reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Traktuje Was jak bliskie mi osoby dlatego chciałabym podzielić się z Wami moim nieszczęściem ... wczoraj mój świat rozpadł się na milion kawałków, utracił wszystkie kolory... został tylko czarny i biały.

Mojemu maleństwu przestało bić serduszko... [emoji24][emoji24][emoji24]

Jak się dowiedziałam? Byłam na wizycie wczoraj w związku ze słabymi wynikami z moczu i gin zrobiła mi przy okazji usg... niestety z bardzo złym wynikiem. Zarodek zmalał i nie ma akcji serca... To jak wyrok... Czułam się dobrze, nie miałam plamień ani bólu... Nie wiem dlaczego mnie to spotkało... mam ochotę zapaść się pod ziemię....[emoji24][emoji24][emoji24]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom


Jeju Gabrika, tak strasznie strasznie mi przykro...wiem co czujesz, ale nie mam słów pocieszenia. Trzymaj się kochana


Właśnie nic o tym nie mówiła. Mam regularne nigdy nie było z tym problemu. Dzięki! ;*

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom

W takim razie na Twoim miejscu nie zaprzatalabym sobie głowy clo ;)
 
Traktuje Was jak bliskie mi osoby dlatego chciałabym podzielić się z Wami moim nieszczęściem ... wczoraj mój świat rozpadł się na milion kawałków, utracił wszystkie kolory... został tylko czarny i biały.

Mojemu maleństwu przestało bić serduszko... [emoji24][emoji24][emoji24]

Jak się dowiedziałam? Byłam na wizycie wczoraj w związku ze słabymi wynikami z moczu i gin zrobiła mi przy okazji usg... niestety z bardzo złym wynikiem. Zarodek zmalał i nie ma akcji serca... To jak wyrok... Czułam się dobrze, nie miałam plamień ani bólu... Nie wiem dlaczego mnie to spotkało... mam ochotę zapaść się pod ziemię....[emoji24][emoji24][emoji24]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom



Jezusie bardzo mi przykro :-( dlaczego tak jest? Dlaczego? Boże ....
ja juz czasem myśle, ze wszyscy jesteśmy wystawieni na próbę :-( ech. Do dupy z tym wszystkim!!!!!!!! !!!!!!!!
 
Traktuje Was jak bliskie mi osoby dlatego chciałabym podzielić się z Wami moim nieszczęściem ... wczoraj mój świat rozpadł się na milion kawałków, utracił wszystkie kolory... został tylko czarny i biały.

Mojemu maleństwu przestało bić serduszko... [emoji24][emoji24][emoji24]

Jak się dowiedziałam? Byłam na wizycie wczoraj w związku ze słabymi wynikami z moczu i gin zrobiła mi przy okazji usg... niestety z bardzo złym wynikiem. Zarodek zmalał i nie ma akcji serca... To jak wyrok... Czułam się dobrze, nie miałam plamień ani bólu... Nie wiem dlaczego mnie to spotkało... mam ochotę zapaść się pod ziemię....[emoji24][emoji24][emoji24]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom

O nie, tylko nie to :( Tak mi przykro :(
 
Traktuje Was jak bliskie mi osoby dlatego chciałabym podzielić się z Wami moim nieszczęściem ... wczoraj mój świat rozpadł się na milion kawałków, utracił wszystkie kolory... został tylko czarny i biały.

Mojemu maleństwu przestało bić serduszko... [emoji24][emoji24][emoji24]

Jak się dowiedziałam? Byłam na wizycie wczoraj w związku ze słabymi wynikami z moczu i gin zrobiła mi przy okazji usg... niestety z bardzo złym wynikiem. Zarodek zmalał i nie ma akcji serca... To jak wyrok... Czułam się dobrze, nie miałam plamień ani bólu... Nie wiem dlaczego mnie to spotkało... mam ochotę zapaść się pod ziemię....[emoji24][emoji24][emoji24]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Bardzo mi przykro.[emoji25] Nawet nie wiem co napisać. Wszystko zaczęło się układać i takie nieszczęście. Trzymaj się kochana.[emoji22]

1usavcqgt1dml95x.png
 
cześć wam , a może u Was ktoś by chciał receptę na 3op dupka? [emoji6]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 13t3d [emoji210]
 
reklama
Siwa priva mi napisz z danymi do wysyłki.

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 13t3d [emoji210]
 
Do góry