [emoji14] A imię dla dziewczynki macie?

Poniżej mój wykres. Niestety owulacji nie było dziś tem. 36,17 :( to już 41 dc i nie wiem co mam robić :( Jak myślicie poczekać jeszcze i brać donga czy od razu lecieć do gina? Zwariuje :( Wy już macie połowę kolejnego cyklu a ja nawet owulacji w pierwszym nie miałam :(

Zobacz załącznik 803142


U nas dziś bardzo zimno tylko 0 stopi...brrr..... Mojej córce ubieram znowu zimową kurtkę i buty. Mam nadzieje że majówka będzie cieplutka:)
Może to bezowulacyjny? Ostatnio czytałam artykuł, w którym było napisane, że każda kobieta ma co jakiś czas cykle bezowulacyjne i to normalne.

@auslanderka ależ proszę, 10dpo :)

1492581464-aaaaaa.png


qdkkj44j6bi2vbec.png
 
reklama
Hej dziewczynki z rana :)

@NeSSi Cieszę się że wszystko OK :) piękny brzusio - rośnijcie zdrowo :)

@Emzilka A miał być Wojtuś :) Super babki górą :p Ja zawsze chciałam mieć pierwszego chłopca, ale urodziła się córa i jesteśmy z T zakochani w niej po uszy :p A imię dla dziewczynki macie?

Poniżej mój wykres. Niestety owulacji nie było dziś tem. 36,17 :( to już 41 dc i nie wiem co mam robić :( Jak myślicie poczekać jeszcze i brać donga czy od razu lecieć do gina? Zwariuje :( Wy już macie połowę kolejnego cyklu a ja nawet owulacji w pierwszym nie miałam :(

Zobacz załącznik 803142


U nas dziś bardzo zimno tylko 0 stopi...brrr..... Mojej córce ubieram znowu zimową kurtkę i buty. Mam nadzieje że majówka będzie cieplutka:)


Tak, mial byc Wojtus a bedzie dziewczynka ;) imienia do konca nie mamy wybranego, wczoraj robilismy rozeznanie i mamy wybrane Marysia, Amelia, Emma ;) teraz z tych trzech wybrac pozostalo ;)
My juz jestesmy zakochani niezaleznie czy chlopczyk czy dziewczynka :)
Moj maz przezywa jak on wszystkich chlopakow z osiedla bedzie odganial od jego ksiezniczki i planuje pokoj pomalowac w przyszlosci na rozowo i tapete w hello kity :-D
 
Witam was z rana z kawusia,tata dziś 2raz ma koronarografie,stan stabilny, właśnie czytam że zapmarta się udało,gratulacje kochana,teraz czekam na was dziewczynki,nesi cudowne wieści,
 
Tak, mial byc Wojtus a bedzie dziewczynka ;) imienia do konca nie mamy wybranego, wczoraj robilismy rozeznanie i mamy wybrane Marysia, Amelia, Emma ;) teraz z tych trzech wybrac pozostalo ;)
My juz jestesmy zakochani niezaleznie czy chlopczyk czy dziewczynka :)
Moj maz przezywa jak on wszystkich chlopakow z osiedla bedzie odganial od jego ksiezniczki i planuje pokoj pomalowac w przyszlosci na rozowo i tapete w hello kity :-D
Bardzo się cieszę rosnijcie zdrowo z księżniczką
 
Dzięki dziewczyny za wsparcie! Cieszę się, że was znalazłam! Widzę, że jesteście tak samo nawiedzone jak ja!
Takie pytanko, wykorzystam wasze doświadczenia: miałam podwyższone tsh (czy tam thc) zdaniem lekarza to mogło stanowić problem, dostałam eutyrox50 i tak biorę już 3 miesiące, miesiąc temu powtórzyłam wynik, ładnie zeszło, lekarz mówi ze tak jest Ok. Jakaś życzliwa koleżanka powiedziała mi, że jak mam problemy z tarczycą to będę miała duży problem z zajściem w ciąże! [emoji848][emoji50]myślę sobie: "jaki problem z tarczycą, kobieto! To tylko lekka niedoczynność na dodatek już jest Ok!" Jednak jej słowa dudnią mi w głowie... komu wierzyć, jej czy lekarzowi? [emoji12]


Inviato dal mio iPhone utilizzando Forum BabyBoom
Cześć Basia! Witamy w naszym gronie![emoji6]
Co do tarczycy to po samym badaniu tsh nie jesteś w stanie stwierdzić czy działa prawidłowo. Tak naprawdę ft3 i ft4 dają obraz oraz przeciwciała które wskazują czy masz zapalenie tarczycy. Zmień lekarza jeśli nie robi badan żadnych oprócz tsh. No i oczywiście przy chorej tarczycy w ciaze można zajść ale trzeba być pod kontrolą lekarza bo niestety szalejace hormony w ciąży nie sprzyjają [emoji20]


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak, mial byc Wojtus a bedzie dziewczynka ;) imienia do konca nie mamy wybranego, wczoraj robilismy rozeznanie i mamy wybrane Marysia, Amelia, Emma ;) teraz z tych trzech wybrac pozostalo ;)
My juz jestesmy zakochani niezaleznie czy chlopczyk czy dziewczynka :)
Moj maz przezywa jak on wszystkich chlopakow z osiedla bedzie odganial od jego ksiezniczki i planuje pokoj pomalowac w przyszlosci na rozowo i tapete w hello kity :-D
Gratulacje kochana! [emoji173]

Może teraz wywolam burze i od razu przepraszam nie mam zamiaru nikogo obrażać bo to chyba kwestia gustu, każdy ma prawo do swojego zdania ale mi się zangielszczone imiona strasznie nie podobają. Szczególnie w połączeniu z polskim nazwiskiem. Ja więc polecam Marysie [emoji6]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak, mial byc Wojtus a bedzie dziewczynka ;) imienia do konca nie mamy wybranego, wczoraj robilismy rozeznanie i mamy wybrane Marysia, Amelia, Emma ;) teraz z tych trzech wybrac pozostalo ;)
My juz jestesmy zakochani niezaleznie czy chlopczyk czy dziewczynka :)
Moj maz przezywa jak on wszystkich chlopakow z osiedla bedzie odganial od jego ksiezniczki i planuje pokoj pomalowac w przyszlosci na rozowo i tapete w hello kity :-D
Słodkie :)


Witam was z rana z kawusia,tata dziś 2raz ma koronarografie,stan stabilny, właśnie czytam że zapmarta się udało,gratulacje kochana,teraz czekam na was dziewczynki,nesi cudowne wieści,
Docia, zdrówka dla taty [emoji110]


Gratulacje kochana! [emoji173]

Może teraz wywolam burze i od razu przepraszam nie mam zamiaru nikogo obrażać bo to chyba kwestia gustu, każdy ma prawo do swojego zdania ale mi się zangielszczone imiona strasznie nie podobają. Szczególnie w połączeniu z polskim nazwiskiem. Ja więc polecam Marysie [emoji6]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Mi też ;) ale o gustach się nie dyskutuje :) ja bym wybrała Marysia lub Amelka :) choć Amelek też jest sporo.



qdkkj44j6bi2vbec.png
 
reklama
Misiaki, a czy Wasze temperatury w fazie lutealnej są co miesiąc podobne, czy macie jakieś skoki?

U mnie w poprzednim cyklu było tak:

1492584719-aaaaaa.png


A teraz takie doliny:

1492584739-aaaaaa.png


Też tak czasem macie??

qdkkj44j6bi2vbec.png
 
Do góry