reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Hej dziewczyny.u mnie tak zimno ze masakra.okropnie!!
Dziś nie miałam czasu się odezwać bo przyjechała siostra z dziećmi.przywiozła swojskie wino i napiłyśmy sie;)
Powiem wam ze nie wiem co się ze mną dzieje od wczoraj ale coś jest nie tak.wczoraj cały dzień jakby mnie choroba brała.zimno bol głowy i senność.dziś myślał ze lepiej ale mam od rana takie buchy gorąca.co jakiś czas gorąco poty oblewaja A zaraz zimno.okropne to.nie wiem czy to przez tarczyce czy co.na dniach test zrobię i zobaczę co tam wyjdzie.
Kurczę jutro juz znowu poniedziałek.miłego wieczorku.
Witam Nowa staraczke.powodzenia

Jeszcze coś czy któraś z was miala krwawienie po stosunku?u mnie pierwszy raz w życiu tak miałam??myślicie że to coś poważnego?
Ja mam plamienia i bol od kilku miesiecy w trakcie i po przytulankach. Jak pokazala biopsja, powodem jest zmiana na szyjce macicy - CIN 1.
Ale u mnie to juz trwa kilka miesiecy, zaobserwuj czy to jednorazowe czy sie pojawia. Przy jednorazowym czesto po prostu powodem sa zbyt ostre harce ;)

Ehh ja sie ostatnio prawie poplakalam podczas bzykanka bo przez ten glupi CIN 1 mam raptem 2 pozycja w jakich mnie nie boli. Zero spontanu, zero zabawy z wymyslaniem pozycji, porazka :( jest mi z tym zle bo lubilismy sie pobawic w lozku i nie tylko, a teraz doopa :(((( no to se posmedzilam.

@oczekiwanie może i znak. Pewnie taki że okres mi sie spóźni [emoji23] nie nastawiam się żeby nie walnąć potem mentalnie o beton [emoji12] jajniki pieką jak zwykle, zobaczymy czy
Coś się z tego wykluje [emoji16]

@renia200 na mój test to jeszcze poczekasz [emoji1] najwcześniej w termin @ , ale obstawiam weekend, nie będę się stresować [emoji1]

Właśnie @leeleeth lajkujesz z krzaczorow, mów co u ciebie, który tc? [emoji173] [emoji11]

@Paraplu gdzieś się schowala, nadal orbitujesz po ciachu? [emoji23]
Eee nic nie czulam :p za malo zjadlam a reszte zjadl mi K, tyle mialam z tego orbitowania [emoji23]ale chce zeby mi kupil jeszcze jedno i zjem wiecej, moze cos poczuje :)

Oo i jeszcze mam takiego :-D
Tez mam i to jedyny kwiat, ktory mi ladnie rosnie i bardzo go lubie. Reszta dosc marna ale ja nigdy nie mialam teki do kwiatow. Kiedys uschly mi 2 kaktusy [emoji85]a to juz wyczyn, zeby ususzyc kaktusy [emoji23]

Podbijam! @Paraplu ? Hop, hop? Jak tam nasza forumowa złota rączka i dekorator wnętrz w jednym? Zainspirowałaś mnie do poszukiwań plakatów, kiedys myślałam juz o tym ale nie miałam pomysłów co bym chciała. Teraz przeszukuję internety z nadzieja na Muminki lub chociaż Asterixa i Obelixa Uwielbiamy z małżonkiem bajki, komiksy, itd. Wiec pomysł inspirowany dzieciństwem to u nas strzał w 10!
O jak milo, ze pomysl przypadl Ci do gustu. Ja jeszcze nie zdecydowalam co chce, dobija mnie kleska urodzaju! Jakbym miala wybrac 1 z np. 3 to by szybko poszlo, a jak mam kilkadziesiat to pada mi na dekiel [emoji23]a bajki uwielbiam ale scian mi nie starczy na wszystkie platakty [emoji33] takie minimum u mnie to Harry Potter, Jetsonowie i Doctor Who.
A z remontem zwolnilam tempo, czekam az mi K zrobi elektryke ale zbiera sie do tego od kilku dni, musze go pogonic bo nie moge malowac dalej. A zalezy mi na tym aby malowanie i podlogi byly gotowe jak najwczesniej, poki w ciazy nie jestem i moge to robic sama. Oszczedze sporo na robociznie.



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam się w ten piękny dzień :) aż chce się żyć :)

@Spark nie stresuj się. A brzuch czasem boli, przecież wszystko tam się rozciąga :) super, ze jutro masz wizytę. Ja swoją w piątek a jutro odbieram badania. Robiłam m.in. Wit D. Ciekawa jestem jak mi wyszła, bo w listopadzie miałam leciutko poniżej normy.

Trzymam kciuki za testujace. @marc jeszcze troszkę i się dowiemy czy się udało. A jak Twój M? Rozmawiałaś z nim?

@Windy91 szkoda tej bieli. Mam nadzieję, ze niebawem się uda. Więcej nam tu pisz, masz dobry duszku :)

@basia89 oby sen Spark się spełnił.

@Lanvin podeślę foteczki po piątku. Ciekawa jestem kiedy u Ciebie owu się pojawi. Oby był taki widoczny punkt żeby nie było wątpliwości i temp i test :)
 
@Paraplu, zawsze możesz wybrać 10 i zrobimy głosowanie :D

Co do przytulnek...czy tak będzie zawsze, czy kiedyś minie?

Jeśli chodzi o remont... Zazdroszczę Ci :( ja muszę wydać ponad 10 tys. za samą robocizne w mieszkaniu, a gdzie materiały, meble, kuchnia, sprzęty...jeszcze się wczoraj zdenerwowałam, bo byłam w biurze developera zapytać kiedy dostaniemy klucze, bo w umowie mamy wpisane, że budowa ma się zakończyć do końca marca. Wiem, że mają opóźnienie, bo byłam tam dwa tygodnie temu, ale chciałam wiedzieć kiedy planują przekazać chociaż klucze do remontu. A ta pinda z biura powiedziała mi nic więcej jak to, że deweloper podjął decyzję, żeby nie informować o terminie przekazania kluczy, bo jak powie mi, że to będzie w czerwcu, a coś się opóźni, to będą pretensje i że wg umowy mają czas do końca sierpnia :| coś im się chyba pomyliło, bo wg umowy, z tego co pamiętam, do końca sierpnia mają czas, ale na przekazanie własności u notariusza. Rozmawiałam z moją przyszłą sąsiadka i ona mówi to samo, muszę wieczorem zajrzeć do tej umowy i ją dokładnie przejrzeć, bo się zdenerwowałam.

qdkkj44j6bi2vbec.png
 
Witam się w ten piękny dzień :) aż chce się żyć :)

@Spark nie stresuj się. A brzuch czasem boli, przecież wszystko tam się rozciąga :) super, ze jutro masz wizytę. Ja swoją w piątek a jutro odbieram badania. Robiłam m.in. Wit D. Ciekawa jestem jak mi wyszła, bo w listopadzie miałam leciutko poniżej normy.

Trzymam kciuki za testujace. @marc jeszcze troszkę i się dowiemy czy się udało. A jak Twój M? Rozmawiałaś z nim?

@Windy91 szkoda tej bieli. Mam nadzieję, ze niebawem się uda. Więcej nam tu pisz, masz dobry duszku :)

@basia89 oby sen Spark się spełnił.

@Lanvin podeślę foteczki po piątku. Ciekawa jestem kiedy u Ciebie owu się pojawi. Oby był taki widoczny punkt żeby nie było wątpliwości i temp i test :)
Czekam z niecierpliwością [emoji7][emoji7][emoji7] a co do mojej owu, to zobaczymy :) jeśli owu teraz będzie to fajnie, ale nie staram się specjalnie, bo termin na grudzień średnio mi pasuje, a poza tym mamy teraz takie opłaty, że jakbym miała iść na wizytę i zrobić badania, to nie miałabym za co :/ a jeszcze chcemy młodemu rower wymienić na większy, bo kupiliśmy dwa lata temu z kołami 16', dopiero w zeszłym tygodniu nauczył się jeździć na dwóch kołach i okazało się, że tak urósł przez ostatni rok, że rower jest dla niego na styk, przydałby się większy. Ten, który mamy jest praktycznie jak nowy, bo mało z niego korzystał, jakoś nie chciał wcześniej, więc mam nadzieję, że uda mi się go sprzedać za 200 zł, ale i tak 300 będzie trzeba dołożyć, bo większe rowery jak patrzyłam, to od 500zl można kupić (nowy).

qdkkj44j6bi2vbec.png
 
Tak skarbie jak mam migrenę to wymiotuje,żadnego leku nie przyjmuje,dlatego sor i kroplowki,ostatnio 2dostalam i 3leki przeciwbólowe,czasem czuję że będzie migrena to wtedy ketonal odrazu przy lekkim bólu,bo jak przetrzymam to jadę sor,nawet herbaty organizm nie przyjmuje
Lo matko! To moja migrena to pikus przy Twoich.

Brr, współczuję... :/ ja na całe szczęście nie wiem co to migreny :)

@basia89 i o Tobie też mi się śniło, że w ciąży byłaś!! Bo myślałam sobie, ale fajnie, że będziemy mogły razem na spacery chodzić bo blisko mieszkamy haha :p
Tez nie wiedzialam co to migreny i wiesz co mi je wywolalo? Antykoncepcja! Zaczelam miec okropne migreny, swiatloswtret, dzwoekowstret, straszne nudnosci, jak ruszylam glowa to myslalam, ze mi glowa eksploduje. Caly dzien z zycia wyjety, nic nie bylam w stanie zrobic, tylko lezalam. Niestety, antykoncepcji juz nie biore a migreny zostaly, na szczescie duzo slabsze. Moze z czasem bedzie coraz lepiej.

@NeSSi bedzie dobrze [emoji8]na inna opcje sie nie zgadzam. A zdjecie brzusia [emoji33]normalnie "Obcy - 8 pasazer Nostromo" [emoji23] jakim cudem taki maluch ma tyle sily?! [emoji33] cudo cudo cudo [emoji7][emoji7][emoji7]napatrzec sie nie moge!

@StorAnia Pyska do lekarza po antybiotyki bo taki wzrost to jakies zapalenie w toku, antybiotyki i bedzie cacy [emoji1377]

@renia200 a to moje najwieksze-najmniejsze szczescie. Boze jak jak kocham tego psa! No tego sie opisac nie da! Ze mnie tak milosc po prostu sie wylewa jak na nia patrze [emoji7]
1490779453-aaaaaa.jpeg


Przepraszam, ze tak w kilku postach pod rzad ale przy mutli-cytacie nie mam jak odswiezyc forum.



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Paraplu, zawsze możesz wybrać 10 i zrobimy głosowanie :D

Co do przytulnek...czy tak będzie zawsze, czy kiedyś minie?

Jeśli chodzi o remont... Zazdroszczę Ci :( ja muszę wydać ponad 10 tys. za samą robocizne w mieszkaniu, a gdzie materiały, meble, kuchnia, sprzęty...jeszcze się wczoraj zdenerwowałam, bo byłam w biurze developera zapytać kiedy dostaniemy klucze, bo w umowie mamy wpisane, że budowa ma się zakończyć do końca marca. Wiem, że mają opóźnienie, bo byłam tam dwa tygodnie temu, ale chciałam wiedzieć kiedy planują przekazać chociaż klucze do remontu. A ta pinda z biura powiedziała mi nic więcej jak to, że deweloper podjął decyzję, żeby nie informować o terminie przekazania kluczy, bo jak powie mi, że to będzie w czerwcu, a coś się opóźni, to będą pretensje i że wg umowy mają czas do końca sierpnia :| coś im się chyba pomyliło, bo wg umowy, z tego co pamiętam, do końca sierpnia mają czas, ale na przekazanie własności u notariusza. Rozmawiałam z moją przyszłą sąsiadka i ona mówi to samo, muszę wieczorem zajrzeć do tej umowy i ją dokładnie przejrzeć, bo się zdenerwowałam.

qdkkj44j6bi2vbec.png

Zebym to ja sie umiala zdecydowac na te 10 to juz bedzie sukces [emoji23]ale i tak jeszcze nie kupie ich bo ciulam na nowe lozko. To wazniejsze.

Szczerze to nie wiem jak dlugo tak bedzie :/ juz jest troche lepiej niz bylo ale i tak lipa. Minie najprawdopodobniej jesli zmiany sie cofna, niby jest duza szansa na cofniecie ale chole*a wie jak to u mnie bedzie. We wrzesniu kontrola. Ciesze sie przynajmniej, ze zagadka sie rozwiazala w kwestii objawow i, ze to nie przeszkadza w staraniach. Tyle dobrego.

A o remontach mi nawet nie mow. Sprawia mi to duza frajde ale koszty sa olbrzymie, nawet nie chce myslec ile bym musiala zaplacic za robocizne w sypialnie i to w euro. Jak widzisz, nawet bez robocizny robie na raty sypialnie. Najbardziej zalezy mie teraz na scianach i na podlodze, bo meble to mozna sobie juz powolutku dokupywac nawet juz w ciazy. A malowanie, silikon, akryl, to wszystko smierdzi i jest toksyczne dla dziecka, chcialabym miec to zrobione przed ciaza.

Ehh szlag trafil cytowanie i teraz nie wiem komu jeszcze chcialam cos odpisac [emoji36]
Przepraszam.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry