reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Wesołych świąt rybeńki! [emoji11] [emoji195] [emoji213] [emoji214]

U mnie dziwne święta... Ja sama z rodzicami, Bartek dopiero dzisiaj przyjeżdża... Brat przyszedł z dzieciakami to chociaż atmosfera jakaś lepsza, ale tak to gorzej niż źle... [emoji20]
Ale chociaż gęba mi się cieszy jak patrzę na Tymona, 18 miesięcy i 12kg szczęścia, śmiechu i dołków w polikach [emoji7] [emoji7] [emoji173]

Docia, wszystko będzie dobrze! Trzymam kciuki! [emoji110]
 
Czy ja dobrze widzę tsh masz powyżej 3
Tak Docia tsh powyżej 3, wzroslo mi z 2. Biorę ciągle letrox, we wtorek muszę zadzwonić i umówić się do endokrynologa.
Dziewczyny tata dalej na ojom,we wtorek przywiozą go do Krakowa na angiopllastyke lub bajpasy,także wiecie jakie święta,wesołych świąt wam życzę i udanych testów,
A jak ogolny stan taty?? Co mówią lekarze??

Jeśli chodzi o temp, to dzisiaj jest taka jak wczoraj, choć ovufriend mi jej nie liczy, bo dzisiaj mierzyłam o 5 40, czy jakbym mierzyła o 6 30 normalnie, to byłaby wyższa?? Dzisiaj 7dpo.

1492331732-aaaaaa.png


qdkkj44j6bi2vbec.png

U mnie tak jak wczoraj, temp 37,03. Tak mnie brzuch na @ ciągnie, i czuję się grypowo.
 
Screenshot_20170416-151211.jpg
@Lanvin skąd ty masz tyle funkcji w tym ovu?? Widzę, że ty tak duuuzo tam oznacza sz, ja prawie nic, tylko na podstawie temperatury mi ovu wyznacza.
Mój wykres z dzisiaj
 

Załączniki

  • Screenshot_20170416-151211.jpg
    Screenshot_20170416-151211.jpg
    87,8 KB · Wyświetleń: 1 359
Zobacz załącznik 802929 @Lanvin skąd ty masz tyle funkcji w tym ovu?? Widzę, że ty tak duuuzo tam oznacza sz, ja prawie nic, tylko na podstawie temperatury mi ovu wyznacza.
Mój wykres z dzisiaj
Dużo? Jak wpisujesz temperaturę, to obok masz zakładki "leki", "objawy" "notatki" i tam zaznaczam :) wrzuć dzisiejszy :)

Ja mam cichą nadzieję, że u mnie to spadek implantacyjny, ale pewnie nadzieja matką głupich :) zajechalismy do teściów i teściowa zrobiła na obiad pyszną kaczkę w sosie na bazie wina i żurawiny [emoji7][emoji7] mniam mniam, a wieczorem będziemy raczyć się winem i grać ze szwagrem i szwagierka w monopol :)

qdkkj44j6bi2vbec.png
 
Dużo? Jak wpisujesz temperaturę, to obok masz zakładki "leki", "objawy" "notatki" i tam zaznaczam :) wrzuć dzisiejszy :)

Ja mam cichą nadzieję, że u mnie to spadek implantacyjny, ale pewnie nadzieja matką głupich :) zajechalismy do teściów i teściowa zrobiła na obiad pyszną kaczkę w sosie na bazie wina i żurawiny [emoji7][emoji7] mniam mniam, a wieczorem będziemy raczyć się winem i grać ze szwagrem i szwagierka w monopol :)

qdkkj44j6bi2vbec.png
Trzymam kciuki kochana żeby tak było i za 9 miesięcy ślicznego kurczaczka żebyś miała [emoji8]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry