reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Kurcze ten rok jakiś pechowy. Mój Ł właśnie stracił drugiego dziadka w ciągu miesiąca. Pogrzeb w poniedziałek;/ niby wszystko dobrze ale ja widzę że to strasznie przeżywa;/ brakuje mi słów żeby go pocieszyć. Chciałabym aby ten rok się skończył a to dopiero początek roku!!

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Traktuje Was jak bliskie mi osoby dlatego chciałabym podzielić się z Wami moim nieszczęściem ... wczoraj mój świat rozpadł się na milion kawałków, utracił wszystkie kolory... został tylko czarny i biały.

Mojemu maleństwu przestało bić serduszko... [emoji24][emoji24][emoji24]

Jak się dowiedziałam? Byłam na wizycie wczoraj w związku ze słabymi wynikami z moczu i gin zrobiła mi przy okazji usg... niestety z bardzo złym wynikiem. Zarodek zmalał i nie ma akcji serca... To jak wyrok... Czułam się dobrze, nie miałam plamień ani bólu... Nie wiem dlaczego mnie to spotkało... mam ochotę zapaść się pod ziemię....[emoji24][emoji24][emoji24]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Lanvin ja jestem za styczeń jest nasz;)
@DorciaMamaOlka dokładnie niech się tylko skończy!! Już jestem umówiona na monitoring. Któraś pisała o CLO wytłumaczycie mi co to takiego?

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom

Clo to taki wspomagacz owulacji. Tak jak u mnie np gdy przy pcos pęcherzyki rosną bardzo wolno on daje im kopniaka . Nie bralabym clo jeśli masz regularne cykle i owu normalnie. Ale to musisz że swoją lekarka pogadać, bo to już jednak jest mocna stymulacja
 
Traktuje Was jak bliskie mi osoby dlatego chciałabym podzielić się z Wami moim nieszczęściem ... wczoraj mój świat rozpadł się na milion kawałków, utracił wszystkie kolory... został tylko czarny i biały.

Mojemu maleństwu przestało bić serduszko... [emoji24][emoji24][emoji24]

Jak się dowiedziałam? Byłam na wizycie wczoraj w związku ze słabymi wynikami z moczu i gin zrobiła mi przy okazji usg... niestety z bardzo złym wynikiem. Zarodek zmalał i nie ma akcji serca... To jak wyrok... Czułam się dobrze, nie miałam plamień ani bólu... Nie wiem dlaczego mnie to spotkało... mam ochotę zapaść się pod ziemię....[emoji24][emoji24][emoji24]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Gabrika tak mi przykro niestety nie ma słów pocieszenia w tym momencie. Wiem co przezywasz bo byłam w tej samej sytuacji ponad 2 tygodnie temu. Jeśli chciałabyś pogadać to jestem. Przytulam wirtualnie trzymaj się!!!!

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Traktuje Was jak bliskie mi osoby dlatego chciałabym podzielić się z Wami moim nieszczęściem ... wczoraj mój świat rozpadł się na milion kawałków, utracił wszystkie kolory... został tylko czarny i biały.

Mojemu maleństwu przestało bić serduszko... [emoji24][emoji24][emoji24]

Jak się dowiedziałam? Byłam na wizycie wczoraj w związku ze słabymi wynikami z moczu i gin zrobiła mi przy okazji usg... niestety z bardzo złym wynikiem. Zarodek zmalał i nie ma akcji serca... To jak wyrok... Czułam się dobrze, nie miałam plamień ani bólu... Nie wiem dlaczego mnie to spotkało... mam ochotę zapaść się pod ziemię....[emoji24][emoji24][emoji24]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana, co Ty mówisz??? O Boże... ; (; (; (

Może jeszcze trzeba się z kimś skonsultować?

Brak mi słów :(

Moja Kochana....
 
Traktuje Was jak bliskie mi osoby dlatego chciałabym podzielić się z Wami moim nieszczęściem ... wczoraj mój świat rozpadł się na milion kawałków, utracił wszystkie kolory... został tylko czarny i biały.

Mojemu maleństwu przestało bić serduszko... [emoji24][emoji24][emoji24]

Jak się dowiedziałam? Byłam na wizycie wczoraj w związku ze słabymi wynikami z moczu i gin zrobiła mi przy okazji usg... niestety z bardzo złym wynikiem. Zarodek zmalał i nie ma akcji serca... To jak wyrok... Czułam się dobrze, nie miałam plamień ani bólu... Nie wiem dlaczego mnie to spotkało... mam ochotę zapaść się pod ziemię....[emoji24][emoji24][emoji24]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
O mój Boże!!!! Kochana tak strasznie mi przykro[emoji26] nie mam pojęcia co tobie powiedzieć. Pamiętaj że tu zawsze znajdziesz wsparcie. Trzymaj się. [emoji24] [emoji29]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Clo to taki wspomagacz owulacji. Tak jak u mnie np gdy przy pcos pęcherzyki rosną bardzo wolno on daje im kopniaka . Nie bralabym clo jeśli masz regularne cykle i owu normalnie. Ale to musisz że swoją lekarka pogadać, bo to już jednak jest mocna stymulacja
Właśnie nic o tym nie mówiła. Mam regularne nigdy nie było z tym problemu. Dzięki! ;*

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry