reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Ja to chyba ewenement jakis jestem bo nigdy nie spotkalam sie u kogos jeszcze z takim efektem ubocznym i to utrzymujacym sie nawet po zaprzestaniu uzywania antykoncepcji. Szkoda, bo cere mialam duzo lepsza na tabletkach, bez tabletek moje ŁZS bardziej szaleje, twarz i wlosy przetluszaczja sie bardzo szybko :(


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja z przetluszczaniem włosów też problem, ale lekarz powiedział, że to objaw pcos... i pow. Ze mam się cieszyć, że nie mam innych ;)
 
reklama
cześć Wam

u mnie dzis szaro i ponuro a do tego strasznie wieje! brrrr

mam pytanie o te wasze wykresy, to one są tylko na podstawie mierzenia temp? czy inaczej tez sie jakos da olreslic kiedy owulacja?
 
Dzień dobry, można dołączyć?
Jestem nową staraczką, nigdy wcześniej nie próbowałam i mam masę obaw. Zaczęliśmy z mężem w styczniu i na razie nie ma efektów. Czasem mam takie głupie myśli, że może jednak nie, ale jak przychodzi do mnie siostra z dzieckiem to mi przechodzą wszystkie wątpliwości :)
 
@Spark ja nie wiem czy to takie zabawne. Maleństwo było by zadowolone, a gdybyś nam wszystkim wyśniła to byśmy Cię ozłociły :D
O której masz jutro te badania?
Ale moja pracodawczyni by już taka happy nie była :p mi się już i tak wydaje że pół życia przespałam... no ale... jakby co to dla Was się poświęcę, bardzo chętnie zresztą ;D
 
@Lanvin co do betki to robiłam 24 marca czyli w 47 dniu cyklu po tym jak już mi się spóźniał okres 21 dni. Czyli sugerujesz ze mimo ze @ mi sie spóźnia i po 21 dniach nic nie wyszło z bety to ze teraz może wyjść ciąża?

@MartaBarbaraWeronika to jest przerażające zwłaszcza gdy musze czekać na wizytę i nie wiem co się dzieje z moim organizmem. Zawsze cykl 23-24 dni a tu 52!!!!
 
Cześć dziewczyny :)
dostaliśmy dzisiaj wyniki badania nasienia i wszystko w normie oprócz ruchliwości plemników - wyszło 24% a norma jest od 32%. I teraz nie wiem czy się bardzo martwić czy też łatwo to można naprawić...
Ogólnie jesteśmy na etapie intensywnych starań, dziś 13dc a testy ovu bieluśieńkie więc nie wiem o co chodzi bo cykle mam 28-29 dniowe. Chyba, że mam jakieś trefne testy bo z allegro...
 
Giveyourselftome a bralas luteine na wywolanie okresu?

MamaElusi ruchliwosc mocno nie odbiega od normy wiec na pewno da sie to poprawic szybko.Co na to lekarz?

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
U mnie tak się ponuro zrobiło... A rano nawet pranie na balkonie wieszalam [emoji20] teraz jakiŚ huragan i ciemnica...

@Paraplu fajnie że wyszłas z krzaczorow, szkoďa że ciacho nie podziałalo[emoji1] a migren współczuję... Ja ze zwykłym bólem głowy czasem nie do zniesienia jestem, nie wyobrażam sobie migren [emoji15] i ja też zaczęłam ogarniac plakaty i grafiki dzięki tobie [emoji23] a z seksem będzie lepiej, zobaczysz, niech tylko ta twoja "delikutaśna" psiocha sie ogarnie [emoji1] [emoji11]

@StorAnia spokojnie jak na wojnie! Bo tu trzeba plan działania opracować, w takim stanie niczego nie zdzialasz. Antybiotyk, hsg i do przodu! [emoji110] [emoji11]
A piesy piękne! [emoji7]

@Dariana [emoji173] [emoji8] [emoji8]

@judytka777 szkoda że przylazla... Ale pamiętaj, wiosna! Więcej słońca, więcej seksów... [emoji1] będzie dobrze, niech szybko mija i nie daje w kość.

@marc jak sytuacja na froncie, jakieś znaki dymne, przeczucia? [emoji1]

Miałam jeszcze kilku wam coś napisać, Ale telefon mi się non stop zawiesza na pisaniu i wyprowadzil mnie z równowagi i straciłam wątek [emoji12]

Ej, też chce się komuś przyśnic! Ja wiem że widoki nie za ciekawe, no ale miejcie litość! [emoji23]

U mnie 31dc, ani widu, ani słychu... Pewnie się wydłuży, menda... Chociaż czasem brzuch zaboli, jajnik zapiecze... Ale jak już ma zamiar przyjść to niech się spóźni z tydzień, plodne mi się chociaż przesuną i będzie nadzieja na styczniowego Bąbla [emoji23]

Trzymam kciuki za jajka, płodne i pozytywne testy, mogą być nawet owulacyjne [emoji1] a właśnie, @Lanvin robiłaś dzisiaj test owu? Jak sytuacja?

Ale żem się rozpisala, 20 minut to pisałam [emoji23]
Dobra, kończę [emoji16]
 
Ostatnia edycja:
Do góry