reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

@StorAnia damy radę!! Trzymam kciuki kochana może już następnego hsg nie będziesz mieć bo nie będzie potrzeby :)✊✊✊✊
Dziewczyny a ja mam pytanie jaki wpływania na ciążę ma lot samolotem? Chodzi mi o 1 trymestr. Czy chodzi o ciśnienie (i jak ono wpływa na dziecko? ) czy o podróż że jest sama w sobie męcząca?
Ja tak teraz rozpatruje wszystkie możliwości . Bo byliśmy w Polsce w 7-8 tyg i może to zaszkodziło?
Dopytuje też dlatego, że mamy znowu w lipcu urlop w Polsce. Lepiej się wstrzymać ze staraniami do po lipcu chyba co?
Ja już sama nie wiem chce i nie chce się starać teraz oczywiście po sprawdzeniu czy wszystko jest ok.... już mam metlil w głowie od tego wszystkiego....
 
reklama
Windy a jak twoj cykl wygladal? Dobrze obstawiony? Kiedy owu? Ja tam dalej trzymam kciuki[emoji1364][emoji1364][emoji1364]

Renia, dostalas moja wiadomosc?[emoji4]

Marc, wykres super. Teraz nerwowka nastepne pare dni, boszszzz jak Ja to pamietam, jak temp spadla o 0.1c to dramatyzowalam a kolejnego dnia ( dzien przed terminem @) poszla w gore o 0.3 I Tak wtedy sie mojemu m oczka zaświeciły i powiedział ze sie udało i kazał sikac[emoji23]zaś taki bladzioch wyszedł ze poleciał po digital test[emoji16]
Bardzo mocno trzymam za wszystkie was kciuki i lecę do roboty bo 10 rano a ja w piżamie jeszcze[emoji33][emoji849]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Znalazłam cie lol ale nie umiem dodać [emoji23][emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Windy a jak twoj cykl wygladal? Dobrze obstawiony? Kiedy owu? Ja tam dalej trzymam kciuki[emoji1364][emoji1364][emoji1364]

Renia, dostalas moja wiadomosc?[emoji4]

Marc, wykres super. Teraz nerwowka nastepne pare dni, boszszzz jak Ja to pamietam, jak temp spadla o 0.1c to dramatyzowalam a kolejnego dnia ( dzien przed terminem @) poszla w gore o 0.3 I Tak wtedy sie mojemu m oczka zaświeciły i powiedział ze sie udało i kazał sikac[emoji23]zaś taki bladzioch wyszedł ze poleciał po digital test[emoji16]
Bardzo mocno trzymam za wszystkie was kciuki i lecę do roboty bo 10 rano a ja w piżamie jeszcze[emoji33][emoji849]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom


:-) Hehehe teraz boje sie coraz bardziej przed @ niby na loozie, ale tez boje sie :-)
 
@StorAnia damy radę!! Trzymam kciuki kochana może już następnego hsg nie będziesz mieć bo nie będzie potrzeby :)✊✊✊✊
Dziewczyny a ja mam pytanie jaki wpływania na ciążę ma lot samolotem? Chodzi mi o 1 trymestr. Czy chodzi o ciśnienie (i jak ono wpływa na dziecko? ) czy o podróż że jest sama w sobie męcząca?
Ja tak teraz rozpatruje wszystkie możliwości . Bo byliśmy w Polsce w 7-8 tyg i może to zaszkodziło?
Dopytuje też dlatego, że mamy znowu w lipcu urlop w Polsce. Lepiej się wstrzymać ze staraniami do po lipcu chyba co?
Ja już sama nie wiem chce i nie chce się starać teraz oczywiście po sprawdzeniu czy wszystko jest ok.... już mam metlil w głowie od tego wszystkiego....
to na pewno nie to Kochana :* jeśli zarodek jest zdrowy to przetrwa i 12h lotu. Tak naprawdę to długi lot ma wpływ ale głównie przy problemach z krążeniem.
Wiem, że dużo pomaga znalezienie odpowiedzi na pytanie "dlaczego?", bo daje trochę spokoju przy kolejnym razie, daje możliwość zabezpieczenia się. Tylko w tych pierwszych etapach ciąży najczęstszą odpowiedzią na pytanie "dlaczego?" jest natura i wada zarodka. Czasem przyczyna jest "matczyna" np. niezdiagnozowana choroba a sprawy zewnętrzne mają znaczenie marginalne.
Nie zadręczać się, nie szukaj przyczyn typu coś zrobiłam nie tak lub czegoś niedopilnowałam- to Cię zniszczy. Nie wpedzaj się w poczucie winy. Jeśli już musisz szukać, to szukaj problemów hormonalnych, choć zapewne to kwestia nieszczęśliwego błędu natury- pierwszego i ostatniego :*
 
Dziewczynki, przed chwilą test owulacyjny pokazał mi tłustą krechę. Myślicie że do jutra jajo poczeka? Mężuś wraca jutro późnym wieczorem to może jest jakaś szansa jeszcze?
Działaliśmy wcześniej , a owu jak na złość przesunęła się na 19 dc [emoji853]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczynki, przed chwilą test owulacyjny pokazał mi tłustą krechę. Myślicie że do jutra jajo poczeka? Mężuś wraca jutro późnym wieczorem to może jest jakaś szansa jeszcze?
Działaliśmy wcześniej , a owu jak na złość przesunęła się na 19 dc [emoji853]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Podobno najlepiej zadziałać 12h po pozytywnym teście owu bo owulacja następuje 24-36h po pozytywnym teście
 
Witam się i ja po pracy attachFull800696 U mnie od dwóch dni mokro, chociaż jestem, po owu. Nie wiem o co biega.
 

Załączniki

  • upload_2017-3-29_19-14-37.png
    upload_2017-3-29_19-14-37.png
    124 bajtów · Wyświetleń: 66
reklama
@StorAnia damy radę!! Trzymam kciuki kochana może już następnego hsg nie będziesz mieć bo nie będzie potrzeby :)[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]
Dziewczyny a ja mam pytanie jaki wpływania na ciążę ma lot samolotem? Chodzi mi o 1 trymestr. Czy chodzi o ciśnienie (i jak ono wpływa na dziecko? ) czy o podróż że jest sama w sobie męcząca?
Ja tak teraz rozpatruje wszystkie możliwości . Bo byliśmy w Polsce w 7-8 tyg i może to zaszkodziło?
Dopytuje też dlatego, że mamy znowu w lipcu urlop w Polsce. Lepiej się wstrzymać ze staraniami do po lipcu chyba co?
Ja już sama nie wiem chce i nie chce się starać teraz oczywiście po sprawdzeniu czy wszystko jest ok.... już mam metlil w głowie od tego wszystkiego....

Badania mowia, ze czeste loty jakie wykonuja piloci czy stewardessy moga zaszkodzic zarodkowi. Takie pojedyncze nie wykazaly zadnych skutkow ubocznych. Oczywiscie to dotyczy osob zdrowych, bez chorob z wiazanych z krzepliwoscia, cisnieniem i innymi chorobami powodujacymi uposledzenie wydolnosci krazeniowo-oddechowej.
Takze nie sadze aby lot mial u Ciebie jakikolwiek wplyw na ciaze.

Kotus wiem, ze Ci ciezko ale wykonczysz sie przezywajac kazda rzecz jaka zrobilas w trakcie ciazy i zastanawiajac sie czy miala wplyw. Statystyki sa okrutne, co 5 ciaza tak sie konczy, 70-90% obumarlych zarodow ma wady genetyczne. Z tym sie nic nie da zrobic. Trzeba miec nadzieje, ze kolejny raz bedzie szczesliwy.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry