reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
A to moj wykres dzisiejszy
e438a235d08c73b31219a53e60e039d5.jpg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hahha dziewczyny jak jedna z dziolszek u których śniły mi się 2 kreski będzie w ciąży, to będę spała po 24h na dobę, żeby wyśnić ich więcej :p

@Bulbasek wiem, ale znów tak nagle przyszły, więc wiesz...:p ale już nie panikuje :D
@renia200 popieram Lanvin, ogarnij inny wykress:) i moim zdaniem też 17 albo 18dc owu :)
@Paraplu ja nigdy antykoncepcji nie stosowalam, także no...migren brak :D
 
Hahha dziewczyny jak jedna z dziolszek u których śniły mi się 2 kreski będzie w ciąży, to będę spała po 24h na dobę, żeby wyśnić ich więcej :p

@Bulbasek wiem, ale znów tak nagle przyszły, więc wiesz...:p ale już nie panikuje :D
@renia200 popieram Lanvin, ogarnij inny wykress:) i moim zdaniem też 17 albo 18dc owu :)
@Paraplu ja nigdy antykoncepcji nie stosowalam, także no...migren brak :D

Ja to chyba ewenement jakis jestem bo nigdy nie spotkalam sie u kogos jeszcze z takim efektem ubocznym i to utrzymujacym sie nawet po zaprzestaniu uzywania antykoncepcji. Szkoda, bo cere mialam duzo lepsza na tabletkach, bez tabletek moje ŁZS bardziej szaleje, twarz i wlosy przetluszaczja sie bardzo szybko :(


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja to chyba ewenement jakis jestem bo nigdy nie spotkalam sie u kogos jeszcze z takim efektem ubocznym i to utrzymujacym sie nawet po zaprzestaniu uzywania antykoncepcji. Szkoda, bo cere mialam duzo lepsza na tabletkach, bez tabletek moje ŁZS bardziej szaleje, twarz i wlosy przetluszaczja sie bardzo szybko :(


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Moja cera i włosy też się pogorszyły odkąd odstawiłam antykoncepcje. Nie pamiętam jak było przed, bo zaczęłam brać ponad 4 lata temu, ale wydaje mi się, że jak zaczęłam brać anty, to było lepiej.

Mnie też jak na złość boli głowa od kilku godzin, każdy dźwięk boli... Piję ciągle wodę, bo często to pomaga, ale nie dziś. Muszę jakieś tabletki kupić. Zaraz zwijam się z pracy do domu :) Szef wyjechał na tydzień do Portugalii i jestem cały tydzień sama w pracy, więc luuuuuuuuz totalny :)
 
Do góry