reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
10 dpo, ale nie jest powiedziane, że coś wyjdzie. Chcesz zrobić??

qdkkj44j6bi2vbec.png
kurka to ja w sobote będę 8 dpo (tak myślę) i jade zrobić ta prolaktynę
a beta kosztuje tylko 15 pln to bym zrobiła, no ale będzie za wczesnie
 
kurka to ja w sobote będę 8 dpo (tak myślę) i jade zrobić ta prolaktynę
a beta kosztuje tylko 15 pln to bym zrobiła, no ale będzie za wczesnie
Nic Ci nie pokaże, to bez sensu. Ja bym nie robiła wcześniej, niż 13-14 dpo, wtedy jeśli jest ciąża, to już na pewno wynik będzie dodatni.


moje skarbnice wiedzy, powiedzcie mi proszę kiedy najlepiej wykonać badanie prolaktyny ?
3-5 dc.



qdkkj44j6bi2vbec.png
 
Chyba dostałam juz okres :(fest dwa dni wcześniej.czyli owulacje miałam w 13 dc.ojjj jestem zła.miałam nadzieję ze się uda:(

Ja mam plamienia i bol od kilku miesiecy w trakcie i po przytulankach. Jak pokazala biopsja, powodem jest zmiana na szyjce macicy - CIN 1.
Ale u mnie to juz trwa kilka miesiecy, zaobserwuj czy to jednorazowe czy sie pojawia. Przy jednorazowym czesto po prostu powodem sa zbyt ostre harce ;)

Ehh ja sie ostatnio prawie poplakalam podczas bzykanka bo przez ten glupi CIN 1 mam raptem 2 pozycja w jakich mnie nie boli. Zero spontanu, zero zabawy z wymyslaniem pozycji, porazka :( jest mi z tym zle bo lubilismy sie pobawic w lozku i nie tylko, a teraz doopa :(((( no to se posmedzilam.


Eee nic nie czulam :p za malo zjadlam a reszte zjadl mi K, tyle mialam z tego orbitowania
emoji23.png
ale chce zeby mi kupil jeszcze jedno i zjem wiecej, moze cos poczuje :)


Tez mam i to jedyny kwiat, ktory mi ladnie rosnie i bardzo go lubie. Reszta dosc marna ale ja nigdy nie mialam teki do kwiatow. Kiedys uschly mi 2 kaktusy
emoji85.png
a to juz wyczyn, zeby ususzyc kaktusy
emoji23.png



O jak milo, ze pomysl przypadl Ci do gustu. Ja jeszcze nie zdecydowalam co chce, dobija mnie kleska urodzaju! Jakbym miala wybrac 1 z np. 3 to by szybko poszlo, a jak mam kilkadziesiat to pada mi na dekiel
emoji23.png
a bajki uwielbiam ale scian mi nie starczy na wszystkie platakty
emoji33.png
takie minimum u mnie to Harry Potter, Jetsonowie i Doctor Who.
A z remontem zwolnilam tempo, czekam az mi K zrobi elektryke ale zbiera sie do tego od kilku dni, musze go pogonic bo nie moge malowac dalej. A zalezy mi na tym aby malowanie i podlogi byly gotowe jak najwczesniej, poki w ciazy nie jestem i moge to robic sama. Oszczedze sporo na robociznie.



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Dzięki za odpowiedź.zobaczę jak się powtórzy to pójdę do lekarza.Ale pewnie za bardzo szalelismy i dlatego :p
 
@kotek87 moje objawy to brak jakichkolwiek objawow a wole siebie gruszek na wierzbie nie wmawiac ja to zazwyczaj realistka jestem nie bujam w obłokach a to dlatego ze bolalo by spasc z tak wysoka heheh :laugh2:
Bedzie co ma byc a za was trzymam wszystkie &&&&&
 
reklama
Do góry